Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Pedijatar u rodilištu Podobnik?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    141

    Početno Pedijatar u rodilištu Podobnik?

    Nisam ni znala da i tamo ima ped.ambulanta koja prima svu djecu, i zdravu i bolesnu, da se može i cijepiti, i napraviti ultrazvuk (ne znam točno čega), i sistematski... uglavnom, sve. Imaju i laboratorij navodno koji odmah izda nalaze.
    Mislila sam da tamo pedijatri rade samo s novorođenčadi koja se tamo rode.
    Bila mi je prijateljica tamo nedavno na ginek.pregledu pa je čula ljude u hodniku kako pričaju da čekaju za pregled pedijatra i cijepljenje.
    Ima tko kakva iskustva?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    609

    Početno

    Ne znam za te preglede poslije kad je beba veća, to me nije zanimalo, ali sam rodila u Priv. rodilištu i obje pedijatrice, kao i sve sestre za bebe bile su izvrsne. Više sam puta vidjela dr. Šunić nego dr. Tkalčević (mislim da se tako zove), ali obje su me se vrlo pozitivno dojmile. I u stručnom i u ljudskom smislu pedijatrija mi je ostavila najbolji utisak što se tiče Priv. rodilišta općenito.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    141

    Početno

    Evo ovo sam našla na njihovoj stranici:

    http://www.podobnik.hr/#/Pedijatrija

    Kaj vi mislite?

  4. #4
    Leeeaaa avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    252

    Početno

    Ja sam rodila kod njih i bila na par kontrola sa curom....kod njih smo obavili i UZV kukova..
    Obje pedijatrice su super, iako smo mi češće došli kod dr. Šunić.
    Pregled izgleda potpuno drukčije nego kod socijalnog pedijatra (ili je možda samo moja tako brza :/ ), imaju više vremena, detaljno pregledavaju dijete, igraju se s njim da vide motoričke sposobnosti...znam da je u normalnoj ambulanti uvijek gužva (moja pedijatrica je stvarno OK), pa ona samo pita šta cura radi, šta jede...jednostavno nema vremena. Ali kod nje ionako idemo samo na cijepljenje, za koje se već prije informiram, samo ju obavijestim šta želim i sve OK.

  5. #5
    misliteljica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    319

    Početno

    Ja isto vodim O. kod dr. Šunić, ona je zbilja super pedijatrica i jako voli djecu. Bila je prisutna kad se O. rodio i prekrasno mi je kako ga uvijek prepozna i bavi se s njim. I pričuvala mi ga je prošli put kad smo bili...duša me boli voditi me nekom drugom pedijatru, ali cijepit ću ga u državnoj, zbilja mi se ne plaća cjepivo na koje ima pravo u ambulanti.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •