Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: debele crne vlasi. upomoc!

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno debele crne vlasi. upomoc!

    Drage curke... zadnjih godinu dana svevise i vise javljaju mi se debele,ali grozno debele crne vlasi. Imam gustu dugu smedju kosu, ali ove se vlasi jako isticu. Neke strse u zrak, a neke su valovite... kad se pocesljam na razdjeljak, otprilike 30tak vlasi debelih i crnih mi strsi prema gore... ostale padaju na lijevu ili desnu stranu, ali se isticu od ostale kose. Ne vezem kosu nikako osim u konjski rep jer jedino tada ne dolaze toliko do izrazaja. Frizerka mi je rekla da su to nove vlasi i da trebam bit sretna? Nisam uopce. Kad dodjem sa sisanja i feniranja taj razdjeljak toliko vristi od tih vlasi da mi je slabo. Kosu peglam prosjecno 1put u 10 dana. Debele crne vlasi ne mogu ukrotit peglom. Razlicite su duzine.
    Je li imala koja od vas slicnih problema?

  2. #2
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Ja imam problema s debelim bijelim vlasima. Nema ih još uvijek puno, ali bit će veselo kad krenu naveliko.

    Tako da pretpostavljam da bi trebala biti sretna što su crne.

  3. #3
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    Promjeni frizuru

  4. #4
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Ja pronađem tu i tamo nekakve takve vlasi..onako deblje od ostatka kose, blago valovite i grube, hrapave?

  5. #5
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Možda je to početak - prvo su deblje, a poslije pobijele.... Ja nemam puno sijedih, ali čini mi se da je to taj proces. Prvo se promijeni kvaliteta dlake, a onda se izgubi boja. Mhm... nisam sigurna jesam li u pravu. Za sijede sam sigurna da su deblje i oštrije od ostalih, ali imam i tih debelih (još) obojenih. I ne razmišljam o tome, ne smeta me (ne farbam kosu) jedino ponekad zamijetim te deblje vlasi koje je teže ukrotiti četkom. Zato se uglavnom šišam na kratko pa imam relativno malo tih problema.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Zaboravila sam napomenut da imam 25 godina... valjda necu za par godina posijedit? ne bi pomogla ni promjena frizure... kad zavezem kosu u rep, iznad cela na vlasistu strse crne dlacice... full se vide... one koje su duzine kao i ostala kosa tvrde su, debele...

  7. #7
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    A neš ti problema.
    Shvatila bih da ćelaviš pa vapiš upomoć, ali ovo?!?
    Meni zvuči kao neka zezancija.
    Šta ima veze ako i posijediš?
    Ja sam počela daleko prije 25. i još sam živa.
    Ako ti smeta nejednaka dužina, ošišaj se na kratko.
    Mlade kose ima uvijek jer se kosa postepeno izmjenjuje i uvijek ti bude nekaj stršalo.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    A neš ti problema.
    Shvatila bih da ćelaviš pa vapiš upomoć, ali ovo?!?
    Meni zvuči kao neka zezancija.
    Šta ima veze ako i posijediš?
    Ja sam počela daleko prije 25. i još sam živa.
    Ako ti smeta nejednaka dužina, ošišaj se na kratko.
    Mlade kose ima uvijek jer se kosa postepeno izmjenjuje i uvijek ti bude nekaj stršalo.
    Nije nikakva zezancija... prije sam uvijek imala par mladih vlasi... kao i svi ostali. koje nisu ovoliko strsale i ovoliko bile crne, hrapave, tvrde.... i u ovolikom broju.
    Ne bi pomoglo nikakvo sisanje na kratko... pitala frizerku. Rekla mi je da se mlada vlas kad izraste stanji... postane kao i ostatak kose. Jednake debljine. Moje mlade vlasi zadnjih godinu dana ostaju kao i kad su pocele rasti. Znam da mozda nekima zvuci smjesno... ali kad napravite neku frizyru....zalizete se lakovima i sl, a mlade vlasi u velikom broju strse i vide se....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •