Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Imam kvrge iznad uha!:(

  1. #1
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno Imam kvrge iznad uha!:(

    Napipala sam danas dvije kuglice na lubanji, svaka je iznad uha, malo sa strane. Nekako mi to ne sliči na ono što pišu o zaušnjacima, danas imam temp. 37.5, unatoč Silapenu koji pijem 7 dana zbog upale grla (i koji mi je odlično pomogao). Što bi to moglo biti?

  2. #2
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    uvecani limfni cvorovi, uslijed upale?

  3. #3
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Dr mi je dijsgnosticirala aterome i poslala me kirurgu. Veli da ću morati operirati ako se budu povećavali

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    MM ima jedan aterom već nekih 6-7 godina, pored vrata. I stalno pomalo raste, nikako da ga nagovorim da ide doktorici :/ .

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Ali čekaj, Klia, ti imaš sa obje strane to na istom mjestu? nekako mi je čudno da se tako pojave simetrično :?

  6. #6
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Jutros sam dobila temp 38.5, popila oko 3h Lupocet i probudila se s urtikarijom!!! Na Hitnoj su mi dali Solumedrol injekciju, a Sinapen sam odbila zbog dojenja. Međutim, urtikarija se i dalje širila pa mi je dr propisala tablete Letizen uz koje se može dojiti. To me uspavalo popodne, ali je djelovalo.
    Doktorica na Hitnoj mi je rekla da te kvrge na glavi mogu imati veze s alergijom. :/ No nitko ne zna što ju je prouzročilo: Lupocet ili Silapen koji pijem 8 dana.
    Ali ovakav osip nisam imala u životu!

  7. #7
    bebelina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,609

    Početno

    ~~~~~~~da se sto prije oporavis

  8. #8
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    I moram pohvaliti doktoricu na Hitnoj. Temeljita, smirena i s toliko uvažavanja pacijenta i njegovih želja (npr. moja molba da mi se injekcija da u ruku a ne u g. jer me ovo drugo više boli, razgovor sa mnom o lijekovima i dojenju, nastojanje da mi maksimalno izađe u susret, bez predikanja o tome kako djetetu za 24 sata bez moga m. neće biti ništa....).
    Mm kaže da ju je zapamtio kao dobru liječnicu i onda kad je prije 2 godine pozlilo njegovom ocu.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    1,292

    Početno

    ~~~~~~~~~
    da prođe bez problema

  10. #10
    dijanam avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    975

    Početno

    Citiraj klia prvotno napisa
    Jutros sam dobila temp 38.5, popila oko 3h Lupocet i probudila se s urtikarijom!!! Na Hitnoj su mi dali Solumedrol injekciju, a Sinapen sam odbila zbog dojenja. Međutim, urtikarija se i dalje širila pa mi je dr propisala tablete Letizen uz koje se može dojiti. To me uspavalo popodne, ali je djelovalo.
    Doktorica na Hitnoj mi je rekla da te kvrge na glavi mogu imati veze s alergijom. :/ No nitko ne zna što ju je prouzročilo: Lupocet ili Silapen koji pijem 8 dana.
    Ali ovakav osip nisam imala u životu!
    krizna "zima", a?
    da sto prije prođe. svima i sve!

  11. #11
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Čim je prestalo djelovanje Letizena, osip se opet pojavio. I opet nestao nakon tablete. Muka mi je od ove dijetne hrane, riža, jabuka, banana....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •