Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: kvrgice na glavi

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    16

    Početno kvrgice na glavi

    Mojoj malenoj sam napipala 2 kvrgice na glavi i to na zatiljku ,na čeonom dlelu, stoje simetrično na jednoj i drugoj strani .dali da je odvedem u lječnika ,nedavno smo bili zbog kvrgice na mišiću vrat ,rekao je da je to česta pojava kod djece.Da odem opet ?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    267

    Početno

    I mi imamo istih problema...i dobili smo isti odgovor...povečane limfne žljezde...i mi smo išli 2 puta.prvo zbog kvržica na mišiču vrata,a poslije i zbog kvržica na glavi.ali za mirniji san,otiđi još jednom kod pedijatra

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    32

    Početno

    I mi ih imamo.Primjetila sam (ili sam si umislila)da se izboče kad mu je vruće,kad se oznoji,npr nakon trčanja,skakanja...Pedijatrica je rekla da nije to niš,super mi je ta naša pedijatrica.Pa molim neke informacije o tome,jel nestanu s vremenom,jesu li stvarno bezopasne,da li mogu mijenjati veličinu?

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    16

    Početno

    Nema straha ,sve je u redu,Bili smo kod dr., nije mi ništa obijasnio a ja sam od panike zaboravila pitati, zašto se pojavljuju čula sam da su vezane uz pad imuniteta.Rekao je da je važno da nisu velike poput ,npr. velike trešnje .

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •