Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Tajna vaseg imuniteta?

  1. #1
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno Tajna vaseg imuniteta?

    Imate li ga (imunitet) uopce?
    Koliko cesto vas kose viroze, prehlade, razne bolesti pristigle iz vrtica i skola odnosno, ono sto me u stvari najvise zanima je: sto radite da budete zdravi usprkos svemu, nespavanju, zivciranju, brizi oko djece?

    Meni osobno je uvijek krizno vrijeme bas sad, od travnja do lipnja - zadnjih godina cijelu zimu prezivim bez dana bolovanja, samo sa pokojim periodom curenja nosa dok su svi ostali u obitelji svako malo prehladjeni ... no, onda nastupi rastur i svako proljece odlezim po 2-3 tjedna radi raznih boljki dok ostali uzivaju.

    Prije sam neko vrijeme uzimao immunal kapi i mislim da su bile OK. S propolisom sam pokusavao, no nemam dojam da mi je ista koristilo (mozda i zato sto sam kao klinac bio alergican na pelud pa i sad zazirem od takvih pripravaka iako je alergija odavno prosla), povremeno se pomognem homeopatskim sredstvima, nekad po savjetu doktorice uzmem rundu vitamina ... no, jos nisam nasao dobitnu kombinaciju s kojom bih recimo izdrzao citavo proljece bez bolovanja i boravka u krevetu.
    (onda se sjetim godina bez djece kad sam znao prozivjeti po 6 godina bez dana bolovanja ... ah)

    Dakle, ajmo informacije na sunce - s cime se efikasno boriti za podizanje opceg imuniteta?

  2. #2
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    i mene zanima čime popraviti imunitet, a da nisu neke tabletice i slični nadomjesci

    2 dana nakon poroda sam po prvi put dobila gadan herpes na usni koji nakon tjedan dana još nije skroz prošao :/
    a sad dojim i tandem...
    željezo mi je 4, cuclam ferrum lek

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    40

    Početno

    Ja sam nedavno bila jako i dugo bolesna, evo jos i dan danas nisam bas najbolje, ali uzimam Centravit. od prirodnih imunostimulatora koristim propolis i med (ovaj drugi je ukusniji hihi). Sve u svemu, u svijetu u kojem ja zivim a to je ucenje, ucenje i samo ucenje, stres, obveze, putovanje covjek ako ne uzima nesto za svoj imunitet brzo "izgori". Mogu misliti kako je mamama i tatama (posao+djeca). I da, posto sam premrsava, a dok sma bila bolesna dodatno sam smrsala, sad jedem vece kolicine voca i povrca i vidim da je to ono sto je mom organizmu nedostajalo, a prije nisam imala vremena za to. E pa sad ga imam

  4. #4
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Kljucam ovu temu jer je duplikat

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •