Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Fizijatar u ZG (Dom Sportova i drugdje)

  1. #1
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno Fizijatar u ZG (Dom Sportova i drugdje)

    Poslala me moja dr. na pregled kod fizijatra uz "optimisticku" procjenu da se ceka 2-3-4 mjeseca na pregled i rekla da dosta ljudi ide u ambulantu u Domu sportova ciji telefonski broj ne mogu nikako dobiti. Uz sve to evo par pitanja:
    - jel se zbilja toliko ceka?Zna li netko da je negdje krace?
    - jel bio netko tamo u Domu sportova u ambulanti?
    - kakve su tarife kod privatnika? Kojih?

    Hvala svima unaprijed na odgovorima!

  2. #2
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    Da čeka se - evo moja mama bila prekjučer u poliklinici u Maksimiru - možda ti je to mimo ruke (pitat ću je kak se zove ) i rekli su joj ako ide na uputnicu, ima termin oko 15.8., a ako plati može odmah. Ona ide na one terapije sa strujom. I rekla je da će platiti, pa je tako jučer odmah krenula, ima 10 termina po 30 kn (to je penzićka tarifa, za ostalu raju je više, mogu ti pp broj ako hoćeš pa sve pitaj).

  3. #3
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    tatek, mislim da ti se ta ambulanta kod Doma Sportova zove LIGAMENT.

    Ne znam koliko se čeka kod socijalnog fizijatra. Moj muž je nedavno imao velikih problema sa tetivom i išao je u Polikliniku Štambuk. Pregled je 250 kn, a terapije - 'struje' i laser je plaćao 100 kn po terminu. Sad ide još na masažu i pokazivanje vježbi jednom tjedno. Mislim da je Ligament skuplji, MM je išao u Štambuk jer je tamo prije dobio termin a bilo mu je baš hitno.
    On je dosta zadovoljan.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •