Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: pretrage prije operacije

  1. #1
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno pretrage prije operacije

    jucer sam bila na gin. pregledu i odmah dobila termin za operaciju ( klasicnu, opca anestezija).
    dobila sam i cijeli papir pretraga koje bih trebala napraviti (laboratorijske, ekg, rtg srca i pluca... ) i pregled anesteziologa.
    nije mi jasno, tko mi daje uputnice za sve to, ginekolog ili dr. opce prakse?

    ako tko ima savjet kako sve obaviti sto brze i efikasnije, je li dnevna bolnica rjesenje pa da trazim uputnicu i tamo sve obavim u jednom danu ili stvarno moram sve cekati i raditi posebno? svaki savjet je dobrodosao da se znamo organizirati. : )

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Ne znam ti odgovor, samo sam došla poslati vibre da ti sve bude dobro... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Svakako moraš svom liječniku u primarnu, radi bolovanja, pa pitaj, ali vjerojatno ćeš i ovdje dobiti odgovor.

  3. #3
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    ja sam nedavno prosla isto
    uputnice u ovom slucaju daje ginekolog, za sve pretrage, anesteziologa, i bolnicko lijecenje
    obavis sve preglede i s nalazima kod anesteziologa (u splitu sam se narucila unaprijed)
    ja sam uputnice rijesila u cetvrtak, petak lab i krvnu grupu, ponedjeljak anesteziologa
    malo se nasetas i izbockaju te, ali brzo sam bila gotova
    meni nisu trazili rtg

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Osječk-baranjska županija
    Postovi
    383

    Početno

    meni je ginekolog dao uputnice, i brzo sam sve rješila, sad čekam mengu i termin za operaciju

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Ginekolog. Ja sam obavila sve u svom dz osim anesteziologa u bolnici. Nisam nigdje dugo čekala!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #6
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    puno vam hvala na odgovorima i vibricama.
    ginekolog mi je jucer dao sve uputnice. dobila sam informaciju da se na rtg ne narucuje u domu zdravlja, nego se dođe s uputnicom i ceka, a ekg bi u srcanoj trebali jako brzo napraviti.
    ja sam ekg i 24h holter napravila prije mjesec dana, ali mi ne priznaju jer nije dovoljno "svjeze".
    hvala! : )

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •