Pokazuje rezultate 1 do 23 od 23

Tema: stomatolog zagreb zapad

  1. #1
    bambolina avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    35

    Početno stomatolog zagreb zapad

    Nedavno sam se doselila u Špansko i još nisam našla zubara. Ako netko ima kakvu preporuku bila bi zahvalna

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    15

    Početno stomatolog

    Stomatoločka ordinacija Čeko, Prilaz Grge Antunca 4 (01 3861266) naruči se kod dr. Ramljak odlična je. To je na Rudešu u blizini hotela Vienna. Nadam se da sam pomogla.

    Pozdrav

  3. #3
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    mi idemo u Špansko s druge strane grada, to govori da je zubar super. Marko Vukić a broj i adresu ti šaljem na pp ako si zainteresirana

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno Re: stomatolog

    Citiraj tmaric prvotno napisa
    Stomatoločka ordinacija Čeko, Prilaz Grge Antunca 4 (01 3861266) naruči se kod dr. Ramljak odlična je. To je na Rudešu u blizini hotela Vienna. Nadam se da sam pomogla.

    Pozdrav
    mi smo baš kod dr. Čeke i odličan je. čak i MM koji je paničar što se tiče zubara, kaže da se preporodio kod njega. prima sve kartice i naravno može se preko soc.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno

    Citiraj maxi prvotno napisa
    mi idemo u Špansko s druge strane grada, to govori da je zubar super. Marko Vukić a broj i adresu ti šaljem na pp ako si zainteresirana
    hi hi, a i kod njega sam bila! stavljala sam si kamen na zub prije nekih 4 god, jer je bio najjeftiniji ( svugdje 300-350, kod njega 100 kn). a prije nego sam došla kod njega, sam bila kod svog zubara popravljala zub, i to baš 1, i naravno dobila injekciju. i tako jadan čovjek dođe i stavi prst u usta, a ja ništa drugo nego ga ugrizem ! naravno nisam skužila,jer nisam ništa osjećala od injekcije, samo sam gledala njegovu ukočenu facu i sestre kako umiru od smijeha! sljedećih pol sata nisam mogla stat se smijat, kad sam skužila šta se dešavalo

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    166

    Početno

    Ja preporučam Trešnjevku, kod Doma sportova ak ti nije predaleko, telefon šaljem ako želiš na pp

  7. #7
    bambolina avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    35

    Početno

    Hvala svima na preporukama. Pozdrav

  8. #8
    talia7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    466

    Početno

    mogu meni pliz preporuke na pp .... Treba mi hitno zubar, jer je moja zubarica na godišnjem. Mislim da imam upalu desni (zubnog mesa) oko osmice i jezivo boli
    Vjerojatno mi treba antibiotik ili ....
    Ok mi je Trešnjevaka, centar, sve što je zgodno doći autom i parkirati se blizu.
    hvala

  9. #9
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    podižem topic,
    trebam preporuku za stomatologa u zap. dijelu grada, bitno mi je da imaju ugovor s hzzo-om (dakle, da su "poluprivatni") i da se bez problema može dobiti anestezija za popravljanje zuba. naravno, i da zubar općenito radi ok :D

    zvala sam ordinaciju dr. Čeko, međutim oni ne primaju nove pacijente.. :/

  10. #10
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    nitko?

  11. #11

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    118

    Početno

    Ja ti znam odličnog zubara u petrovaradinskoj ali je privatnik, doduše nije jako skup - dr. Mostarac, u onoj novoj plavoj zgradi na križanju Petrovaradinske i Ljubljanske.

  12. #12
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    hvala, svejedno, ja trebam nekog tko mi neće uopće naplatiti popravljanje i liječenje zuba
    a što ću, kriza je

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    520

    Početno

    Doktorica Ramljak je otišla od dr.Čeke i ima svoju ordinaciju, al sad ne znam točno adresu (Zagorska na križanju sa Selskom) i ne znam da li već ima ugovor s HZZO. Pretpostavljam da još nije prebukirana a svakako je mogu preporučiti.

  14. #14
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    aha, super, potražit ću. hvala

  15. #15
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,511

    Početno

    Citiraj Anna8 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ti znam odličnog zubara u petrovaradinskoj ali je privatnik, doduše nije jako skup - dr. Mostarac, u onoj novoj plavoj zgradi na križanju Petrovaradinske i Ljubljanske.
    sad sam gledala neke stranice i ispalo mi je da je Mostarac s hzzo,pa me zanima kakav je , i napose zanimaju me ortodonske usluge

  16. #16
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Evo i mene interesiraju isto preporuke; u potrazi sam za stomatologom za sebe i djecu, naravno preko HZZO-a i da je provjeren jer više nebih eksperimentirala sa zubima... :/

  17. #17

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    Citiraj tulip prvotno napisa Vidi poruku
    Doktorica Ramljak je otišla od dr.Čeke i ima svoju ordinaciju, al sad ne znam točno adresu (Zagorska na križanju sa Selskom) i ne znam da li već ima ugovor s HZZO. Pretpostavljam da još nije prebukirana a svakako je mogu preporučiti.
    Ima li netko friska iskustva ili nove preporuke za stomatologa/-icu na Tresnjevku(i sire)?
    Posljednje uređivanje od Sony : 03.03.2015. at 18:44

  18. #18

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    Nemam straha od stomatologa,ali mi je vazno da radi savrsene plombe. Nije uvijet niti da je preko Hzzo-a ali bi bilo dobro.Moja sadasnja stomatologica je u ugovoru ,ali plombe placam jer zelim bijele po 300 kn. Nisam zadovoljna jer termin cekam 1-2mj,a plombe su neravne na kontaktima pa mi ni mahnito cetkanje,ni zubni konac ne pomaze odstraniti hranu u potpunosti..

  19. #19

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    Citiraj Sony prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li netko friska iskustva ili nove preporuke za stomatologa/-icu na Tresnjevku(i sire)?
    ponavljam upit !
    ima li netko iskustva s dr.Ramnjak ili dr Protka?

    Mozgam,raspitujem se i surfam ali i dalje ne znam kojem stomatologu dati povjerenje da mi zamjeni postojece plombe(nemam karijes,samo lose oblikovane bijele plombe).
    Cure s Tresnjevke,dajte mi mig

  20. #20
    Sarfila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Zagreb - Rudeš
    Postovi
    73

    Početno

    Ja sam na Trešnjevci, ali idem na drugi kraj grada. Ordinacija Ostojić. Savršene, ali fakat savršene doktorice.

  21. #21

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    Uf,daleko je,ali mami me koliko si uvjerljiva.
    (Vidim na netu da je to cijeli tim,trazim bas nju ili neku drugu dr?)

  22. #22
    Sarfila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Zagreb - Rudeš
    Postovi
    73

    Početno

    Sve su ti super. Ja sam imala velike zahvate i cijelo vrijeme mi je bila dr. Viktorija, a na samom kraju Ostojić jer je V bila na bolovanju.
    Kad bih ti krenula pričati o njima, teško bih stala. Od stručnosti, kvalitete, ljubaznosti, okruženja... Kažem, perfektne!

  23. #23

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    Tnx, S.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •