Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456
Pokazuje rezultate 251 do 290 od 290

Tema: Tetovaže

  1. #251
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    pozzz,jel ima koja od vas tetovazu na ruci(prst),da mi posalje sliku,jer na netu slabo nalazim za taj dio neke slikice...

  2. #252
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    o tatek otkrio suicide girls

    on topic - nedavno stavih svoju drugu tetovazu i pocinjem skupljat lovu za trecu (ta ce bit nesto veca, mora se crtat jer nemrem apsolutno nigdje naci na netu ono sto trazim, dosta je osobnih detalja)
    vrlo kratko vrijeme bavila sam se mislju da prvu tetovazu prekrivam, ali sam ju odlucila ostaviti jer mi obiljezava jedan period zivota, a meni je to i razlog tetoviranja (tj - ne bih nikad tetovirala nesto zato sto mi je lijepo, a nema nikakvo osobno znacenje)

  3. #253
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,242

    Početno

    evo da se i ja uključim. ja imam dvije, obe rađene kod Zele u salonu i nije mi žao ni jedne lipe jer je toliko super izvedeno, s toliko pažnje.
    ono, higijena na najvišoj razini.
    kad je lik iša pojačat radio (bila neka muzika koja me se dojmila) uzeo j maramicu da nema kontakt s pojačalom. meni ne bi palo na pamet
    prvu sam stavila na ruku s 19 godina i onda dugo čekala sljedeću. do neke 25e ako se dobro sjećam
    kad sam odlučila stavit drugu počela sam s idejom male zvjezdice na nozi, a završila s 5 odvojenih komada na dnu leđa
    ta je malo veća i crtana je baš za mene (ja donila školjke koje su oni onda nacrtali). ta je bila preko 3000, ali to sam sama zaradila

    isto to ću reći i svom djetetu ako poželi. može, ali dobro razmisliti i onda zaraditi za to. pa ako i dalje želi...

  4. #254
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa
    Tatek, sad sam pogledala. A što reći nego da je ovakvu stranicu na ovakvom forumu mogao staviti samo muškarac Cure su super, zgodne, tetovaže su mi manje upadljive od svega ostalog
    S ovim boldanim se nikak ne bi složila. Ili imam previše muških hormona Cure su stvarno prekrasne.

    Bojim se da će moderatorice biti zbog linka

  5. #255

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    4

    Početno

    ja imam dvije tetovaže (naravno rađene kod Zeleta - gdje drugdje).
    što se tiče higijene NITKO NE TREBA BITI ZABRINUT jel obišla sam puno tatto salona i TATTOO SALON ZAGREB je fakat naj. prvu sam stavila prije 10godina i dan danas izgleda isto kao i onda. samo me muči jedna stvar rađena mi je na doljnjoj desnoj strani trbuha, a s obzirom da sam trudna bojim se da se ne razvuče...hmmm...jel to uopće moguće???

  6. #256

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    194

    Početno

    ja već jaaaaako dugo razmišljam o stavljanju tetovaže i konačno odlučila stavljam je...no nisam još odlučila kakvu?stavila bi iznad guze pa molim linkove ako imate nešto primjereno tom mjestu?

  7. #257
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,242

    Početno

    odeš u neki dobar salon i onda posvetiš 5-6 sati prelistavanju kataloga

  8. #258
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Nije "prava stvar", ali opet zgodno je znati - na adresi http://www.myspace.com/nilaafrica možete upoznati ženu koja se bavi "privremenom tetovažom", odnosno oslikavanjem tijela kanom - takvi crteži traju cca 2 tjedna.

    Radi se o vlasnici pred neko vrijeme zatvorenog dućana "Nila Africa" koji se nalazio u Jaegerhorn prolazu u zagrebu, nedaleko Ornament dućana, a koji je prodavao afričke muzičke instrumente, odjeću, ukrasne predmete itd.

    Pa, ako netko ne voli imati svoj crtež od sada pa zauvijek tad se može prepustiti tom zadovoljstvu na ograničeno vrijeme.

  9. #259

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Citiraj tatek prvotno napisa
    Nije "prava stvar", ali opet zgodno je znati - na adresi http://www.myspace.com/nilaafrica možete upoznati ženu koja se bavi "privremenom tetovažom", odnosno oslikavanjem tijela kanom - takvi crteži traju cca 2 tjedna.

    Radi se o vlasnici pred neko vrijeme zatvorenog dućana "Nila Africa" koji se nalazio u Jaegerhorn prolazu u zagrebu, nedaleko Ornament dućana, a koji je prodavao afričke muzičke instrumente, odjeću, ukrasne predmete itd.

    Pa, ako netko ne voli imati svoj crtež od sada pa zauvijek tad se može prepustiti tom zadovoljstvu na ograničeno vrijeme.
    Radio naš frend prošle godine, GROZNO izgleda kad se skida. On je radio na vratu pa nije mogao da sakrije, a skidalo se bogme 10-tak dana, sve deo po deo se gulio. Izgledalo je kao da se nije dobro oprao.

  10. #260

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    194

    Početno

    odeš u neki dobar salon i onda posvetiš 5-6 sati prelistavanju kataloga
    čini mi se da će to biti to, a preporuka za dobar salon za Zagreb???može i na pp

  11. #261
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Tatoo studio Zagreb u Tratinskoj

  12. #262
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,242

    Početno

    toliko smo ga spominjali tu na forumu, zaslužujemo bar popust na 3. tetovažu

  13. #263
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    Roby i Senf, Tratinska

  14. #264

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    194

    Početno

    Hvala cure

  15. #265

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    18

    Početno

    ovo proljece sam stavila piercing u nos, a ovo ljeto tatoo na nozi iznad clanka, to su inicijali m&o kao mm i sin. lijepo uradjeno.

  16. #266

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    AT
    Postovi
    1,317

    Početno

    dali se netko tetovirao na predjelu izmedju vrata i ramena??

    zanima me jel boli ,malo sam skepticna zbog kosti ,djeluje mi bas onako bolno mjesto

  17. #267
    Angel_ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Bijeli Zagreb grad
    Postovi
    3

    Početno

    Jel netko tetovirao stopalo,ili da li bar poznajete nekoga ko je? Prije nekih godinu dana sam istetovirala zglob na lijevoj ruci (nakon 2 godine razmišljanja ) i sad želim stopalo,ali bojim se da bi moglo biti previše bolno...Zato,ako netko ima slično iskustvo,neka pomogne

  18. #268
    zmea avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Vž županija
    Postovi
    52

    Početno

    Citiraj pčelica Maya prvotno napisa Vidi poruku
    ja imam dvije tetovaže (naravno rađene kod Zeleta - gdje drugdje).
    što se tiče higijene NITKO NE TREBA BITI ZABRINUT jel obišla sam puno tatto salona i TATTOO SALON ZAGREB je fakat naj. prvu sam stavila prije 10godina i dan danas izgleda isto kao i onda. samo me muči jedna stvar rađena mi je na doljnjoj desnoj strani trbuha, a s obzirom da sam trudna bojim se da se ne razvuče...hmmm...jel to uopće moguće???
    Imam 4 tetovaže. Jedna tetovaža mi se nalazi nisko ispod pupka(sidro) i u trudnoći se rastegla i to dosta.Kako se nisam puno udebljala(12 kg) nije se ništa desilo.Redovito sam mazala taj dio kremom protiv strija i sve je došlo na svoje mjesto.Sad izfleda kao i prije 10 godina.

  19. #269
    sonči avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    406

    Početno

    Vidim da se tu piše puno o tetovažama pa me zanima da li je netko skidao tetovažu i gdje? Otvorila sam već temu ali nema nikog!!!!! Pliz!!!!!!!!!!!!

  20. #270
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    ne znam nikog tko je 'skidao' tetovazu.
    nisi razmisljalja o prekrivanju ili sl?

    (ja sam, btw - gore spominjanu tetovazu za koju sam razmisljala da li ju prekriti ili ne pa odlucila da ne - na kraju prekrila tj 'preradila' u novu)

  21. #271

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    833

    Početno

    i mi smo istetovirani
    ja imam vise toga, nesto u boji, nesto crno, nesto staro, a nesto novo ! najveca tetovaza je u boji i nekih 40 cm duga od vrha do kraja i gledam da ju jos produzim
    i moj decko ima istetovirano pola ledja, ramena, ruke, noge ... zajedno cinimo jednu pravu slikovnicu hehe i ne mislimo stati

    dali cu svoj djetetu braniti da se tetovira? necu braniti, ali cu izlagati sve one pogreske koje smo mi napravili kada smo bili pre mladi., decku je najstarija tetovaza iz vremena kada je jos isao u skolu.. pa se nadam da se nece zaletavati u neke idijotarije tipa ispisivanja imena cure ili slicne promasaje!

  22. #272

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    833

    Početno

    Citiraj josie prvotno napisa Vidi poruku
    tatek, vrijeme tetoviranja ne ovisi toliko o veličini tetovaže, neog o njezinoj zahtjevnosti.
    neki tribal tatoo, promjera 20- 30 cm će biti gotov za sat i pol, dva, a netko sa zahtjevnijom tetovažom, koja se radi u boji i sijenča (dakle slikana), će se tetovirati 8 sati.
    moja zadnja u boji je bila dva puta po 8 sati :/
    i bolilo je.. uzasno... pogotovo dio po kicmi

    ali dobre vijesti, neki saloni daju anesteziju pa se i to moze podnijeti :D

  23. #273
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Spremam se na tetovažu, na stopalu, pa malo preko gležnja prema gore.......
    Jel netko radio? Zanima me sad dal stvarno tolko boli kak se priča? Bilo dobro da se javi netko tko ima tatoo na više mjesta pa da mi usporedi bol....

    Mada, mogu bez problema podnjet jaču bol..... Ono tipa porod i sl.... Pa mi vjerojatno nebi bilo strašno.. Ili to nisu boli za uspoređivati?
    Ajde prosvijetli te me.....

    Posljednje uređivanje od Cheerilee : 25.03.2012. at 10:06

  24. #274
    b.ana.na avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    4

    Početno

    Citiraj Cheerilee prvotno napisa Vidi poruku
    Spremam se na tetovažu, na stopalu, pa malo preko gležnja prema gore.......
    Jel netko radio? Zanima me sad dal stvarno tolko boli kak se priča? Bilo dobro da se javi netko tko ima tatoo na više mjesta pa da mi usporedi bol....

    Mada, mogu bez problema podnjet jaču bol..... Ono tipa porod i sl.... Pa mi vjerojatno nebi bilo strašno.. Ili to nisu boli za uspoređivati?
    Ajde prosvijetli te me.....

    Imam ja na stopalu,točno na mjestu koje si opisala i imam jednu na leđima,tako da ti točno mogu usporedit bol.... boli,stvarno boli,ali nije neizdrživa bol. ova na leđima mi je bila kao da mi crta flomićem u usporedbi s nogom.. morala sam napraviti par pauza,što se pokazalo još gorim... stisni zube i kao što kažeš,možemo mi podnjeti puno jaču bol.. nije strašno,ali računaj da bi ti mogla noga oteknuti,to se meni desilo,ali hladni oblozi i prošlo je

  25. #275
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Nemam na stopalu, imam na leđima. Ma, to ti nije niti blizu boli kod poroda! Posebno ako imaš visok prag tolerancije na bol (i ja imam).

    Ok, čula sam i ja da na stopalu boli jače ali opet - nije to ništa što se ne može istrpiti.
    Mene je tetoviranje više škakljalo s povremenim osjetima pikanja nego boljelo!
    Posljednje uređivanje od enchi : 25.03.2012. at 11:25 Razlog: tipfeler

  26. #276
    nevenera avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    436

    Početno

    ja imam između lopatica. prvi put nije ništa strašno bilo, nekakvo peckanje, kao depilacija aparatom, no morala sam doć opet na ispunu boje. e to je boljelo. ne nepodnošljivo ali bome bolno

  27. #277
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Vidiš kako je to individualno - mene je više boljelo crtanje obruba, ispunjavanje bojom me škakljalo.

  28. #278
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,242

    Početno

    meni je tetovaža trajala puno duže od poroda. Mene je malo bolilo na početku, nekih pola sata. Onda tijelo otupi pa neko vrijeme ne boli. Opako me bolilo kad je počelo sjenčiti. ali i to je trajalo nekih sat vremena možda. Zadnjih nekoliko sati sam bila totalno tupa. (ukupno cca 8 sati posla, s jednom kratkom pauzom) Ali moja je na leđima pa se možda ne može usporediti sa stoplaom. Inače te su mi predivne

  29. #279
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Hvala na odgovorima!


    U mislima mi je nešto tipa ove;
    http://tattootrend.genia.us/wp-conte...-for-girls.jpg
    (samo mrvu manja, i bez donjeg leptirića...)

    Kolko bi vremenski trebalo da se napravi?
    I jel bolje sad prije ljeta staviti? Ili poslije?
    Posljednje uređivanje od Cheerilee : 26.03.2012. at 12:32

  30. #280
    Osoblje foruma blackberry avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    1,259

    Početno

    Citiraj Cheerilee prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala na odgovorima!


    U mislima mi je nešto tipa ove;
    http://tattootrend.genia.us/wp-conte...-for-girls.jpg
    (samo mrvu manja, i bez donjeg leptirića...)

    Kolko bi vremenski trebalo da se napravi?
    I jel bolje sad prije ljeta staviti? Ili poslije?
    ja imam baš tako pozicioniranu....samo cvijetiće umjesto leptirića...
    uglavnom...kad sam se tetovirala...bio je i mm samnom...i bilo ga je sram...tad smo se i pokačili...da kako ću ja roditi...a ja sam obećala da mi takav neće ni biti na porodu
    kad je to krenulo....mene bolilo za poluditi...a moraš biti mirna naravno...pa sam grizla i stiskala bocu vode koju sam imala u ruci...
    ma...ono što je mene iznerviralo....što toliko boliiiii a ja više ne kužim što mi je to trebalo...činilo mi se totalno besmisleno u tim trenucima...
    i rodila sam 2 puta....i jednom od ta dva doma...tako da nije mi teško nositi se s boli...nekom smislenom...

    uglavnom...boli jako...al da se izdržati....
    jedno sat vremena je meni to radio....tako nešto...
    ništa mi se nije upalilo...bilo je neko ovakvo vrijeme...
    i za cca 2 tjedna si za 10...

    i naravno da mi se sviđa moja....al da bi ponovila...ne bi
    Posljednje uređivanje od blackberry : 26.03.2012. at 13:01

  31. #281
    Osoblje foruma blackberry avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    1,259

    Početno

    i da...ovaj dio na stopalu...taj najviše boli...
    u biti, tu ti je sve malo mesnato, pa je malo djelova gdje manje boli...

  32. #282
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,242

    Početno

    svježa tetovaža ne bi smila na sunce par miseci ako se sjećam. ali provjeri u salonu

  33. #283
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Onda mi je sad pravo vrijeme, ako stavim....
    Na more ćemo tek u osmome.....

    Znači, boli...
    Ma nek boli, oću je imat.... Napokon!

  34. #284
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,242

    Početno

    Citiraj Cheerilee prvotno napisa Vidi poruku
    Onda mi je sad pravo vrijeme, ako stavim....
    Na more ćemo tek u osmome.....

    Znači, boli...
    Ma nek boli, oću je imat.... Napokon!
    ne djeluje prevelika, mislim da je to 3 sata max (i to sam već pretjerala)

  35. #285
    Osoblje foruma blackberry avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    1,259

    Početno

    Citiraj Cheerilee prvotno napisa Vidi poruku
    Onda mi je sad pravo vrijeme, ako stavim....
    Na more ćemo tek u osmome.....

    Znači, boli...
    Ma nek boli, oću je imat.... Napokon!
    ma izdrži se to...kad se želi.
    ja u trenutku nisam znala više da li ja to stvarno jako želim
    al, nisam nikad požalila što sam se istetovirala....samo mislim da ne bi ponovo...
    jer baš mi se sviđa to mjesto...niti jedno drugo..

    nego...mene u biti iznenadila količina te boli, jer su svi oko mene konstantno govorili kako ništa ne boli.
    i ono mene ne da boli...nego boliiiii....pa sam mislila da nisam neki junak...
    al...na kraju barba koji me tetovirao pohvalio.....jer sam odabrala najbolnije mjesto za prvu tetovažu....aj..malo me utješio
    da mi je netko rekao da boli ful...pripremila bi se bolje...

  36. #286
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Ja imam tetovažu na stopalu,znači baš iznad nožnih prstiju cijeli taj dio i mene nije nešto boljelo,više je neugodno,bocka...u usporedbi s porodom nije me boljelo uopće.Tetovirao me Zele prije nekih par godina i svaka pohvala.Tatto je savršenaStavila sam je u 5.mj.,kad sam bila na moru preko nje krema za sunčanje 50 faktor te god.i sve super.Meni je rekao da se ne preporuča 6 mjeseci izlaganje suncu ili je dobro namazati.

  37. #287
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    bok
    imam tetovazu na leđima , leptira, velicine 8x6cm
    uopce me nije bolilo, malo peckanje i to je to, rađena 40min
    400kn prije cca.4-5god

    sad zelim jos jednu , anđela ili anđeoska krila , na spomen svog anđela
    mislim da ce to biti na nozi
    eto ako tko ima kakav link nek stavi , lijepih malih nađela do 5-6cm

    tetovirat sam se htjela od 16 god. a napravila sam je sa 29 god.

  38. #288
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    https://www.google.hr/search?q=tatto...w=1024&bih=605

    probaj nešto naći na ovom linku

  39. #289
    bilbo7 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    600

    Početno

    MM i ja smo odlučili pokloniti si tetovažu ove godine, kad imamo 15 godina bračnog staža iza sebe . Najvjerojatnije će biti ova, jer predstavlja početna slova naših imena (M i D u srcu, dole desno): http://www.tattootribes.com/index.ph...europe&page=14, a ja bih još zmaja, s tim da bi si to dala na lijevu podlakticu, a MM na rame.

  40. #290
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Bas me iznenadila ovolika tema ovdje. Uopce mi nije palo napamet prije traziti na rodi ovu temu
    Uglavnom, tetovirala sam se u četvrtak u Gandalfu. Unutarnji zglob lijeve ruke. Stela me tetovirala i dizajnirala tetovazu na temelju onoga sto sam ja rekla da zelim da ima. Tetovaza ima znacenje, zapravo kad ju pogledam, predstaclja sve vazno sto mi se dogodilo ili sto imam u zadnjih 10g.
    Stela je to izvela fantasticno, umjetnicko djelo.
    Osjecaj mi je fenomenalan, kao da sam rođena s njom, znači mi jako puno i daje mi snagu.

Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •