Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Sve što mali dobije dobijem i ja...

  1. #1
    Shiny avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,043

    Početno Sve što mali dobije dobijem i ja...

    ...mislim na boleštine!
    Više ne znam šta da radim. Evo već treći tjedan smo doma s tim da se Jan brže oporavlja od mene!
    Prvo je mali imao temperaturu, navodno neka viroza, onda sam ja dobila gripu i nisam se mogla ustati iz kreveta pet dana!
    Onda je Jan dobio crijevnu virozu s jednodnevnom temperaturom ali je više dana imao proljev...pa sam naravno i ja to isto dobila uz blagu temperaturu..e onda je, sad u subotu, mali opet zakurio i mi na zaraznu, kaže dr početna upala uha i hop-antibiotik!
    E onda je mene u nedjelju počelo boliti grlo i odjednom mi se temperatura popela na 39,8 :shock:
    Nisam kapke mogla otvoriti-dijagnoza-gnojna angina-antibiotici naravno!
    E sad, pitam ja vas-jesam li ja jedina koja dobije sve bolesti svoh djeteta?
    Da li mi je imunitet stvarno u tako jadnom stanju da pokupim ama baš sve dok se, recimo, MM, puno bolje drži (doduše on je i manje vremena s Janom)?
    Najgora noćna mora mi je kad smo oboje bolesni, ne mogu se pobrinuti za sebe a kamoli za njega-odakle mi snage? A pomoć sa strane? Hm...ma imam ali...baka radi konstantno tako da je samo dida slobodan i to od 15 sati..ali znate kakvi su dide...iako mu svaka čast
    Ne znam...ovo pišem iz očaja jer se stalno vrtimo u krug!
    Postala sam paranoična jer u ponedjeljak će Jan morati u jaslice a ja na posao i taaaako me strah da se opet ne razbolimo. To ne bi mogla izdržati! U nedjelju kad sam si izmjerila temperaturu plakala sam k'o kišna godina!
    Najrađe bi nas stavila pod stakleno zvono!!!!

  2. #2
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Prošle zime (2005/2006) sam imala 4 bronhitisa, a još dvaput pila antibiotike za grozomorne upale grla. Dogodilo se i to da je mišonja malo prošmrcao, a mene grozno zahvatilo. Katastrofa!

    Ove zime je bilo puno bolje, niti je on bio toliko bolestan, a bome niti ja. Bit će da nam je ojačao imunitet

  3. #3
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Kod nas je stalno takva situacija. Npr. viroza, dobije H, pa ja ne spavam 2-3 noci, pa onda oslabim, pa onda i ja zakurim...Prosle godine smo imali bas takva 2 "teska" slucaja, kada sam ja nakon njenih viroza pobrala mupale oba uha, grla i sinusa, oba puta sve ODJEDNOM. Mislila sam da ce mi glava eksplodirati.

    I MM je tada radio u smjenama, tako da ga nekad nije bilo navecer, kada je naravno nekako najteze....Kada stvarno nisam mogla, pozvala sam svekrvu da prespava, ali to nije puno pomoglo...Jer H kada je bolesna hoce samo mamu (ili tatu kada nema mame blizu). No, svekrva je barem skuhala caj, pripremila jelo...Pa je s te strane bilo lakse, ali je briga oko H i dalje bila na meni.

    Trenutno smo svi u virozi: prosli tjedan ja, pa H, a od jucer i MM.

  4. #4
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    I ja sam to primjetila kod nas, skroz mi je pao imunitet odkad Nia ide u jaslice, non stop šmrcam, proljev, grlo, nos... Ali hvala Bogu, primjetila sam da Nia to sve još najbolje podnese, a to je najvažnije!

  5. #5
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Kod nas ti je isto tako. Moje dijete dobije upalu grla, tjedan dana Zinnata, i prođe-ja završim na deset dana penicilina.
    Dobije rota virus, povraća jedan dan i gotovo, ja četiri dana povraćam i imam proljev.
    Njena blaga prehlada kod mene se manifestira kao dugotrajna hunjavica. Itd,itd.
    Da te utješim, IPAK ima nešto u tome da im se kako rastu, imunitet nabildava, pa su sve manje bolesni, pa tako i mi.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    44

    Početno

    Moji što pokupe u školi to udari na ženu i mene,primjetio sam da boravak na moru jedno tjedan dana pomaže,tada su viroze rjeđe.

  7. #7
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    isto je bilo i kod mene, taman ivaru prodje, mene poklopi. uvijek bi mi bilo zao sto se nije dogodilo bar u isto vrijeme jer bi znala kako se osjeca i sto mu treba

  8. #8
    limunada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    460

    Početno

    Ma ja ne znam više...
    Eva svakih 8 dana kuri, a ja se skoro konstantno loše osjećam.
    Nikako da dođemo k sebi.
    Toliko o zajedničkom imunitetu.... :/
    Mislim, što joj vrijedi moj imunitet, kad izgleda nije bog zna kakav.

  9. #9
    ljerka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    mali zemljani gradić
    Postovi
    308

    Početno

    Nemoj biti tako jadna, u potpunosti te razumijem. I meni je tako bilo s mojom Emili: neprestano je bila bolesna, popila je antibiotika koliko neko čeljade ne popije u svom životu! I ja sam bila s njom bubana. I sad je tako s mojim Pipijem. Neprestano jedno drugo zarazimo! S Emili je prestalo kad smo joj izvadili krajnike. Sad, kad je krenula u školu vidim da ta faza preboljevanja boleština i stjecanja imuniteta na taj način mora proći jer ona dječica koja nisu išla u jaslice i vrtić, sad stječu imunitet a što je, mora se priznati, puno teže jer su tu zadaće, nova gradiva itd. Proći će, samo se strpi! Držite se!

  10. #10
    Shiny avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,043

    Početno

    Podižem ovu temu da se "pohvalim" kako sam opet bolesna!
    Mislila sam da mi rastu umnjaci, (jer me boli zubno meso), međutim bila sam sada kod stomatologai-nisu!
    Imam oko 39 temperaturu i nikakve druge simptome osim neznatne boli u grlu! I da općeg lošeg stanja...
    Šta mi je opet?
    Za izludit'....

  11. #11
    limunada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    460

    Početno

    A da probaš s vitaminima.
    Ja već dva tjedna pijem supradyn, a Eva 3 tjedna pije Twinlabove multivitamine i minerale (sirup).
    Za sada smo zdrave. Kuc-kuc.

  12. #12
    Shiny avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,043

    Početno

    Ma sunašce, stalno nešto trpam u sebe.
    Evo pod zadnje pijem alou veru dok je Jan na homeopatiji i petrovićevom medu!

  13. #13
    limunada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    460

    Početno

    Draga, onda ti stvarno ne mogu ništa drugo reći, nego vibriram da vam ova boleština bude zadnja.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •