Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 146

Tema: Montignac, 6. dio

  1. #51

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb,zapad
    Postovi
    73

    Početno

    Lola24,grah i lecu smijes i u prvoj fazi,leci je Gi izmedju 25i30 ovisno o boji,a grahu je 35 tako da mislim da cak mozes i neko bezmasno meso s njima.Ja jesam.

  2. #52
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Ja i dalje nabrijana, uspješno odolijevam kolačima, kruhu, bananama... samo da potraje.
    Nego, recite vi meni, ima li kakav recept za muffine po montiju. Mojom logikom, dali bi se sklepati od integralnog brašna, fruktoze, jaja, nemasnog mlijeka, suhog voća- ali ne znam omjere.

  3. #53

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    348

    Početno

    Za kolače i muffine nemam pojma iskreno.
    Ja od "slatkog"samo čokoladu-sinoć 2 kockice .
    Danas doručak zobene pahuljice i zobeno mlijeko,nije loše.Stavila i žlicu lanenih sjemenki zbog probave koja me malo muči .
    Pusa za sada

  4. #54
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Citiraj lola24 prvotno napisa
    Ja od "slatkog"samo čokoladu-sinoć 2 kockice
    Običnu ili onu 70%?

    Već sam napisala da sam luda za zobenim pahuljicama, ali samo u kombinaciji s bobičastim voćem. Probaj, stvarno su odlične! Možeš i u toj kombinaciji staviti lanene sjemenke.

  5. #55
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    Mislim da lola24 misli na crnu coksicu, jer ta je jedina dozvoljena na Montiju.

    A muffini bi bili mijesanje. Brasno+jaja. Ili? :?

  6. #56

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    348

    Početno

    DA na crnu čoksu mislim,ova iz Lidla 70% mi je presavršena!!!
    A košta samo 8 kn 125 grama.
    A koje bobičasto voće staviš?Smrznuto ili?

  7. #57
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Da, smrznute maline ili kupine!

  8. #58
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    hola, vracam se u velikom stilu. vaga kaze +/- 0, sto je super cool. a kad se sjetim sta sam sve jela..
    sad idem hodocastiti u bio&bio po nove zalihe kruha i nemlijecnih mlijeka za malog. reko vratit cu se na montija, a danas, nakon korektnog dorucka, za rucak hopa! piletina i pire krumpir, dosli kao ostatak gableca iz ureda moje majke. nije mi se dalo nista spremati, nakon ovakvog dana bi pojela i da ne kazem sta. drek. vecera ce opet biti montijevska, a od sutra.. od sutra..

  9. #59
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    mikka, ne daj se! 8)

    Ja bih najradije prijavila odlazak dvije kile, ali ne usudim se, jer ujutro vaga pokazuje -2, a navečer -1. Voljela bih vjerovati da je ova jutarnja stvarna- kaj velite?

    Ja sam se disciplinirala i nakon doručka (oko 9 sati, dvije šnite onog mog crnog kruha s marmeladom) do ručka jedem samo voće. Problem je u tome da ručam dosta kasno, nikad prije 17h. Prvi dan mi je bilo koma, a sad je već puno lakše.

  10. #60
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    mikka,
    Ajde bar nisi nista dobila, sad se mozes u miru posvetiti svome Montiju.
    A ja imam 0.5 kg na vagi vec dva jutra, ali cekam cijelu brojku da prijavim.
    Linda, :D
    Super ti ide. Mozes takodjer grickati neko orasasto ili suho voce. Ja to stalno radim, tamanim orahe, ljesnjake, kikiriki...

  11. #61
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    A, jel smijem onaj običan slani ljušteni kikiriki ili mora biti u ljusci?

  12. #62
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    Citala sam Monti 1, 2...itd, i u njima kazu da kikiriki treba biti u ljusci.
    Zasto? Uopce se ne sjecam, i ne znam tocno na kojem sam to mjestu vidjela. Mozda neka od iskusnijih cura? Ja jedem ovaj u ljusci, obaveznih dvadesetak dekagrama svaku vecer
    Sta je sigurno, sigurno je 8)

  13. #63
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    To sam i mislila.

  14. #64
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Linda :D

    Mikka hrabro u nove pobjede

    Nitko mi nije odgovorio za batat

  15. #65
    babyiris avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    1,013

    Početno

    Mislim da batat možeš spremati kao i inače samo moraš paziti na osnovna montijeva pravila.

    Hej! Nije me bilo neko vrijeme, a vi mi vratile sve skinute kile.

    1. MGrubi (15 kg) 11 to go
    2. summer (8 kg) 4 to go
    3. Irchi (8 kg) 3,5 to go
    4. Tiwi (10 kg) 4 to go
    5. Marinna (10 kg) 6 to go
    6. AdioMare (15 kg) 8 to go
    7. cvijetak (10 kg) 7 to go
    8. Marinchi(10 kg) 6 to go
    9. flower (8 kg) 2,5 to go
    10. buby (10 kg) 2,8 to go
    11. mikka (20 kg) 13 to go
    12. Rene2 (15 kg) 15 to go
    13. babyiris (30kg) 25 to go
    14. taniaz (8 kg) 4kg to go
    15. lola24 (30 kg) 23 to go
    16. skviki (15 kg ) 9 to go
    17. tiza (5 kg) 3 to go
    18. Suzizana (10 kg) 10 to go
    19. Igor od Ane (6kg) 3,5 to go
    20. Dolisa (10 kg) 7 to go
    21. Ana...(8.5) 7.5 to go
    22. roby (7 kg) 4,5 to go
    23. tileo02 (10) 6 to go
    24. Cubana (14kg) 13 to go
    25. Linda (5 kg) 4 to go[b]

    Dodala sam i jednu friško skinutu. Nadam se da nije voda.

  16. #66
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    Ana, pogledala sam batat u Montijevoj tablici, i kaze da mu je GI 50.
    Neki dan sam kupovala u jednoj trgovini zdrave prehrane, i kad sam pitala za batat, rekli su mi da je preporucen dijabeticarima, jer mu je GI inace nizak. Mislim da dijabeticari imaju pinkicu drugacije GI indexe, jer sam svrljala po netu i naisla na nekoliko brojkica koje su bile razlicite. Ali ne drasticno, ono sto ima nizak GI, ima nizak GI.
    Toliko o batatu.

    Pitanje: gdje su ove drugi Montijevci s liste? Cini se da pisemo samo nas 6-7 otprilike, a vidi kolika je lista? Pa bar da je apdejtaju, ili sta ja znam, da je skroz izbrisemo? Meni je osobno motivirajuca. Zato i kazem da bih voljela da i drugi apdejtaju listu. A brate, ako si na Montiju, ne mozes ne izgubit bar kilo u mjesec dana!

  17. #67
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    Dolisa , baš sam se htjela javiti da vas čitam i poskočiti za skinute kilice, a posebno Lindi kojoj to iiiiiiiiiiiiideeeeeeeeeeeeeeeee :D :D !
    Ja stojim i ne mrdam i već mi je sad ono - - -8) , ali znam da ne ide to tako lako i da je to sve normalno i da će kilice otići i da ću doći na predtrudničku i da je Monti super i sve ja to znam, samo si to moram ponoviti 100 puta na dan... I tak.
    Uglavnom curke koje ste tu nismo vas zaboravili samo nemamo minuse koje bismo dodale .
    Batat može, ali ne pretjerivati. Inače je super zdrava i preporučljiva namirnica.

  18. #68
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    Irchi





  19. #69
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Irchi,

    Evo, meni odoše dvije kile.
    Jučer sma primijetila nešto zanimljivo- svaki put nakon što završim ručak, u početku osjećam da se uopće nisam najela i da bih mogla još bar dva puta toliko da bi mi bilo dovoljno... ALI nako nekih 15- 20 minuta, potpuno drugi osjećaj, sitost, taman onoliko koliko mi treba. Do večere izdržim bez osjećaja gladi, čak sam razmišljala da je preskočim, ali nisam zbog dojenja.
    Čula sam da mozgu treba 15 minuta dok mu tijelo pošalje informaciju da je sito, odnosno da osjećaj gladi nestaje tek nakon nekog vremena. Znači da sam do sad uvijek jela bar duplo od onoga koliko mi je zaista potrebno, jer sam se uvijek natrpavala do sita, a i više od toga :/ .

  20. #70

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    348

    Početno

    Jutrić!
    Evo ja sve skupa prijavljujem -9 kg,pa kad se bude radila tablica molim ispravak .
    Danas doručak 2 hrenovke i malo jpgurta,ručak tuna sa zelenom salatom,večera kuhana blitva.
    Pusa svima

  21. #71
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    lola24, bravoooo!!! :D

  22. #72
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    Lola24 i Linda, :D

    A evo i azurirane liste (jos uvijek ne mogu prijaviti onu cijelu kilu, to me izjeda ):

    1. MGrubi (15 kg) 11 to go
    2. summer (8 kg) 4 to go
    3. Irchi (8 kg) 3,5 to go
    4. Tiwi (10 kg) 4 to go
    5. Marinna (10 kg) 6 to go
    6. AdioMare (15 kg) 8 to go
    7. cvijetak (10 kg) 7 to go
    8. Marinchi(10 kg) 6 to go
    9. flower (8 kg) 2,5 to go
    10. buby (10 kg) 2,8 to go
    11. mikka (20 kg) 13 to go
    12. Rene2 (15 kg) 15 to go
    13. babyiris (30kg) 25 to go
    14. taniaz (8 kg) 4kg to go
    15. lola24 (30 kg) 21 to go
    16. skviki (15 kg ) 9 to go
    17. tiza (5 kg) 3 to go
    18. Suzizana (10 kg) 10 to go
    19. Igor od Ane (6kg) 3,5 to go
    20. Dolisa (10 kg) 7 to go
    21. Ana...(8.5) 7.5 to go
    22. roby (7 kg) 4,5 to go
    23. tileo02 (10) 6 to go
    24. Cubana (14kg) 13 to go
    25. Linda (5 kg) 3 to go

  23. #73

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    348

    Početno

    Hvala cure!
    Joj Linda cure su ti na slici prekrasne,bonboni

  24. #74
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Hvala, lola24
    Upravo sam dovršila doručak; svježi sir s malo vrhnja i jogurtom 0,1, rotkvice i kuhano jaje- bez kruha! Naime, danas ću pokušati cijeli dan bez kruheka mog svagdašnjeg. Do ručka (juha, pašticada i salata) ću smazati koju voćkicu.
    Kaj se kod ostatka ekipe danas sprema za papanje?
    Trebam inspiraciju za vikend.

  25. #75
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Ma cure kako vam uspijeva da tako skidate kile.....ja sam kao krenula sa mm na dijetu i u nekih mjesec i nešto skinula 2kg....računajući da se nisam pridržavala svega na početku.
    Možda me zeznu vikendi kada jedemo kod staraca pa se onda ne pridržavam pravila :/

  26. #76
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Ana, ja sam prije nenormalno jela, duplo od onoga što mi je trebalo, za gablec se natrpavala pekarskim junkom, a o vikendu i kolačima da ne pričam... Ovo je za moj organizam oooogroman preokret i osjećam da mi je neizmjerno zahvalan. Mislim da je ona prva kila bila čista voda ili jednostavno manje hrane u želucu, a ova druga je već polako topljenje špekeca. Kad se sjetim kako sam se prije hranila, u usporedbi s ovim danas, čudno da nisam bila deblja.
    Ana, možda te stvarno zeznu ti ručkovi za vikend, a ja se stvarno trudim da budem disciplinirana. Bojim se samo da mi se s vremenom motivacija ne rasprši, pa da opet ne krenem po starom.

  27. #77

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    348

    Početno

    Ja kruh jedem maximalno 4x tjedno...ne brojim ali tu sam negdje.
    I ne više od 2 šnite.ž
    Sutra za ručak tj.gablec na poslu namjeravam dinstane tikvice sa malo graha iz konzerve,pelati i začini.
    Vikend neko meso pečeno ili kuhano i blitva,špinat+salata.
    U nedjelju ću se počastiti integ.tjesteninom sa povrćem naravno.

  28. #78

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb,zapad
    Postovi
    73

    Početno

    Curke pozdrav.
    Lola24 svaka ti cast,to su zbilja dobri rezultati,ali ti se pridrzavas svega i zbog toga svaka cast.
    Ana,ti nemas puno za skinuti,zato ide sporo,bar ja mislim da je tako.A Linda i doji pa njoj zbog toga ide brze.
    Ja sam u 2 mj.skinula 5 kg,je da sam se nadala malo vise,ali sve se tjesim da kad ovako sporo odlaze nece se vratiti. :/
    E,sad sam vidjela da sam si zaboravila oduzeti jednu kilu koju sam davno izgubila,idem to odmah napraviti.Puuuse svima


    1. MGrubi (15 kg) 11 to go
    2. summer (8 kg) 4 to go
    3. Irchi (8 kg) 3,5 to go
    4. Tiwi (10 kg) 4 to go
    5. Marinna (10 kg) 6 to go
    6. AdioMare (15 kg) 8 to go
    7. cvijetak (10 kg) 7 to go
    8. Marinchi(10 kg) 5 to go
    9. flower (8 kg) 2,5 to go
    10. buby (10 kg) 2,8 to go
    11. mikka (20 kg) 13 to go
    12. Rene2 (15 kg) 15 to go
    13. babyiris (30kg) 25 to go
    14. taniaz (8 kg) 4kg to go
    15. lola24 (30 kg) 21 to go
    16. skviki (15 kg ) 9 to go
    17. tiza (5 kg) 3 to go
    18. Suzizana (10 kg) 10 to go
    19. Igor od Ane (6kg) 3,5 to go
    20. Dolisa (10 kg) 7 to go
    21. Ana...(8.5) 7.5 to go
    22. roby (7 kg) 4,5 to go
    23. tileo02 (10) 6 to go
    24. Cubana (14kg) 13 to go
    25. Linda (5 kg) 3 to go

  29. #79

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    464

    Početno

    1. MGrubi (15 kg) 11 to go
    2. summer (8 kg) 4 to go
    3. Irchi (8 kg) 3,5 to go
    4. Tiwi (10 kg) 4 to go
    5. Marinna (10 kg) 5 to go
    6. AdioMare (15 kg) 8 to go
    7. cvijetak (10 kg) 7 to go
    8. Marinchi(10 kg) 5 to go
    9. flower (8 kg) 2,5 to go
    10. buby (10 kg) 2,8 to go
    11. mikka (20 kg) 13 to go
    12. Rene2 (15 kg) 15 to go
    13. babyiris (30kg) 25 to go
    14. taniaz (8 kg) 4kg to go
    15. lola24 (30 kg) 21 to go
    16. skviki (15 kg ) 9 to go
    17. tiza (5 kg) 3 to go
    18. Suzizana (10 kg) 10 to go
    19. Igor od Ane (6kg) 3,5 to go
    20. Dolisa (10 kg) 7 to go
    21. Ana...(8.5) 7.5 to go
    22. roby (7 kg) 4,5 to go
    23. tileo02 (10) 6 to go
    24. Cubana (14kg) 13 to go
    25. Linda (5 kg) 3 to go

    Marinchi koje jadikovke! Pa to je super, kod mene isto tako - ja zadovoljna. Vidi se puno više nego što na listi piše :D I rimuje se 8)

  30. #80
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Marinchi i ja dojim.....pretpostavljam da me ipak ti vikendi zeznu :/

  31. #81
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    Ja jucer kupila u BioVegi pogacice od cjelovitog brasna, brasno mljeveno na vodenici, a jutros ih nikako nisam mogla jesti, jer sam dobila neku prehladu i kasljem, nos zacepljen, i nisam se mogla prisiliti da jedem nesto sto mi ne klizi lagano niz zdrijelo.
    A objasnjenja ...
    Tako sam opet navalila na svoje namocene zobene, dodala po obicaju sve zivo unutra+Divka. Prije toga 2 narance, pola limuna i kruska. Sta da kazem, moram imati obilan dorucak.
    Rucak: juha i leso meso od prije neki dan, tikvice, ribana mrkva (iscijedila bebi sok, ja pojela mrkvu)
    Vecera: juha od piletine, piletina iz juhe, spinat, krastavci na salatu s jogurtom i cesnjakom. Njam-njam!
    Danas sam morala piti propolis, malo meda, tako da ne znam sta ce se desiti s vagom. A ovo je stvarno bilo zdravlja radi (iako ja med inace jedem sam na zlicu).

    Pitanje: ima li koja druga marmelada, a da nije Schneekoppe, a ni onaj Donnin pekmez od sljiva (eno je cijela teglica stoji doma, ne mogu se prisilit niti liznut, kako mi je bljaaaaaaak) i gdje se moze kupiti?
    Znaci sutra ove pogacice s marmeladom od sipka.
    Pojma nemam sta sutra za rucak.
    Da li tko ima neki prijedlog? Ne mora biti brzo i jednostavno, samo ne bih bas da ima puno ugljikohidrata, nakon ugljikohidratnog dorucka.

  32. #82
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    Dolisa, ima bio&bio u splitu, evo link
    http://www.biovega.hr/Default.aspx?tabid=97
    tamo imas marmelada kolko i kakvih hoces, zasladene su jabucnim sokom. a imas i kruhova raznih, ove kvinoa i amarant zitarice s niskim GI, ma cuda.. ja hrpu stvari kupujem tamo. mozda dobijes neku ideju za rucak.

  33. #83
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    ja kupujem Podravkine extra marmelade (s fruktozom su)

  34. #84

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    348

    Početno

    Molim podsjetnik -gljive idu sa tjesteninom??
    Kak da si skuham blitvu??Prije uglavnom sa krumpirom-ajme što je to fino ali sad nemam pojma...osim maslinovo ulje i češnjak!

  35. #85
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    Gljive ti idu sa svim i svacim. Mislim da je bilo govora o nekom receptu tjestenina s gljivama i vrhnjem.
    Ja isto blitvu kuham samo na maslinovom i cesnjaku, ionako je jedem uz drugu hranu, pa mi nije lose tako. Iako sam pocela izbjegavati blitvu - nema veze s Montijem.
    Najradje bih za rucak neku dobru i veliku salatu, bas mi se jede nesto svjeze. A ima i pilece juhice od jucer. Jos uvijek sam prehladjena, tako da sirupi - propolis - med i dalje vrijedi. Plus i bebo dobio fibru tako mi je stresno skroz. Nema mi svrhe ici uopce na vagu (jutarnji ritual). :/

  36. #86
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Dolisa, nadam se da ćete ti i maleni što prije ozdraviti.
    Kod nas se isto proširio neki virus- cure su šmrkave, pretplošlu noć je Linda kurila, mm-a već danima rastura glava, samo sam ja, montijevka 8) , zdrava k'o dren.
    To je zato što se zdravo hranim, a ne oni, lasagne, čokoladice, sladoled, pohanci... fuj!

  37. #87
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Hej, curke, ne mogu vjerovati da se nitko nije javio od petka! Kako je prošao vikend? Jeste se uspjele othrvati iskušenjima ili se potkrao koji grijeh? Ja sam, moram priznati, zgriješila, ali odmah moram reći u svoju obranu da nisam JA kriva, nego mm, koji je opet napravio brdo kolača i doslovce mi ih gurao pred nos i prijetio razvodom ukoliko bar ne probam pa sam, eto, radi mira u kući samo malo probala...

    Na vagi se situacija ne mijenja. Malo sam razočarana, budući da mi je strelovito krenulo, a sad već tjedan dana bez pomaka. Ipak, motivacija je tu, od danas opet strogo i bez iskušenja.

  38. #88

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    348

    Početno

    Hello!
    Ja varala jučer....dobila mengu sa velikim zakašnjenjem i navalila jučer na sve i svašta.
    Linda,super ti je krenulo,sad će se malo tijelo tj organizam boriti ali bude išlo.
    A nemaš ti baš veliki višak kao ja npr.Pusa

  39. #89
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Ja pojela krempitu i komad torte od sira

    Od danas strogo po montiju

  40. #90
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    kod mene je situacija slijedeca
    dorucak uvijek jedem po montiju jer mi bas pase (int. kruh i pekmez + bianka s fruktozom). za rucak uglavnom uspijem zasrati jer jedem sta se nade, a nade se i krumpira i rize i statijaznam sta. vecera kako kad, u zadnje vrijeme jedem malo prsuta, sira i maslina, jedino kaj stignem pojesti tek prije neg idem spavati znaci izmedu pol 11 i pol 1.
    vaga.. malo mi se cini da vuce prema -1 ali ko bi ga znao. ne grickam izmedu obroka. dosta se krecem. sta to pobogu drzi te kile :? ? da mi je samo znati.

  41. #91
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Mikka, sad si me sjetila da već duže vrijeme hoću pitati što je s maslinama. Pretpostavljam da su dozvoljene.
    Danas sam si donijela na posao kikiriki u ljusci, pa svako malo gricnem.

  42. #92
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    ooo, masline su 15. jedi ih do mile volje!

  43. #93
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj Linda prvotno napisa
    Danas sam si donijela na posao kikiriki u ljusci, pa svako malo gricnem.
    Ja si na posao ponesem slane koštice u ljusci, pa si malo grickam ... od 8 do 15.
    A tek koji svinjac radim...
    I svaki put si obećam da neću sutra...

  44. #94
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa
    ooo, masline su 15. jedi ih do mile volje
    Uh, pao mi je kamen sa srca, sinoć sam ih valjda 15 potamanila.

    Citiraj AdioMare prvotno napisa
    Ja si na posao ponesem slane koštice u ljusci, pa si malo grickam ... od 8 do 15.
    A tek koji svinjac radim...
    I svaki put si obećam da neću sutra...
    Znači, lako se navučeš? Onda ja ipak neću sutra.
    Baš sam se pitala kad ćeš se javiti.

  45. #95
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    Bok Montijevke!
    Nemam vremena pisati, ali samo da azuriram listu:

    1. MGrubi (15 kg) 11 to go
    2. summer (8 kg) 4 to go
    3. Irchi (8 kg) 3,5 to go
    4. Tiwi (10 kg) 4 to go
    5. Marinna (10 kg) 5 to go
    6. AdioMare (15 kg) 8 to go
    7. cvijetak (10 kg) 7 to go
    8. Marinchi(10 kg) 5 to go
    9. flower (8 kg) 2,5 to go
    10. buby (10 kg) 2,8 to go
    11. mikka (20 kg) 13 to go
    12. Rene2 (15 kg) 15 to go
    13. babyiris (30kg) 25 to go
    14. taniaz (8 kg) 4kg to go
    15. lola24 (30 kg) 21 to go
    16. skviki (15 kg ) 9 to go
    17. tiza (5 kg) 3 to go
    18. Suzizana (10 kg) 10 to go
    19. Igor od Ane (6kg) 3,5 to go
    20. Dolisa (10 kg) 6 to go :D
    21. Ana...(8.5) 7.5 to go
    22. roby (7 kg) 4,5 to go
    23. tileo02 (10) 6 to go
    24. Cubana (14kg) 13 to go
    25. Linda (5 kg) 3 to go

  46. #96
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj Linda prvotno napisa
    Baš sam se pitala kad ćeš se javiti.
    Kad nemam ništ' pametnog za reć' :/
    Nisam više u fazi žestokog skidanja kila (mada bih trebala, oooo daaa )
    Moj je problem što se zasitim i moram nešto promijeniti. Obično to kod raznih dijeta bude povratak na staro, ali ovaj put nije tako, mada griješim tu i tamo.
    U biti, trebam predah pa onda opet na skidanje kila.
    Jučer sam jela piletinu s roštilja i salatu od paradajza, mladog luka i krastavaca s malo kruha.
    Greška je u kruhu, ali sreća u tome što nisam jela rižu ni krumpir. Ni desert.
    Ali, kako sam se prije znala natrpati - čist sam zadovoljna.

    Mali mi ima krizmu za 2 tjedna. Nesreća je da sam ostala samo na onih minus 7 kila, a sreća da sam mogla biti s kilažom plus 7 od prije 6 mjeseci, pa nisam. Tek onda bi mi bilo "žali Bože" kupovati nešto kvalitetnije (čitaj:skuplje) za obuć'.
    Eto. Kao što rekoh, ništ' pametno.

  47. #97
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Ah, da... da ne budem tako skromna s primjerom onog kruha za ručak, znam ja za večeru pojesti zdjelicu sladoleda.
    Sreća da mi je to večera, a ne desert poslije večere.

    Ali dobro... malim koracima naprijed

  48. #98
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    A, daj mi reci u koliko ti je trebalo da skineš ovih 7 kila? Nisi bila na nekoj drugoj dijeti, nego na Montiju, kaj ne?
    Meni se to čini ogroman uspjeh, nemoj se potcjenjivati.

  49. #99
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Linda
    Trebalo mi je 3,5 mjeseca, ako se dobro sjećam?!
    Za tvoju liniju bi taj manjak učinio čudo, ali za moju bogme i ne.
    Obično se zbediram pred neku prigodu u kojoj bih željela izgledati lijepo, ali tješim se s malo solarija i novim cipelama.
    Do ljetovanja ću (valjd') skinuti još toliko. Ako ne, opet ću ti plakati na ramenu.

  50. #100
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Ma, na ljeto ćemo mi bit najbolje koke na plaži, ne sumnjaj u to! 8)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •