Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: liječnik opće prakse - ZG zapad

  1. #1
    mitri avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    172

    Početno liječnik opće prakse - ZG zapad

    Kao što naslov kaže, može li mi netko preporučiti liječnika opće prakse? Moja je otišla u penziju, nova mi baš i nije sjela, a i lokacija mi više nije usput. Sad bi mi više odgovaralo Vrapće, Gajnice i sl.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    330

    Početno

    Ako se mogu pridružiti u zamolbi za preporuke, ja bih trebala i liječnika opće prakse i ginekologa u tim kvartovima - Vrapče, Gajnice, Malešnica...

  3. #3
    mitri avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    172

    Početno

    Nema nikog? :?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb, Malešnica
    Postovi
    375

    Početno

    Vrlo je teško nekome preporučiti doktora. Nekome je isti odličan, a netko će njime biti totalno razočaran (što je jako vidljivo ovdje na forumu).
    Ja sam se nedavno preselila iz zaprešića u malešnicu i isto sam muku mučila gdje se prebaciti. Kakav mi je doktor kojeg sam odabrala, ne znam jer sam do sad bila samo jednom i bilo je sve ok.
    Jedino što vam mogu savjetovati da ako i odaberete nekog s kim ćete vidjeti kasnije da niste zadovoljni, imate pravo promjeniti doktora nakon godinu dana.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,173

    Početno

    Ja sam na zapadu i promijenila sam nedavno i ginića i doktora opće prakse. Ginekologa sam jedva našla jednog koji uopće prima nove pacijentice, i to u DZ u Runjaninovoj što mi je blizu posla (na bližim lokacijama nisam uspjela, eventualno bi bilo u Prečkom). Za opću praksu sam se jedva ugurala u DZ Špansko zato što je MM već tamo i dala sam časnu riječ da nemam kroničnih bolesti

    s time da se kod te doktorice opće prakse čeka satima i kad si naručen, a kod novog ginića se pacijentice naručuju zadnji tjedan u mjesecu za sljedeći mjesec :shock:

    rezime: ne mogu nikog preporučiti

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,173

    Početno

    Švedica, koji ti je doktor? može i na pp

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •