Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Aerobic - istočni dio grada

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    118

    Početno Aerobic - istočni dio grada

    Dakle, ako netko ima za preporučiti aerobic u istočnom djelu grada, Borongaj, Volovčica, Svetice, Maksimir..
    Naravno u popodnevnim satima.

    I jedno pod pitanje, da li igdje u zagrebu postoji aerobic gdje i klinci mogu biti s mamama? Ili eventualno imaju igraonicu gdje malac može pričekati da mama odvježba?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    imas na borongaju dvoranu aerobic centra amika, cije je sjediste inace u masicevoj, mozda ti i to odgovara

    za aerobic s cuvanjem ne znam, ali na borongaju blizu centra postoji djecja igraonica, pa je mozda moguce nesto dogovoriti...

  3. #3

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    118

    Početno

    Za taj centar Amika sam čula, ali oni u Krešićevoj (Borongaj) imaju samo trbušni ples i 2x tjedno fit pilates..

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    eh, steta. a maisceva ti je daleko? imaju aerobic pon-sri-pet u 18, i jako je dobra voditeljica. ali nemaju cuvanje djece, niti znam za kakvu igraonicu u blizini

    ima i u miocu navodno dobar aerobic, no ne znam za termine ni nista drugo

    a na ravnicama ima teretana kod zabe, oni su se reklamirali svojevremeno da ce imati aerobic, no nisam pratila dalje jesu li to napravili ili ne..

  5. #5
    ivanche avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    454

    Početno

    Kod Ive Kolić imaš vježbe za mame i bebe gdje klinci mogu biti sa mamama. U Crnatkovoj 14. Imaš negdje link na portalu čini mi se.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Imaš u MIOC-u, mislim da se zove fitness centar Jump, ali nema igraonice. Doduše prije su bili neki programi za djecu (malo veću) tipa ritmike, pa su neke mame usklađivale sebi rekreaciju u isto vrijeme, ali mislim da to više ne funkcionira.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •