Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 73

Tema: Bolnicka dijeta

  1. #1
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno Bolnicka dijeta

    Pozdrav!
    Godine prolaze odkako sam rodila, a jos uvijek imam trudnicku figuru. Trcim 2x tjedno, isto tako dosta secem, ali obla figura i dalje ostaje. Znam da su danas debeljuce u modi, ali ja bih ipak skinula koju kilu radi zdravlja.
    Pronasla sam na jednom forumu ovu dijetu, pa sam odlucila zapoceti sa njom pd ponedjeljka. Zanima me ima li itko iskustva sa njom i zeli li mi se itko pridruziti.
    Doručak je uvijek isti tokom dijete: naranča, dvopek, šalica kave ili čaja bez šećera.

    1. Prvi dan:

    Ručak:

    - 1 naranča

    - 1 kuhano jaje

    - 1 kiselo mlijeko

    Večera:

    - 2 kuhane rajčice

    - 2 kuhana jaja

    - 1 glavice zelene salate

    2.Drugi dan:

    Ručak:

    - 1 naranča

    - 1 kuhano jaje

    - 1 kiselo mlijeko

    - 2 dvopeka

    Večera:

    - 125 g kuhanog mesa

    - 1 naranča

    - 1 dvopek

    - 1 šalica kave ili čaja bez šećera

    3.Treći dan:

    Ručak:

    - 1 naranča

    - 1 kuhano jaje

    - 1 kiselo mlijeko

    - 1 glavica salate
    Večera:

    - 125 g kuhanog mesa

    - 1 naranča

    - 1 dvopek

    - 1 šalica kave ili čaja bez šećera

    4.Četvrti dan:

    Ručak:

    - 125 g svježeg kravljeg sira

    - 1 rajčica

    - 1 dvopek

    Večera:

    - 125 g kuhanog mesa

    - 1 naranča

    - 1 dvopek

    - 1 šalica kave ili čaja bez šećera



    5.Peti dan:

    Ručak:

    - 200g kuhanog mesa ili ribe

    - 1 rajčica

    - 1 dvopek

    Večera:

    - ½ kg kuhanog povrća (mrkve, graška, krumpira)

    - 1 kuhano jaje

    - 1 rajčica

  2. #2
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Probala sam nešto slično i mogu ti reći da ćeš teško izdržati.
    Ovako odokativno je to manje od 1000 kcal, a to je izgladnjivanje.
    Nije to ni dobra, ni zdrava dijeta, a ni učinkovita.
    Ja isto moram na dijetu, ali ne bih tu.

  3. #3
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Ako uneses ono sto pise to je ispod 700 kcl dnevno. Po mojoj brzinskoj racuni zapravo tek oko 500 kcl.
    sto je puno premalo. Vjerojatno se zato i zove " bolnicka dijeta" jer zavrsis u bolnici ?

  4. #4
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    pa kod cara je dijeta od 500 kcal dnevno
    a on je internist

    samo što on drugačije kombinira namirnice
    i, ne završiš u bolnici

  5. #5
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    I meni se cini da je mali unos, ali, navodno se zove bolnicka jer su lijecnici pripisali tu dijetu srcanim bolesnicima prije operacije kako bi brzo skinuli kilograme, a opet ostali vitalni. S druge strane kad citam da ima jaja mislim daje dosta zasitna. Isto sam tako citala da se umjesto kiselog mlijeka moze drmnuti vrhnje, sto cu svakako uciniti
    Probat cu barem pa da vidim kako cu se osjecati. Sigurno cu pojesti nesto van dijete ako pocnem padati u nesvjest )
    Apricot, da li znas mozda kako car kombinira namirnice?

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Ja sam se dva puta okušala u toj dijeti i mogu reći da sam oba puta izdržala i uspjela skinuti 10 kg, prvi put još kao cura a drugi put nakon što sam rodila prvo dijete . Sad ću opet morati posegnuti za okušanom metodom, pa da vidimo.
    Ja sam imala dosta uspjeha u održavanju težine nakon dijete, bez zloglasnog jo-jo efekta i nisam završila u bolnici, naprotiv, osjećala sam se izvrsno.

  7. #7
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    pa kod cara je dijeta od 500 kcal dnevno
    a on je internist

    samo što on drugačije kombinira namirnice
    i, ne završiš u bolnici
    Je, i nabode te iglama u kljucne tocke da ne umires od gladi.

  8. #8

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,588

    Početno

    Probala nekad davno, ali s poduplanim dozama dvopeka i voća i još uvijek je jako malo kalorija. To stvarno može odgovarati samo nekom tko cijeli dan leži u krevetu.

  9. #9
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Diana 72, slobodno se pridruzi! Bit ce mi lakse ako znam da imam supatnicu u dijetalnim mukama. Nadam se da cu i ja skinuti koju kilu. Ne treba 10 kg, biti cu zadovoljna sa koji 5 kg. Muz voli kad sam okruglasta
    Sirius, hvala na brigi. Obecajem da cu prestati sa dijetom budem li se lose osjecala. Hospitalizacija nece biti potrebna, nadam se

  10. #10
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Je, i nabode te iglama u kljucne tocke da ne umires od gladi.
    bila i s iglama i bez igala
    isti vrag

    gladan si, kako god da okreneš
    ali te rezultati tjeraju na dalje

    ok, ja sam kod njega dvaput skidala po 5 kg
    ali ima ljudi koji su skidali po 40
    nitko nije umro

    ne navijam i ne želim reći kako je zdravo i korisno, ali se može

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Da, netko ne može izdržati a da ne leži u krevetu, jer je unos kalorija stvarni nizak, ali ja sam malo izmjenila raspored i trajalo je duže, ali učinak je bio isti. Uz to, svaki sam dan šetala baem pola sata

  12. #12
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    tko je to car i kako se skine 40 kg? (ne trebam baš toliko, ali...)

  13. #13
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    tko je to car i kako se skine 40 kg? (ne trebam baš toliko, ali...)

    pratim...

  14. #14

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    svatko kod koga skineš 40 kg je car! a ja bih da uspijem i pola od toga skinuti sebe smatrala caricom!

  15. #15
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ne da mi se sada puno pisati, ali u recenziji knjige sve piše
    ne treba knjiga

    http://www.medikus.hr/knjige/222-hra...goran-car.html

    elem, gubi se jako puno, on je zločest ko pas, bezobrazan i tamo se osjećaš ko govno
    ali, skidaš kile

    pa nek si bira tko voli
    ima po forumima sigurno o tom njegovom odnosu prema pacijentima

  16. #16
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Na temu dijete - mm je upravo skinuo 10kg u 10 dana s limun dijetom, meni je ta dijeta malo prežestoka, ali eto njemu paše. Pa tko voli... to je ovo: http://www.narodnilijek.com/web/mada...robana-dijeta/

    Na temu Cara: ja sam bila kod njega po pitanju alergija. Nisam izdržala dulje od 7 tretmana, jer čovjek ne zna zabadati te iglice a da te svaki put ne zaboli ko sam vrag. Davno prije sam bila išla na akupunkturu kod jedne kineskinje, kod nje zaista nikad nisam osjetila ubod igle. Ali kod Cara - naprosto užas, kao da to radi namjerno.

  17. #17
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    mene želudac boli samo ovako čitajući od tih silnih naranča i kiselog mlijeka. i kuhanih rajčica.
    za skinuti koju kilu, nikad ne bih ovako rigidnu dijetu izabrala.

  18. #18
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Je, i meni izaziva žgaravicu sama pomisao na tolike naranče

  19. #19
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Je, i meni izaziva žgaravicu sama pomisao na tolike naranče
    X

    A i tako mali unos hrane mi se čini preopasnim - išle bi kile dolje, ali brzo bi se pojavio efekt bumeranga.

  20. #20
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ma ne bi, ako ne počneš jesti teglu nutele dnevno

    ja sam, nekada davno, htjela skinuti 5 kila zbog neke haljine :plitka i površna:
    i uspjela u 10 dana
    i nije se vraćalo
    sad bih opet mogla
    ali je prošlo više od 13 godina otada

  21. #21
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    a kaj se jede za doručak i slično

    usput ak je nekom do akumpukture onda je skoro Car na ovom podneblju http://www.mocinic.hr/

  22. #22
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    za doručak... LOOOL
    pola žemlje i 1 dl mlijeka
    ili 5 suhih šljiva
    ili jabuka

    kako god.. gladan si
    jako gladan
    i fakat gladan

  23. #23
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    POzdrav curke. Javljam da sam prezivjela dorucak (caj, dvopek i naranca)
    Nije da se rusim, za sad. Malo jesam gladunjava, ali, to je zato sto je rucak na pomolu. Rajcice mrzim, pa sam ih zamijenila paprikama, nadam se da ce odraditi isti posao u skidanju kila.
    Prije mozda 2 godine sam radila hip-hop abs sa shaun-t i on me naucio da jeden do negladi, a ne do sitosti, tako da ocito imam spremnu kondiciju za ovu dijetu. Vidjet cu kako ce ici dalje. Samo da provjerim sa onima koje imaju iskustva, za vikend se jede normalno, zar ne?

  24. #24

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Citiraj Yummy_mummy prvotno napisa Vidi poruku
    POzdrav curke. Javljam da sam prezivjela dorucak (caj, dvopek i naranca)
    Nije da se rusim, za sad. Malo jesam gladunjava, ali, to je zato sto je rucak na pomolu. Rajcice mrzim, pa sam ih zamijenila paprikama, nadam se da ce odraditi isti posao u skidanju kila.
    Prije mozda 2 godine sam radila hip-hop abs sa shaun-t i on me naucio da jeden do negladi, a ne do sitosti, tako da ocito imam spremnu kondiciju za ovu dijetu. Vidjet cu kako ce ici dalje. Samo da provjerim sa onima koje imaju iskustva, za vikend se jede normalno, zar ne?
    Bravo za tebe, samo naprijed.
    Ja još ne mogu na dijetu, jer dojim ,pa mi kalorije trebaju, ali čim prestanem , počinjem sa dijetom. Po onom što ja imam napisano, dijeta se drži tri tjedna , pet dana u tjednu, za vikend ne znam, ali ja sam kombinirala to što sam jela preko tjedna, u malo većim količinama.
    nakon što završiš sa dijetom, da bi održala stečenu kilažu , svaki ponedjeljak moraš jesti ovako:

    doručak: čaša soka od svježeg limuna bez šećera
    ručak : 1 jabuka, 1 dvopek
    večera : 1 jaje, 1 pomidor, 1 dvopek

    Ne znam da li ti piše na popisu, ali bitno je da sve namirnice konzumiraš onim redom kako je navedeno, da bi se postigao željeni učinak.

    Sretno

  25. #25
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Hvala diana, budem tako napravila. A ti nemas bolji izgovor za ne poceti dijetu nego dojenje. Nemoj brinuti, ja sam bila jako debela dokle god sam dojila, cim sam prestala, u mjesec dana sam skinula sama od sebe 10 kg, nisam niti bila na dijeti. Samo je problem sto se ostatak sala nije htio mrdnuti sa mjesta, pa ga sad prisilno skidam
    Jvit su uskoro kako mi je prosao rucak i je li mi bio dovoljan, ali cim cujem rijec jaje i vrhnje, vec sam sita, tako da se nadam da ce biti dovoljno

  26. #26

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Draga Yummy-mummy, meni je ovo druga trudnoća, pa vodeći se iskustvom od prije, znam da sa prestankom dojenja neću smršaviti sve dok se ne primim posla i odem na dijetu.
    Osim toga, prije sam se i više kretala nego sad, pa mi je bilo i lakše skinuti kile, i opet ništa bez dijete. Neću sad samo zbog dojenja odustati od dijete, nego imam problem sa malim, mora na operaciju, pa kad sve to riješim, onda ćemo polako krenuti.
    Zadnje što mi sad treba je da i mene sakupljaju po bolničkim hodnicima kad se počnem rušiti od gladi.

  27. #27
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Ma samo ti sve prvo rijesi. Nadam se da ce sa bebacem sve biti ok. Saljem veeeliku pusu

  28. #28
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Eto me opet! Vratila se sa zasitnog rucka. Jos uvijek ne padam u nesvijest niti sam blizu toga. Definitivno se ne slazem sa tvrdnjom da se ovom dijetom unosi samo 500 kalorij dnevno. Samo vrhnje koje sam pojela za rucak sadrzi 300 kalorija na 100 g, a casica vrhnja tezi 200 grama, tako da mi je samo rucak preko 600 kcal. Istina je da mi je jaaaaako fali kruh uz jaja i vrhnje, ali sam prezivjela. Sada tezim 62kg. Mjerit cu se u petak ili subotu jesam li ista izgubila

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Po pravilu trebalo bi biti 2,5 kg tjedno, ali meni ti izgleda malo pre rigorozno, pa ako primijetiš da je manje od navedenog, nemoj pasti u depru, nego samo hrabro dalje, do konačne pobjede

  30. #30
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    mene želudac boli samo ovako čitajući od tih silnih naranča i kiselog mlijeka. i kuhanih rajčica.
    za skinuti koju kilu, nikad ne bih ovako rigidnu dijetu izabrala.
    X! Ne znam čemu toliko mučenje kad prebrzo skidanje kila nije zdravo, a čim se vratiš normalnom režimu vrate se i kile. Mislim da je puno zdravije i dugoročno učinkovitije jesti što inače jedete, ali smanjiti dnevni unos kalorija, što znači ili smanjiti porcije ili zamijeniti niskokaloričnijim varijantama (nemasno meso, voće umjesto slatkoga, mrkva umjesto čipsa itd.). Može se jesti sve, ne biti gladan i mršaviti, tko misli da ne može jednostavno unosi previše.
    No ja sam protivnik svih dijeta, pogotovo onih koje su isključive i brane određenu vrstu namirnica pa me zanemarite.

  31. #31
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Vikki ja sam oduvijek jela zdravo, dakle, nemasno meso, salate, voce, nikakav cips, sama pecem kruh od cijelovitog zrna, smedji secer umijesto bijelog i uvijek ga stavim duoplo manje nego sto je u receptu. Umjesto slatkisa jedemo suseno voce, srazne orasaste plodove, sjemencice, a opet sam okrugla. K tome jos vjezbam redovito, a nista. Tako sam odlucila da je vrime za radikalne poteze. Iskreno, uopce mi nije teska ova dijeta, za sad. Rucak me zasitio da sam jedva disala.

  32. #32
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Prezivjela sam prvi dan dijete i uopce nije teska za sad. Drudi dan je poceo. Vjerujem da cu uspijeti svih 5 dana. Mozda je mali problem danas taj sto idem sa muzem u kino, a fale mi uvijek grickalice tamo, no, sto se mora nije tesko. Pijem uz to detox caj od komoraca koji je sam po sebi slatkast, pa mi ne fali secera. Ne znam da li se to smije...pise da mogu cajeve...

  33. #33
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    možeš kaugume

  34. #34
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Hvala apricot, mislim da cu ih preskociti. Uvijek turbo ogladnim nakon njih

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Ja sam je drzala u 2 navrata po 15 dana, skinula cca 4-5 kila oba puta, ali moram naglasiti da je to bilo u mladim danima...
    Najvise kila je odnijela "un-ka", koju sam drzala 2,5 mj, cak 12kg.
    Zadnje skidanje kila je bilo s lchf-om, 4 kile u mj i pol. Kile mi jaaako tesko idu dolje otkako pokusavamo ostvariti trudnocu...
    Inace da, to je dijeta za osobe koje leze u bolnici i preporuca im se smrsaviti zbog nekog zahvata, po meni je to vrlo nezdrava dijeta. Ucinkovita - svakako, kao vjerojatno i bilo koja s tako niskim unosom kalorija. Mene je u svim tim dijetama spasavala jako jako rijetka limunada.

  36. #36
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Hvala bubek! Ono sto sam ja primijetila kod ove dijete je to da sam zapravo konstantno sita. Inace ne unosim mlijecne proizvode tako da me ovi jugurti opasno zasicuju, cak si razmisljam da ih izbacim i zamijenim ljesnjakovim/kokosovim mlijekom jer mi je pola dana muka nakon sto pojedem jogurt. Ne znam da li se moze koristiti kao zamjena.
    Cula sam za kchf dijetu, zapravo, mi dosta malo opcenito jedemo ugljikohidrata opcenito i pecemo na svinjskoj masti, jedemo puno jaja, tako da nam opcenito prehrana lici na lchf...
    Ma ne znam, cijeli sam zivot bila mrsavica koja se nije mogla udebljati i patila sam zbog toga, a nakon poroda sam otkrila da ocito zrak koji udisem ima 2-3000kcal ...i sunceva svjetlost, trava koju gazim...lol

  37. #37
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj Yummy_mummy prvotno napisa Vidi poruku
    K tome jos vjezbam redovito, a nista.
    dok se tamo ne prijaviše, niš ti ne vjerujemo, jelda vikki?

  38. #38
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    mene želudac boli samo ovako čitajući od tih silnih naranča i kiselog mlijeka. i kuhanih rajčica.
    za skinuti koju kilu, nikad ne bih ovako rigidnu dijetu izabrala.
    posve se slažem
    mene bi uz želudac opako zaboljela i glava
    i od tolikih kuhanih jaja, koma je za žučnjak

  39. #39
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Ja sam cula da je efekt jos bolji u kombinaciji sa onim pojasom za mrsavljenje
    Posljednje uređivanje od zhang : 09.09.2014. at 21:09

  40. #40
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj zhang prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam cula da je efekt jos bolji u kombinaciji sa onim pojasom za mrsavljenje
    Navratila sam da vidim sto ti radis na temi.
    Mislila sam da mozda prepisujes jelovnik, hajde- priznaj.

  41. #41
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Kakav pojas za mrsavljenje? Tell me more, tell me more...did you get very far?

  42. #42
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    dok se tamo ne prijaviše, niš ti ne vjerujemo, jelda vikki?
    Pa da, evo čekamo izvještaje
    Citiraj Yummy_mummy prvotno napisa Vidi poruku
    Kakav pojas za mrsavljenje? Tell me more, tell me more...did you get very far?
    Poznavajući zhang, sigurna sam da se samo šalila :D

    YM, to što jedeš zdravo super je, ali možeš jesti zdravo i opet previše (i zdrava hrana deblja, orašasti plodovi npr.). Ako trčiš dva puta tjedno, ubaci još jedno trčanje, ono troši puno kalorija. Kads se vratiš svom režimu prehrane probaj jedan dan zapisati sve što pojedeš (izvagati i zbrojiti kalorijsku vrijednost), vidjet ćeš kako brzo cifra ode gore.
    Nisam shvatila, koliko kg očekuješ izgubiti ovom dijetom (samo pet dana, zar ne)?

  43. #43
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Ajme Yummy, daj si nadji neku normalniju dijetu, ova mi zvuci grooozno
    Em je malo, em su namirnice koma (premalo ih je i previse se ponavljaju)
    Koliko trebas skinuti?
    Pa ne mora to biti za mjesec-dva, ili?

    apri na dijeti

  44. #44
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    yummy, ja sam se zafrkavala. Sve sto ne obecaje krv, znoj i suze (ili barem znoj i suze) ne daje kvalitetne rezultate.
    Ako zelis kvalitetno mrsaviti, ovdje je uglavnom sve sto je bitno: http://body.ba/fitness/mrsanje/najbo...-za-mrsanje/75

  45. #45
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Eto mene natrag! Drugi dan je prosao ok. Nisam uopce gladna ili malaskala.
    Iskreno, vise ne vjerujem u tjelovjezbu jer sam od kad mi je kcer imala 3 mjeseca vjezbala 50 min dnevno i to godinu dana- rezultati nikakvi. Onda sam prorijedila na 3-4 x dnevno. Samo sam na salo dobila misice, pa sam se pretvorila u pravu macu: mjesanku izmedju van damma i rosie o'donel. Muz mi je inace triatlonac, tako da je on nadirao moju prehranu i tjelovjezbu. Kaze, da mu je netko rekao za moj slucaj da ne bi vjerovao
    I tako, eto me sada na medicinskoj dijeti. Prije nje sam bila 3 tjedna na dijeti 10%. Uspijela sam skinuti 10% ukupne mase u tri tjedna. Ta je dijeta uzasno teska, pa sam se prebacila na ovu. Eto, jos 3 dana, pa cu stati na vagu. Nije mi vise bitno je li dijeta zdrava ili ne. Najnezdravije mi je vidjeti se u ogledalu i biti nezadovoljna...

  46. #46

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    mislim da bi, ako je tako (a nemam razloga ne vjerovati ti) možda trebala konzultirati se s liječnicima. meni je nevjerojatno da sve što pišeš da si pokušala ne daje rezultate. prvo što sam pomislila je da si u ozbiljnom "ratu" sa vlastitim tijelom koje se bori i opire tvojim "napadima". možda bi trebala jednostavno malo se opustiti i prihvatiti da si, kako kažeš, malo okruglasta (mislim, sa 62 kg teško da mogu vjerovati da zaista imaš problem s težinom, osim ukoliko nisi baš izrazito niska, ali, eto, to je nešto što svatko za sebe najbolje zna). čini mi se da je i onih 10% u tri tjedna jako dobar rezultat, zašto to ne smatraš uspjehom, pa budeš time zadovoljna barem neko vrijeme. ovo skakanje s dijete na dijetu, ne vidim da bi moglo dati bolji i trajniji rezultat. no, ja sam jedno stvarno debelo stvorenje i daleko sam od toga da bih na ovom području ikome mogla davati savjete, samo me propagiranje filozofije -skidanje kila pod svaku cijenu, bez obzira na moguće zdravstvene posljedice, ipak potaklo da reagiram jer ovaj forum smatram ozbiljnim (odnosno ozbiljnijim od onih gdje se okupljaju kandidatkinje za anoreksiju, bulimiju i sve te grozne probleme kojih se kao majka dviju djevojčica zaista ozbiljno plašim).

  47. #47
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Yummy, jesi provjeravala hormone, stitnjacu?
    Meni ovo zvuci kao zdravstveni problem
    Jer, ako si korigirala prehranu i redovito vjezbala, rezultata je MORALO biti, osim ako nije u pitanju nesto drugo
    Odi lijecniku i provjeri

  48. #48
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    rijecanka, evo, ja moram sad završiti jedan veliki posao, još tjedan-dva, po cijele dane radim. i onda se prijavljujemo na THE topik.
    lijepo zajedno, da nisam jedina nova tamo, pa lagano, od početka, s nekim početničkim vježbama. trčati neću.
    Ha, sta kažeš?

  49. #49
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Cvijeta, you're busted now.
    vrijedi i ako se ovdje prijavis.

  50. #50
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj zhang prvotno napisa Vidi poruku
    Cvijeta, you're busted now.
    vrijedi i ako se ovdje prijavis.

    imamo cvijetu, he he

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •