Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Dječji endokrinolog

  1. #1
    Fae avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    510

    Početno Dječji endokrinolog

    Pozdrav curke,

    Na zadnjem pregledu na Srebrnjaku je doktor vidio strije na trbuhu i leđima od mog hahara (on je sad 15 godina) pa je preporučio pregled endokrinologa.

    Zanima me imate li kakvu preporuku (idealno preko HZZO)? Vidjela sam da dr. Dumića jako hvale, ali on, koliko sam shvatila, sad radi samo privatno.

    Hvala svima unaprijed

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,276

    Početno

    Moj stariji (sad je 22 godine) isto je u pubertetu dobio strije na donjem dijelu leđa, ali ga nisu slali endokrinologu. Obiteljska liječnica (sad je u mirovnini) ustanovila je da je to posljedica prebrzog rasta u pubertetu, što mu je stvaralo daleko veće probleme s kralješnicom, zbog iskrivljenog držanja. Dobio je uputnicu za fizijatra, a strije kasnije više nitko nije ni spominjao. Osim toga, možda se radi i o obiteljskoj sklonosti. Ja sam u pubertetu dobila strije o unutrašnjoj strani bedara i na kukovima, a recimo u trudnoći nisam... Vraćam se na temu - možda je najbolje da zamoliš obiteljskog liječnika i nađeš ustanovu gdje ćeš najprije doći na red. Meni bi najbliže bilo otići u KBC Zagreb, na Rebro - ovima: https://www.kbc-zagreb.hr/zavod-za-d...dijabetes.aspx Sretno! Vjerojatno nije ništa ozbiljno.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 21.04.2022. at 13:11

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •