Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Hitno -preporuka za dobrog neurokirurga!

  1. #1
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno Hitno -preporuka za dobrog neurokirurga!

    Drage moje, mama mi ima sto dijagnoza a na kraju niti jednu, od raka do bolesti kralježnice itd. Nakon hematologa, neurologa itd. treba nam dobar neurokirurg može i privatno.

    Nešto sam se malo informirala pa me zanimaju vaša iskustva.

    dr. Robert Saftić- dvojaka iskustva radi i privatno.
    dr. Vladimir Kovač KBC Dubrava-savršen ali se dugo čeka
    dr. J.Paladino- dvojaki komentari i iskustva (kao stručnjak je više za glavu nego kralježnicu, mada moja mama ima problema i s tim djelom tijela)
    dr. Peharec-Pula, W.Bini-Dubrovnik
    dr. Darko Chudy
    dr. Dolenc Ljubljana

    zanima me ima li tko osobnog iskustva s njima ili nekim neurokirurgom iz npr. poliklinike Medikol, Sunce, Nemetova ili s poliklinikom za dijagnostiku i liječenje bolnih sindroma kralježnice i lumbaga u Zg?

    Je li bolja Vinogradska,Rebro ili bolnica u Dubravi?
    Neki kažu da je Vinogradska bolja za operaciju i lječenje kralježnice ali da je Rebro suvremenije opremljeno, meni je iskreno najbitniji doktor i njegove sposobnosti dijagnosticiranja ako treba i operiraranja a ne metode kojima će sve to obavit.

    Isto tako imate li iskustva s Ambulantama za liječenje boli u Zagrebu i koju bi preporučili iz vlastitog iskustva, Vinogradsku, sv.Duh, Draškovićevu ili Rebro (na Jordanovac ne bi)?

    Mamam trpi strašne bolove već 3 tjedna, lijekovi i injekcije ne djeluju a doktori već 1 godinu ne mogu postaviti dijagnozu, zato mi stvarno hitno treba preporuka za neurokirurga jer bi možda već sutra išli k njemu.

    Unaprijed hvala na pomoći i iskustvima!

  2. #2
    boškarin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    385

    Početno

    Najprije, žao mi je...jako.
    Dr.Paladino je operirao moju sestričnu prije 15-ak godina, tumor na mozgu, obavljeno vrhunski u Zg.
    Dr.Peharec je somatoped, možda si mislila na kakvu rehabilitaciju? Za to znam da je stručan,ali ne znam koliko bi vam pomogao.Ambulanta za bol(ili tako nekako se zove) je kod nas na onkologiji tamo gdje se liječite.
    To su moja iskustva,a vama želim snage za borbu!

  3. #3
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Ivana zg,

    preporučam ti prof. Miklića i Paladina na Rebru. Moja S je u njihovim rukama kad je glava u pitanju..

  4. #4
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Ivana, imaš PP

  5. #5
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    Prim Damir Kovač, KBC Sestre Milosrdnice , stručnjak baš za kraljeznicu

  6. #6
    Siena avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    82

    Početno

    Čudim se da se niste sjetile prof. dr. sc. Gojka Buljata, vrhunskog neurokirurga i stručnjaka za operacije kralježnice...vodio je Traumu dugo godina, a sad operira privatno u Poliklinici Mešter u Zadru koliko znam. A što se kralježnice tiće, osobno bih preporučila dr. Vladimira Pavića, operirao moju mamu - skolioza 75% u 56. godini -sad je dobro, 100 puta bolje nego prije operacije prije 2 godine.
    Evo našla sam nešto o njima ovdje...
    http://www.poliklinika-mester.hr/cen...e-kraljeznice/

    Sretno!

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    1

    Početno

    mozeli mi netko reci da li je bio na operaciji kod dr.Vjekoslava Jelica kraljeznice iskustva?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •