Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: kozice-tek 4. dan temperatura?!

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    276

    Početno kozice-tek 4. dan temperatura?!

    nemogu naći nigdje ovaj moj slučaj, pa molim mame koje imaju iskustva da mi odgovore. bebač 8 mjesece , danas 4. dan od izbijanja kozica i tek noćas dobio temperaturu?!38,8 u guzi. bio je koma, cijelu noć je proplakao, užas. kako tek sad temperatura??već smo mislili da smo se izvukli.jel to možda znači da se nešto drugo počelo događati ili jednostavno nema pravila?

  2. #2
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno Re: kozice-tek 4. dan temperatura?!

    Citiraj alanat prvotno napisa
    nemogu naći nigdje ovaj moj slučaj, pa molim mame koje imaju iskustva da mi odgovore. bebač 8 mjesece , danas 4. dan od izbijanja kozica i tek noćas dobio temperaturu?!38,8 u guzi. bio je koma, cijelu noć je proplakao, užas. kako tek sad temperatura??već smo mislili da smo se izvukli.jel to možda znači da se nešto drugo počelo događati ili jednostavno nema pravila?

    T. je isto tako 3 ili 4 dan dobila temp. 39,5 u guzi koja je trajala samo jedan dan.

  3. #3
    majoslava avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    sthlm
    Postovi
    654

    Početno

    mislim da tempeatura ide s time kako osip nadolazi, takoo je barem bilo kod mojih...veca navala osipa, veca temperatura...

    fantasticno dobro protiv svraba je krumpirovo brasno /cisti skrob), posipati po tijelu....
    znam da zvuci smijesno, ali stvarno cini cuda...

  4. #4

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    276

    Početno

    zvala sam dežurnu pedijatriju tu u kvartu i veli dr ako je osip već na stopalima da je to krak?je, po stopalima je, a zašto onda temperatura??on je UŽASNO nervozan i plačljiv, to već postaje nepodnošljivo. već vidim da će noć biti katastrofa.sutra ako ne bude bolje idem na zaraznu. ipak je on mali pa me užasno strah.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    276

    Početno

    završili ipak na zaraznoj, čekali 3 sata u izolaciji da netko dođe!slom živaca sam dobila, svašta sam im izgovorila, al dobro, to je druga priča.
    ugl, imamo upalu uha i kozice na licu koje su se inficirale.dobili klavocin. eto, ipak je to bilo čudno da se tek naknadno pojavila temperatura, znak da se pored kozica nešto drugo počelo događati.nadam se da će krenuti na bolje, malo je živnuo, i temp. je pala.

  6. #6
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    a joj, nadam se da je danas već puuuuno bolje

  7. #7

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    276

    Početno

    je, puno je bolje, kozice se suše i to je to. preživjeli smo

  8. #8
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Cure, a kako su kod vas izgledale te koze? I kako ste znale da je to to?
    Ja se ne sječam više kako je to u početku izgledalo.
    Ovak, na Viti sam neki dan primjetila crvenu točkicu, kao da ga je upiknuo komarac. Onda se napravio mali žučkasti plikić. Danas sam otkrila još 3 takva plikića. Malo mi je sumnjivo da je to od komarca jer ih nisam primjetila. Ali opeet, nema temp, živahan je i veseli kao i uvijek. A ne bi me to ni brinulo, nego za 2 dana putujemo na more, pa...

  9. #9
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Od pojave prvog je prošlo već oko tjedan dana, još uvijek je plikić. Koliko dana nakon točkice se pojavi taj žućkasti plik i koliko treba da se pretvori u krasticu?
    Ma ja mislim da su kod njega to samo neki čudni komarci.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    276

    Početno

    to ide dosta brzo, u cca 1-2 dana se prištić napuni tom tekućinom, a onda u slijedećih par dana sadržaj se zamuti, dolazi do pucanja i sušenja. mislim da kod vas nisu koze!

  11. #11
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    I ja mislim da nisu. Ali šta je onda? Ne znam dal da mažem sa nečim ili šta. Ali dobro, sad sam već OT, pa ću probati nači neku drugu odgovarajuću temu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •