Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: pcos ili?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    3

    Početno pcos ili?

    Lijep pozdrav! Godinama imam problem s menstruacijom. Nije redovita, kasni mi i po 6 mjeseci, najduzi period je bio 11 mjeseci!! Uz to imam i simpotme...masna koza, akne, pojacana dlakavost i u zadnje vrijeme debljanje. Idem kod ginekologa za par tjedana...po svemu mislim da je u pitanju pcos jer mi je i prije 3 godine ginekolog to rekao no s obzirom na moju dob...rekao je proci ce! mlada si! :/ sad me zanima..ako je netko imao problem slican mome...sto me sve ceka?? Znam da cu dobiti vj kontracepcijske tablete...pa me zanima hocu li se dodatno udebljati ili? Jer se mucim godinama s viskom kilograma. Inace imam 22 godine. Hvala

  2. #2
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Ima ti masu ekipe na potpomognutoj s tim problemom, znam da nisi u priči začeće, ali s obzirom na menge dinamikom jedna godišnje, jednom kad dođeš u tu priču za očekivati je probleme (ništa neupravljivo niti grozno, uz malu pomoć doktora rješivo ful). Sumnjam da će ti PCOS proći, nije to stvar koja se "preraste", kolko ja shvaćam. Mislim... da, proći će (al u menopauzi). Odi tamo pitaj, imaš masu ekipe. Mislim da ti neće baš pilule nabit kilažu, imaš tamo (barem je nekoć bila) čak i dijeta za PCOS-ašice, posebna neka. Sretno u svemu i da PCOS staviš pod kontrolu, nije to tako nešto grozomorno da se ne bi moglo!

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    3

    Početno

    znam da se pcos ne moze izlijeciti, ako je u pitanju on...hvala puno javim se u drugu temu!

  4. #4
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    I ja imam pcos, nije toliko izrazen kod mene sto se tice vanjskog izgleda, jedino ponekad pristici po bradi. Izbjegavaj masnu i slatku hranu, orasaste plodove ( ljesnjaci, bademi, orasi)
    Za akne ti mogu preporuciti losion s klimicinom, moze se kupiti u ljekarni ( meni pomaze).

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •