Stranica 2 od 259 PrviPrvi 12341252102 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 12933

Tema: Vježbačice 1,2,3...(ili : "bez izgovora , molim!")

  1. #51
    matahari avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    859

    Početno

    Citiraj Inesica prvotno napisa Vidi poruku
    salžem se. i drag mi i bob i JM.

    ovo je moj današnji uradak. morala sam ić pozbrojat.
    i ovo nije ono što radim svaki dan. danas je bio odličan dan za vježbat. oblačno, malo kiše, ne vruće i nikud nisam morala iz kuće van. sutra, ko zna što će biti. i planirala sam tako i pazila kako, kolko jedem/pijem da mi se ne bučka previše.

    1) ZUZANIN benchmark - 23:45minuta
    4 ROUNDS FOR TIME:
    5 Hand Release Pushups - 20 ukupno
    10 Competition Burpees - 40 burpee
    30 Alt. Lunge Jumps - 120 ukupno
    20 Alt. Pistol Squats - 80 ukupno
    30 Strict Mountain Climbers (each leg, 60 total) - 340 MC
    40 Air Squats - 160 čučnjeva

    2) ZWOW 81 - 16:58 minuta
    BUY-IN: 50 air squats
    Then complete 3 rounds of the below exercises:
    10 Side hops to side burpee - ovo je 10 skokova pa 1 burpee na stranu i onda tako 10x - ukupno 300 preskokića, 30 burpeeja
    10 side plank weighted Pulls - na obadvije strane po 10, znači 20 - ukupno 60
    10 Single-Leg Plyo Jumps - sa obadvije noge 10, znači 20 - ukupno 60
    THEN Complete: 100 Air Squats - ukupno 150 čučnjeva

    3) od boba što je chris stavila
    raspoređeno u 2-4-6 min
    10 skleka - 10-10-10
    20 trbušnjaka -20-20-20
    30 MC - 30-30-30
    40 burpee - ?-20-40
    50 JJ - 0-0-50
    Ja se umorim dok citam sto si odradila. Vanzemaljka, nadljud!

  2. #52
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Jos ne vjezbam
    Al ovo saltanje u novu temu me podsjetilo da trebam krenut!
    Pa me evo i tu!!
    Divim vam se cure!!! Svaka cast na ustrajnosti!!
    Iduci put cu se javiti kad krenem vjezbat!!!

  3. #53

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    giussepe dobro nam se vratila

    sad očekujemo redovne prijavke

  4. #54
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    Citiraj Storma prvotno napisa Vidi poruku
    I trebam neku dobru podlogu, koljena su mi plava :kez:
    storma od koje vježbe su ti plava?

    ja sam na jednoj kocki tatmija. kad bih imala dve, skoro sve vježbe bih mogla na tome. inače, spominjale su cure razne motajuće podloge. anchie je spominjala neku od energeticsa.
    a pitam za vježbu, zato što se koljena sa vremenom naviknu. ja danas osjećam da sam ih natukla sa jučerašnjim burpeesima ali sam ih i naštancala brdo i koljena su mi onda na betonu pa nije ni čudo. ja ruke i facu stavim na tatami. i cicke najčešće, ostalo sam na betonu. a u garaži sam, hebiga.

    a znam da će se koljena naviknut do neke mjere jer sam eto, sa svojih 164cm u mladim danima trenirala odbojku, a tamo se hoće koljena raubat pa ako već imaš neku, prije da ćeš se naviknut, nego da će ti nova pomoć. ako nemaš nikakvu onda nabavi nešt
    Posljednje uređivanje od Inesica : 21.08.2013. at 07:52

  5. #55
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Roza nakon ovog tvog trcanja strah me da cu proci pored tebe u gradu da te necu ni prepoznati.

    Inesica zena zmaj.

    po pricama mislim da imamo pravu balerinu, daj sasa i meni link da to potvrdim i maknem taj naziv sa sebe, jer cu u avatar morati staviti ovo

    i ja pripadam sirius timu, vjezbam, ali nista poput ovih zena zmajeva. no ja sam zadovoljna.
    ovo i ja kao anci pisem da se zene nakon onog pipisa inesicinih vjezbi ne prestrase.

  6. #56
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    ovo i ja kao anci pisem da se zene nakon onog pipisa inesicinih vjezbi ne prestrase.
    imam i ja svoje metode utjerivanja prijavaka

  7. #57
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Roza nakon ovog tvog trcanja strah me da cu proci pored tebe u gradu da te necu ni prepoznati.

    Inesica zena zmaj.

    po pricama mislim da imamo pravu balerinu, daj sasa i meni link da to potvrdim i maknem taj naziv sa sebe, jer cu u avatar morati staviti ovo

    i ja pripadam sirius timu, vjezbam, ali nista poput ovih zena zmajeva. no ja sam zadovoljna.
    ovo i ja kao anci pisem da se zene nakon onog pipisa inesicinih vjezbi ne prestrase.
    Tako je spajka, moj tim se zove : " bolje išta nego ništa !"

    u to ime prijavljujem jutarnju šetnju sa psom u šumi . Trčala dionicu uz brdo cc 500m , 20 kom jj , 30 cucnjema, 15 sklekova i nakon toga odsetala kući .

    onda sam doma isprobala neke vježbe za trup i donji dio trbuhu od t.anderson. Za nove majke , iako nisam bas nova .
    jucer sam proučavala njezine teorije , pa mi je sad jasnije zasto mi trbuh izgleda veći u odnosu na ostatak tijela vise nego dok nisam vježbala . Fino sam malo povećala mišiće pa su oni podigli salo.

    i onda sam odradila vježbe za penzice za vrat i bolove u gornjem dijelu leđa jer me taj dio rastura ( eto, radosti koje nose velike sise).

    ali dan je tek počeo, pa tko zna sto nosi .
    Posljednje uređivanje od sirius : 21.08.2013. at 08:21

  8. #58
    ninik avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    986

    Početno

    dođe mi da na ovoj temi pišem malim slovima...da se pritajim
    jer naravno...redovito čitam, i čitam, i podupirem vas sve u mislima, i veselim se vašim uspjesima, i čitam, i čitam....

    ali, pomaka ima...pribavila sam 30 day shred i nekako mi se čini da je srijeda baš dobar dan za početak
    pa bi prije starta lijepo i najljepše molila te vaše motivacijske slikice i naravno saša tvoj link...da imam konkretne žene kao misao vodilju!

  9. #59
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Moram nešto napisati, da mi se tema ne zagubi.
    Ne vježbam. Ovo intenzivno privođenje radova kraju zadnjih tjedan dana (jer se djeca vraćaju za vikend) me ubija.
    Dodjem doma u 5 i od 6 nadalje rintam ko manijak.
    Imam ogrebotine na koljenima od ribanja poda.
    Dobra vijest je da ste stvarno pozitivno utjecale na mene, pa i ova nevježbica (hm) ne prolazi u utapanju u ugljkohidratima. Tako da sam zadovoljna.
    Još kad ću imati gdje i joga mat prostrijeti, gdje će mi biti kraj

    On topic, vidjela sam jučer na tv-u Lidl reklamu za opremu za trčanje- majica, hlače i tenisice. Za njih sam i cijenu zapamtila, 150 kuna.

  10. #60
    ninik avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    986

    Početno

    ja sam isto vidjela i zapamtila za tenisice...čine mi se skroz ok!

  11. #61
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    imam prijavak za sirius tim!

  12. #62
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Nesto ste, cure, pobrkale. Nema tu ovaj, tim onaj tim, dva zeca, tri zeca.
    Ovo je sve jedan tim. I nema tu mrdanja.

  13. #63
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Ninik, srijeda je poslovicno najbolji dan za pocetak. Istrazivanja su pokazala da ono sto se zapocne u srijedu traje i traje... mislim, ne znam za istrazivanja, to sam izmislila ali je svejedno super dan za pocetak.

  14. #64
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    iksam zhang

  15. #65
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Inesica, tvoje treninge nemam snage niti komentirati, ubijem se i preznojim samo citajuci.
    Kad to sve stignes ugurati u dan?

    Ja danas imam rest day, prekjucer sam tatianu za upper, jucer isto nju za lower i nakon toga zhred1, trebalo mi je 16min.

  16. #66
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    Citiraj zhang prvotno napisa Vidi poruku
    Ninik, srijeda je poslovicno najbolji dan za pocetak. Istrazivanja su pokazala da ono sto se zapocne u srijedu traje i traje... mislim, ne znam za istrazivanja, to sam izmislila ali je svejedno super dan za pocetak.
    srijeda je odlična!
    svo troje djece rodila sam u srijedu

  17. #67

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Roza bravo za trk kroz šumu

    Ja našla tečaj nordijskog hodanja, ne paše mi baš lokacija no za ta dva puta ću se prilagoditi, a onda nastavljam u kvartu.
    Posljednje uređivanje od larmama : 21.08.2013. at 09:42

  18. #68
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    nemoj njoj (nink) o danima kad se radjaju djeca, zena ti je na to osjetljiva, a ona je svoje rodila u nedjelju (mislim).

    ninik koji god dan da izaberes je dobar, ali ako to nije jutros sam odlucila da cu veceras, a onda navecer, mozda je sutra bolji dan.

    sa 30DS ako pocinjes, obavezno kreni s tenisicama. jer nezgodini jumping jacksovi mogu ti zglobove sribati. mozda da danas pogledas vjezbe i poslusas kako se izvode. jer moras biti pazljiva sa izvodjenjem. ako pogresno radis bolit ce te koljena, zglobovi.
    i traje 27 min mislim. cupi daj isto neke kvazi utege manje ce te zezati.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 21.08.2013. at 09:43

  19. #69
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    Citiraj zhang prvotno napisa Vidi poruku
    Inesica, tvoje treninge nemam snage niti komentirati, ubijem se i preznojim samo citajuci.
    Kad to sve stignes ugurati u dan?

    Ja danas imam rest day, prekjucer sam tatianu za upper, jucer isto nju za lower i nakon toga zhred1, trebalo mi je 16min.
    ma baš se ti preznojiš
    viš da je meni jučerašnji dan bio ko vikend. muvala se cijeli dan i ubacila 3 puta vježbanje. sad kad sam pozbrojila i ispada nekih 55 minuta vježbanja + zagrijavanje od nekih 15 minuta. eto, više vremena je roza trčala. presvlačila se nisam. samo majicu. smrdila i muvala se po kući. nešto odradila i odvježbala. zato danas imam hrpu posla i taman je rest day.
    pogledala sam raspored i kao meni je sutra taj zshred1. kardio i ruke se drulje kolko kužim. možda, možda ubacim onaj neki njen za preskakanje štrika. to se trebam malo izvježbat, iskordinirat ruke / noge

  20. #70
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Je, ruke u njemu rade. Ja sam dan ranije sa tatianom poprilicno istrosila ruke, ramena i ledja, ali najvise su me ruke boljele, tako da mi je ovaj zshred bio bolan i spor.
    Originalno sam njega trebala raditi nakon ovog tatianinog forever fit forever strong, ali nisam imala snage.
    Trebala bih se drzati originalnog rasporeda koji si slozim, a ne ovako zbrljati.

  21. #71
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Sto se strika tice, ja se stalno izmlatim, a imam onaj metalni omotan u plastiku. S tim kad se kresnes pri pristojnoj brzini, sve zvijezde prebrojis...
    Ja isto moram vjezbati. A uvijek ga uzmem kad sam gotova s treningom i vec gotovo krepana i onda mi ga bude pun kufer.
    Trebala bih jedan dan samo to. A meni zao dan potrositi samo na kardio..

  22. #72
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    i ja sam u sirius timu (a nisam na ovoj temi, tj. prošloj bila jaaaaaaaaaako dugo)

    nemam kad vježbat i premorena sam pa mi jako teško ide odlučit da vježbam (inače se ustajem u 5.30, a ako bih htjela vježbat trebala bih se ustati još bar pola sata ranije, a to mi je stvarno puno prerano i nemam tad snage niš radit)

    uglavnom, volje imam vremena uopće nemam

    Moje rješenje - odlazak na posao biciklom. To je vrijeme koje imam samo za sebe (jedino) pa rekoh ajde da spojim ugodno s korisnim. I tako se lijepo svaki dan vozim 15km (to je cca 1h)
    I osjećam se super

    kad mi djeca malo narastu pa ću moć dobit pol sata za sebe, jedva čekam počet vježbat za ozbiljno (volim ona grupna vježbanja, to mi je super, dok sam mogla išla sam bar 2-3 puta tjedno na vježbanje, to mi je bilo super)

  23. #73
    ninik avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    986

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    nemoj njoj (nink) o danima kad se radjaju djeca, zena ti je na to osjetljiva, a ona je svoje rodila u nedjelju (mislim).

    ninik koji god dan da izaberes je dobar, ali ako to nije jutros sam odlucila da cu veceras, a onda navecer, mozda je sutra bolji dan.

    sa 30DS ako pocinjes, obavezno kreni s tenisicama. jer nezgodini jumping jacksovi mogu ti zglobove sribati. mozda da danas pogledas vjezbe i poslusas kako se izvode. jer moras biti pazljiva sa izvodjenjem. ako pogresno radis bolit ce te koljena, zglobovi.
    i traje 27 min mislim. cupi daj isto neke kvazi utege manje ce te zezati.
    rodila u ponedjeljak

    a ovo sam odlučila daaaavno...tako da nije ishitrena odluka, vagala sam, razmišljala, duuuuuuugo
    a čak sam već i sva tri levela pobožno pregledala nekoliko puta...tako sve znam skoro napamet, sad samo da i odradim nešto uz njih....
    ma osijećam u kostima ... srijeda je dan!

    a još sam i ćupi free ovaj tjedan ... sve je u moju korist!
    Posljednje uređivanje od ninik : 21.08.2013. at 10:19

  24. #74
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    go for it baby

  25. #75
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    ja se slazem s martom. brzina razvoja ovog topika je sumanuta. nista ne stignem procitati.
    sasa

  26. #76
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    sirius, daj molim te, malo detaljnije o toj teporiji - trbuh , misici, salo.... odnosno sto ona kaze da je rjesenjeß

  27. #77
    ribice avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    928

    Početno

    Brbljavice jedne kak vas je lijepo čitati.
    Sasa odi spat, izgledaš kao da cijeli život treniraš. Prekrasno.
    Roza 10 kn ? Naklon do poda.
    Ja danas w8 i fino sam odradila, od jučer me nakon w7 boli u prsima kada udahnem, nisi oni mišići između rebarca nego nekaj drugo baš ispod prsne kosti...pomagajte..sigurno umirem
    jeda

  28. #78
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    a rekla bih da je rješenje rješit se sala. otići će sa trbuha i od svukud drugdje.
    ovaj tekst na FM je taman o tome:
    http://www.fitmama.com.hr/vjezbanje/salo-na-trbuhu/

    ne možemo se rješit sala samo tamo gdje bi mi htjele pa ako želimo izgubit sa određenih mjesta gubit ćemo posvuda. ukoliko netko ima sreće pa ima ravnomjerno raspoređeno masno tkivo po tijelu, ravnomjerno će ga i gubiti. ako netko ima više na nekom dijelu tijela, kad izgubi na tom dijelu, ostali dijelovi će se 'posušit'

  29. #79

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    puntice, 1h bajka je odlično

    moja najbolja životna forma je bila kad sam na faks i s faksa išla bajkom, oko 1,5h bicikliranja svakog dana. e da mi netko hoće sada sat i pol slobode pokloniti... i to s vjetrom u kosi :sjetna:

  30. #80
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    ja sam jucer radila do 18:30
    pa isla trazit okvir za naocale
    pa 'rucala'
    tako da sam odradila samo 15-minutni uvod u rockin body, koji i dodje po rasporedu za prvi dan
    vidjet cu, kasnije sam nesto surfala i na kraju skinula les mills combat
    s obzirom da volim ples, cardio i borilacke vjestine, mislim da bi mi se moglo svidjeti, npr. chalene i turbo fire je za mene pun pogodak, njoj cu se sigurno vratiti
    ah, koliko programa, a tako malo vremena

  31. #81
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Mark, moove and groove :D
    Al taj je nekako laganini, oni malo duzi ce ti biti super. Nemoj odustati od Shauna, pliiz )

    Sasa, predivna si! Koje tijelo, ajme!

    Roza, koji skok, s 3 na 10 km :respect:

  32. #82
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    Citiraj Inesica prvotno napisa Vidi poruku
    ostali dijelovi će se 'posušit'
    ma krivo sam rekla. ispeci pa reci.
    kad se izgubi salo od svukud + izgrade mišići nećete se posušit nego izgledat ko sasa

    to je najgore što vam se može desit

  33. #83
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Ja sam samo kod ovog sala htjela dodati kako je kod mene taj proces gubitka sala uzasno spor.
    Vec smo i pisale kako lakse idu kile dolje ako ih je puno viska i onda stane.

    Ja imam sala ispod pupka, to nije neka koza jer bas i nemam viska koze, vec je bas klimavo.

    Istina, ja kod sebe osjetim napredak u smislu da sam cvrsca i poletnija i raspolozenija. Imam i bolje drzanje, u globalu se neusporedivo bolje osjecam otkako jedem pravilnije i vjezbam.

    No, ovo klimavo na pupku i na slauficu direkt iznad straznjice ide uzaaasno sporo.

    Hoce li se to klimavo pretvoriti u misice ili ce se otopiti? :tuka:
    A mozda nikad i nece lool.

  34. #84
    Canaj avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    618

    Početno

    ajme roda ratnice...već 2 str vamo i one 4 dtrane tamo a nema me dan i pol !
    nego, neću ja više u krugovima pisat,...sad prijavljujem 7 km jučer (bicikl) - to mi zvuči žešće hehehehe a danas ćemo vidjet, možda i više
    treba mi 20 minuta za to...koliko tebi treba Roza za tih 10 km?

    i još da pitam - gdi vi to razmjenjjete fotke - ajde i meni pošaljite - pliiiiiiiz (ko je ono bio - skuilirana, roza, sasa i još netko????)

    kavofob - pročitala sam tvoju priču -+ ajme!!!!!!! WOW!
    SVAKA ČAST! koji strukić i guzičićica i sve tako tanano!!!!!!
    Posljednje uređivanje od Canaj : 21.08.2013. at 11:41

  35. #85
    aries avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    93

    Početno

    čitam vas i peeeeeeeeglam

  36. #86
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    sasa, mogu i ja dobiti link pliz?

    ja se polako psihicki pripremam na velike promjene, a ove vase price me bas motiviraju. plus je taj sto stvarno volim fizicku aktivnost, al sam los organizator pa ne znam kad bi ju ubacila s njih troje. morat cu nekaj izmisliti.

  37. #87
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Majke ti kojom brzinom juri ovaj topic... stalno je na vrhu. Pa ne stignem ni sve pročitati.
    Evo, samo da si zabilježim temu, da prijavim da i dalje ne vježbam ali sam ideju posijala u uho mojoj prijateljici, pa možda ona krene.

  38. #88
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Citiraj Inesica prvotno napisa Vidi poruku
    ma krivo sam rekla. ispeci pa reci.
    kad se izgubi salo od svukud + izgrade mišići nećete se posušit nego izgledat ko sasa

    to je najgore što vam se može desit
    je,i nestat ce ti sise.... (ak smijem primjetit,gotovo sve utrenirane zmajice ovdje imaju jedinicice ili dvicice....)

    ja se prepala di nam je nestala tema pa sam uhvatila link za ovu novu....

    jos veceras idem na trening a onda odoh sestri na otok,nema me 6dn,preskocit cu 2 treninga ali mi je misija natjerat sis na vjezbanje (bila je pocela 30DS,nesto ju omelo i vise nije nastavila.... ) pa cemo skupa malo hopsat....
    Posljednje uređivanje od zasad skulirana : 21.08.2013. at 11:52

  39. #89

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa Vidi poruku
    Hoce li se to klimavo pretvoriti u misice ili ce se otopiti? :tuka:
    Hoće
    samo se mani mamine kuhinje

    Canaj, hvala

    mikka, klinci su čudesni, na početku je zbilja tlaka s njima, ali kasnije će ti sami furati tenisice i podlogu i ne dat da preskočiš koji dan vježbanja samo kreni, veselim se već tvojim prijavcima

  40. #90
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Canaj, Roza trci

    Meni je za 6 km trebalo negdje 45 min.

  41. #91

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku

    ja se prepala di nam je nestala tema pa sam uhvatila link za ovu novu....
    jelda, totalno je čudno ako dođeš na forum, a vježbača nema na vrhu

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    jos veceras idem na trening a onda odoh sestri na otok,nema me 6dn,preskocit cu 2 treninga ali mi je misija natjerat sis na vjezbanje (bila je pocela 30DS,nesto ju omelo i vise nije nastavila.... ) pa cemo skupa malo hopsat....
    i ja sam svoju motivirala, baš sam happy zbog toga
    Posljednje uređivanje od kavofob : 21.08.2013. at 11:56 Razlog: krivo kvotanje

  42. #92
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    Citiraj Canaj prvotno napisa Vidi poruku
    ...koliko tebi treba Roza za tih 10 km?
    ja trčim, ne bicikliram - trebalo mi je 1 h i 14 min (uzmi u obzir da trčim po brdima, uzbrdo-nizbrdo)
    Posljednje uređivanje od Roza : 21.08.2013. at 12:00

  43. #93

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    kod mene je danas gledanje utakmice i roštilj, nadam se da ću uspjeti odvježbati prije klope

  44. #94
    mamatobe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    53

    Početno

    Sasa, ne znam dal da ti prvo zahvalim na fotkicama ili da te prvo ishvalim Ma, hvala i bravo, izgledas totalno profi, citala sam kako te hvale cure,ali jedno je citat,a drugo vidjeti fotke. Slobodno stavi link u potpis Ostale cure, slobodno šaljite, ovo se zove motivacija.

    Ja danas krećem ponovno od tamo di sam stala,valjda mi se kondicija nije pogubila u tjedan dana...

  45. #95
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    oho, i puntica je došla
    ajmo žene, ove one, svi zečevi prijavak za danas. kome je dosadno stavila sam novi dnevni izazov, pokušajte pa koliko ide, ide

  46. #96
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    E da, trbušni mišići - ja imam trbušna ispupčenja mišiči se uzdižu zajedno sa špekom lol. Nisam još došla do dijela kako istopiti trbuh a nisam jer vidim da imam puno prostora za vježbu - kad ću moći odraditi prekonekoliko sklekova, i i nekoliko burpeeja u komadu a neće bit rezultat na trbuhu, onda ću možda razmišljati.

    inesica, imam neku podlogu za vježbanje iz lidla, a koljena sam natukla kad sam se sa pravih sklekova prebacila na ženske, da bar nekako odradim, a burpees me bacaju u depru jer su mi stravično teški. Ma kad bolje razmislim dobra je ta podloga, radije ću si kupiti top. Cicke su manje, i umjesto da pristojno skakuću totalno su se razularile i kad krenem skakutat ima ih svuda. Čudo jedno.

    A sad idem off i nadam se uhvatit vrijeme za trening, Focus, Total body, to mi je najteži dio. I bar jedan krug izazova kasnije.

  47. #97
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj Storma prvotno napisa Vidi poruku
    oho, i puntica je došla
    ajmo žene, ove one, svi zečevi prijavak za danas. kome je dosadno stavila sam novi dnevni izazov, pokušajte pa koliko ide, ide
    a da ti stavis taj link, ja ti nisam na face

  48. #98
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj Storma prvotno napisa Vidi poruku
    oho, i puntica je došla
    ajmo žene, ove one, svi zečevi prijavak za danas. kome je dosadno stavila sam novi dnevni izazov, pokušajte pa koliko ide, ide
    I prijevod za vjezbe. Pol toga moram preko googla tražiti kako se uopce izvodi.

  49. #99
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    to sve treba u prvi post

  50. #100
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Neka neko napise, pa ću ubaciti u prvi post.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •