Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 191

Tema: A sad,adio

  1. #51
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Ronin, nadam se da nećeš otići. Jer ako odeš, definitivno to činiš iz pogrešnih razloga.

    Ja sam dobila pp, rekla sam da ću nešto uplatiti i to je čisto moja volja i želja. Nitko nikome nije gurnuo ruku u džep time što je poslao pp s molbom za pomoć.
    Pobogu, koliko samo pisama s molbama za pomoć dobijem na adresu firme SVAKI DAN!? I moje je da odlučim hoću li ili ne pomoći.

    S druge strane, potpuno razumijem osoblje foruma jer 'pušu i na hladno' kako ne bi došlo do zlouporabe.
    Svakako bi bilo i više nego poželjno napraviti pdf za pomoć ljudima.

  2. #52
    Ana i mamino zlato avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    937

    Početno

    Ronin, maria, Luna Rocco, white musk...
    drage, pametne i otišle

  3. #53
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Hvala Apricot sto je uletila dok me nije bilo i pojasnila, hvala i drugima koji pokusavaju sagledati nas posao i razumjeti zasto je tako kako je.

    Uvidjeli smo da je dobro da imamo podforum za takve akcije, i bit ce otvoren uskoro (i Ronin sam obavijestila o tome) no s nekim malo drugacijim pravilima. Svjesni smo da vam je to bitno, i zato smo se i odlucili za promjenu.

    Nikada prije, i nikada poslije nece biti dozvoljeno da se od ljudi trazi bilo sta na pp - bilo pomoc, bilo prodaja neceg, bilo nudjenje usluga. Bez obzira iz kojih pobuda je to napravljeno, svejedno spada u kategoriju "spam korisnika" - a to ne dozvoljavamo. I da, da se ne bi pomislilo da ja sumnjam u Ronin ili njenu akciju. Niti najmanje. Ali to nije ono sto je bitno. Bitno je to da ako je dozvoljeno Ronin da trazi na pp pomoc od drugih, onda to MORA biti dozvoljeno i svim drugim forumasima koji to pozele napraviti. Priznajte da nam forum bas ne bi bio ni zabavno ni lijepo mjesto da vam stalno iskacu pop-upovi koji vas obavjestavaju da imate pp, a unutra samo obavijesti o prodaji kojecega, nudjenju neceg ili trazenju novaca da se pomogne nekome.

    Kazete da je jednostavno reci "necu" i obrisati pp. Ja ne bih rekla da je jednostavno, pogotovo ako je pp stigao vise puta. Pa tko to ima takvo srce da ni na sekundu nema griznju savjesti sto nekome nije pomogao? Nije to ugodno ni zabavno kada ne mozes pomoci nekome tko to stvarno treba - a ni sam nisi financijski bog zna sto. Los je to osjecaj. Znam jer ni sama nisam u mogucnosti pomoci svima kojima bih htjela, i svaki put se osjecam ko najgori **** - pogotovo kad me netko bas explicitno pozove da pomognem a ja to nisam u stanju

    Namjera je plemenita, i mi zelimo da postoji mogucnost organiziranja tako dobrih akcija i dalje , ali pod uvjetom da se nitko, ali ama bas nitko na forumu ne osjeca lose zbog toga jer ne moze sudjelovati i pomoci.

    Jel to fer?

  4. #54
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Super da se otvara spomenuti podforum, mislim da će pomoći onima koji žele sudjelovati u dobrotvornim akcijama a ujedno će biti transparentan.

    Što se pp-a tiče, taj tren kad sam pročitala htjela sam ronin poslati poruku kako mi se čini da će ovaj način nekom odzvoniti krivo ali sam odustala.

    Meni nije dalo osjećaj spam-anja jer sam ja već prije u toj akciji sudjelovala pa sam i pretpostavila da smo samo mi uključene u te pp-e. Ali ne čudi me da nekog je. Danas smo raspoloženi ovako, sutra onako, pa često iste stvari u druga vremena drugačije i gledamo.

    ronin - ne idi odavde

  5. #55
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    uf, baš me ovo ražalostilo

    ne mogu se oteti dojmu da je anchiein pp bio neugodan, jer se sve i uvijek može reći na više načina, i često način govori više od sadržaja... baš mi je ružno to sa cinkanjem, totalno meni stran način razmišljanja

  6. #56
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    čini mi se da je najveći problem nastao kad je netko (ili više njih) proslijedio roninin pp dalje. samo po sebi to nije ništa loše, al tako nastaje (i nenamjerno) spam.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    i na samom kraju,kad već pišem zadnji post na Rodi(a ne volim dramatizirati,što god Meda mislila o tome),da napišem sve što mi je na srcu,

    Ako s jedne strane vage stavimo osjećaj da nam je neugodno kad ne možemo nekome pomoći,a s druge da ne znamo gdje naš novac ustvari završava...za mene osobno dileme nema.Kad dam prosjaku na ulici novac ne pitam se što će on s tim novcem dalje učiniti.Dajem iz srca,ostalo nek ide na dušu osobe kojoj darujem.

    Prije točno godinu dana pokucala je na moja vrata djevojka-dijete,s trbuhom do zuba,u jednoj je ruci vodila dvogodišnjaka,u drugoj nosila kofer.

    Odbačena od svih,silovana kao dijete,rodila dijete kao dijete,odrasla među alkoholičarima,u dugovima iz kojih nije mogla izaći.

    Pokucala je na moja vrata,a ja sam kucala na vaša.A bilo mi je teško,i bilo me je sram.No računala sam na velik broj pametnih i sućutnih žena tu na forumu,koje će znati prepoznati dijete ostavljeno od svih.I bilo je tako.
    Iako se i tada našlo zlobnih i frustriranih dušebrižnica koje su vjerojatno mislile da valjda sav novac ja uzimam sebi.Stvarno ne znam kako su ti mozgovi funkcionirali.

    Djevojčin život se nevjerojatno promijenio na bolje.Preselila se kod tete Danice,udovice bez vlastite djece i ta je mala zajednica funkcionirala odlično.
    Poslije nove godine počinje raditi,a jedan od uvjeta je završen tečaj knjigovodstva i informatike,koji se upisuju u radnu knjižicu,al bome i koštaju.Napominjem da one žive od porodne naknade i tetine penzije.

    Nekoliko puta ove godine cure su mi se javljale da li još treba pomoć,rekla sam da se snalaze.

    Sad joj je pomoć zatrebala da bi uopće mogla raditi,i ja sam ponovno kontaktirala cure za pomoć.Manje više radilo se o curama koje su i same nudile pomoć i prije pomagale,i još par iznimki.Tu je bila greška.
    Tri cure su se u više navrata izjašnjavale,da ne kažem hvalile,kako imaju vrlo visoka primanja i mogu si priuštiti štogod požele:radi se o xxxxxxxxx.Mislila sam,50 kuna im neće značiti baš ništa,a djevojci to znači budućnost.Unaprijed sam se ispričala što smetam i rekla da ako ih na bilo koji način vrijeđam,nek slobodno ignoriraju post.Nijedna mi nije odgovorila.

    anchie76 editirala ovaj dio jer je Ronin otvoreno prozivala i osuđivala drugu forumašicu

    Uz pomoć dobrih ljudi ja sam jednoj djevojci promijenila život nabolje zauvijek,a vi,milostive dušebrižnice,slatko spavajte na svojim posteljinama od satena i ne razbijajte glavu hoće li nečija djeca jesti meso za Božić.Sama su si kriva,jel tako?

    Prije dva mjeseca doselila sam u nepoznat grad gdje još nikoga ne poznam i nisam mogla na taj način povlačiti ljude za rukav i tražiti pomoć..iako bi možda bilo bolje da jesam.Ne bi me zvali prevaranticom.
    Nikada,dok sam živa neću zaboraviti njene gladne oči i velike oči malog zvonkeca kad su me zatražili za pomoć.
    Također neću zaboraviti njihovu sreću.Neke su stvari vrednije od života.Oni su mene oplemenili i učinili boljom osobom.

  8. #58
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Ronin
    Ništa neće promijeniti činjenicu da si ti divna osoba
    Žao mi je što ideš sad kad sam ja tek došla, zato jer neću s tobom moći razgovarati

  9. #59
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    ja fakat ne mogu vjerovati čemu to cinkarenje, onaj tko nije htio pomoći nije morao, mogao je jenostavno izbrisati pp i amen, ko mala djeca, užas!

    i još jedna stvar, žalosno je da se pomoć uopće mora tražiti putem pp-a, da se ne mogu u dogovoru s moderatorima ili adminicom napraviti iznimke, jer ovaj slučaj je definitivno iznimka. i nije jedini, bilo je toga i prošle godine.

    ronin znam da si povrijeđena ali bih voljela da još jednom razmisliš. i mene slobodno pp-aj kad treba.

  10. #60

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    826

    Početno

    Ronin, nemoj biti tužna. Netko je pogrešno protumačio tvoju molbu, netko manje suosjećajan.

    Mislim da će ovo biti škola nama mnogima. :/

  11. #61
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Ja te ponovo molim da ne ideš.
    Ako ipak odeš, javi mi kuda ideš, jer ne želim izgubiti kontakt s tobom.

  12. #62
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    E, i samo da dodam još nešto: da sam na mjestu osoblja foruma pokušala bih 'pročitati između redova' pp osobe koja je 'cinkala' Ronin.
    Vjerojatno bih čak i izbacila tu osobu s foruma, bez nekog posebnog pravila - samo zato što je zlobna.

    Kada bi bilo više ljudi poput Ronin i mnogih cura koje su otišle/odlaze/razmišljaju o odlasku, ovaj bi forum bio puno bolje mjesto.

  13. #63
    koryanshea avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    1,654

    Početno

    ana, pa onda bi ta osoba samo postala "mučenica forumske tiranije"...

  14. #64

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    ronin draga
    ti si jedna od onih osoba za koju mogu reći da mi je čast što te poznajem i da sam privilegirana zbog toga
    znaš da sam uvijek tu za tebe i poštujem svaku tvoju odluku

  15. #65
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    bas mi je zao sto ides


  16. #66
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj @n@ prvotno napisa
    E, i samo da dodam još nešto: da sam na mjestu osoblja foruma pokušala bih 'pročitati između redova' pp osobe koja je 'cinkala' Ronin.
    Vjerojatno bih čak i izbacila tu osobu s foruma, bez nekog posebnog pravila - samo zato što je zlobna.
    Ronin, neugodno sam šokirana
    i žao mi je što je tvoja plemenita gesta i dobro srce naišlo na osobu koja očito ništa osim smradanja nije u stanju napravit. ma ko ona bila.

    @n@ predlaže izbacivanje s foruma, a ja bi da sam moderator imala m*** i kazala od koga sam dobila taj famozni tužibabski pp. pa da i ostali znaju ko se to prodaje za dobru dušu, a srce mu kameno.
    jer mi je nezamislivo, ogavno, prestrašno da se pp onakvog sadržaja kakav je bio od Ronin smatra spamom i povodom za tužakanja.
    a i ta osoba da ima imalo m*** onda je fino mogla vratit pp Ronin i kazat: neću pomoć / ne mogu pomoć / sjaši mi s tom pomoći, ne zanima me.....a ne tako jadno slat moderatorici pp. jadno do bola. i mislim da je ipak može samo bit sram svoga (ne)djela.

    ko god je dobio pp mogao ga je ili ignorirat ili odgovorit hoću / neću / molim te nemoj me više pitat za pomoć....ma ima milijun načina. ko da gledaš osobu u oči pa ti mora bit neugodno :?
    i da mi je samo znat po čemu je pp bio uznemiravajući?

    Ronin, još jednom ti kažem: žao mi je što si zbog dobrog srca dobila po prstima. a još više što si dobila po plemenitim osjećajima i želji da pomogneš
    i duboko vjerujem da je moderatoričin pp bio primjerenijim tonom napisan (iako nemam blage veze, niti me se tiče šta je napisala Ronin) da Ronin ne bi ovako reagirala. i po meni je s pravom uvrijeđena i povrijeđena.

  17. #67
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    po meni bi ronin trebala dobit ban :?

    meni se bome nikako ne bi svidalo da me neko zica novce jer sam napisla koliko mjesecno zaradim, i onda da to jos tako javno obznanjuje da se nisam javila, insinuirajuci da sam bas ja ta koja je cinkala. plus optuzivanje da 'mi nece biti tesko dati 50 kn'...od kud nekome pravo zaljucivati sto bi meni trebalo biti tesko ili ne, tj. sto bi ja trebala raditi sa svojim novcima :/
    ili jesam li si trebala prosli tjedan kupiti hlace i jaknu, a tu nekoj sirotici necu pomoc

    helou

  18. #68
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    @n@ je sve rekla što se mene tiće...

    Ronin - imaš moju podršku

  19. #69
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    ronin, tvoja je gesta ljudska i za pohvalu, ali mi se definitivno ne sviđa način na koji si to pokušala provesti :/ ,a pogotovo kada si imenovala dotične forumašice

    U posljednje vrijeme imam dojam da se "pravi" forum odvija preko pp-a :/

  20. #70

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    A meni, opet nije jasno da su neki tako skocili bez da imaju osnovne informacije. I meni je Ronin draga, ali nitko nista ne zna o osobi koja je dojavila sve administratorici. Mozda je osoba nova pa npr. nema pojma o ovoj akciji koja je vec provodjena. Zasto se odmah mora nekoga lincovati? Mozda je i dojavljivac imao samo dobru namjeru?
    Ronin nije nova i zna da takve akcije nisu ok po pravilima foruma. Mogla je i ona kontaktirati Anchie prije slanja pp-ova i eventualno traziti kompromisno rjesenje. Nitko ne osporava dobronamjernost u citavoj prici, ali s jedne strane se prica o pravilima koja bi trebala biti za sve ista, a onda se opet po potrebi trazi progledavanje kroz prste. U svakom slucaju, pozdravljam ideju o "legaliziranju" ovakvih akcija putem foruma i nadam se da ce se Ronin predomisliti.

  21. #71

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Sad tek citam pazljivo i vidim da je Ronin imenovala cure. Dvije su, ako se ne varam relativno kratko na forumu. Medjutim, nije mi jasno zasto bi netko zbog novca koji zaradjuje morao na ovaj nacin polagati bilo kome racun. Sorry, proziva se dusebriznike, a meni je stvarno bezvezan nacin na koji se analizira ono sto je npr. xxxxx pisala po forumu i na osnovu toga joj se namecu nekakve moralne obaveze. :/

  22. #72
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno

    Citiraj Joe prvotno napisa
    ne mogu se oteti dojmu da je anchiein pp bio neugodan, jer se sve i uvijek može reći na više načina
    a zašto imaš taj dojam? meni uopće ne ostavlja dojam neugodne osobe, čak štoviše, postovi su joj uvijek odmjereni i pristojni, ne patronizira i ne provocira. zašto bi joj onda pp bio drukčiji?

    ali zašto sad uopće seciramo pojedince i njihove postupke? odnosno, zašto pretpostavljamo postupke, a uopće nismo sigurni kakvi su bili? i zašto se moramo opredjeljivati za ovog ili onog, zauzimati strane kao da je pitanje maltene nacionalne sigurnosti... stalno neko postrojavanje, čemu to?

    meni su obje super, i ne kužim zašto je nekom smetao roninin pp, kao što ne razumijem zašto drvljem i kamenjem na anchie :/

  23. #73
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj @n@ prvotno napisa
    Kada bi bilo više ljudi poput Ronin i mnogih cura koje su otišle/odlaze/razmišljaju o odlasku, ovaj bi forum bio puno bolje mjesto.
    X

    Ronin

  24. #74
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Odupirala sam se rukama i nogama da napišem išta na ovom topicu.

    Ne volim ovakve topice, jer ne spadaju u oproštajne topice, već osuđivačke.

    Ronin, cijenim tvoju humanost. Drag mi je tvoj forumski lik. Ali definitivno mi je mrzak tvoj osuđivački stav u zadnjem postu. Prozivke osoba koje se nisu odazvale tvojem pozivu? :/

    Na kraju, Apricot i anchie76 su su napisale što se poduzima, a i anchie76 je u svojem postu i obrazložila razlog svoje reakcije. Reagirala je kao što administrator i treba reagirati u slučaju spamanja, bez obzira koji je razlog tome.

    I još k tome, traženje da se "otkuca" korisnik kojemu je to zasmetalo? :/ Ovo čak i ne želim komentirati.

    I na kraju krajeva, Ronin, bit će mi stvarno žao ako odeš.

  25. #75
    bauba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    399

    Početno

    Ajme, u šoku sam od svega što sam ovdje pročitala.

    Ronin, žao mi je što si se našla pogođenom i bit će mi strašno žao ako prestaneš pisati ali definitivno ti nije trebao zadnji post. Već sam evo 10x pisala-brisala ovo pisamce.
    Malo si me razočarala postupkom.
    A još više ćeš me razočarati odlaskom.

  26. #76
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Žao mi je što Ronin odlazi, žao mi je da bilo tko iz bilo kakvih razloga "na silu" napušta forum.
    Nisam dugo ovdje i ne znam dali su se ovakve stvari događale i prije, ali jako mi je to žalosno...
    da se ovakve situacije i prozivanja događaju...
    ...nekako drugačije gledam i ovu Udrugu i forum i jednostavno ne
    razumijem postupke i očekivanja nekih ljudi (nevezano uz dotičnu "temu") koji ovdje postaju.

  27. #77
    mislava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    na rubu pameti..
    Postovi
    893

    Početno

    Ronin,
    žao mi je što te više neću moći čitati ovdje.
    sjećam se lanjske epizode, bilo je svega - i ružnog i lijepog.
    pod lijepo mislim na rođenje tvog kumčeta i imenjaka.
    strašno mi je drago zbog te cure i njene dječice, drago mi je što je naletila na tebe. tako je valjda moralo biti.

  28. #78

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Ronin fakat ti nije trebao zadnji post.

  29. #79

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    srbija
    Postovi
    586

    Početno

    mozda ni meni nece trebati ovaj post.
    ronin je rekla sta joj je na dusi,
    zasto bi to drzala u sebi, ovako je olaksala
    ko nije za sebe, nije ni za drugoga.
    ronin-ina savest je cista, ona jeste pomogla
    samoj sebi, a bome i drugima.
    zao mi je sto odlazis ronin

  30. #80
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Ronin, zao mi je sto odlazis, vec sam ti rekla putem pp-a da cu pomoci koliko cu moci, i to cu i uciniti, ali mislim da onaj zadnji post gdje si imenovala forumasice i rekla da ti nisu nista odgovorile stvarno nije trebao.

    One imaju pravo svoje novce trositi na sta zele i time se hvaliti. Mogu pomoci, ali i ne moraju. Kao i svi mi.

    Evo, ja npr. znam identitet jos nekih forumasica i npr. jedna od njih je sigurno među 10 najbogatijih obitelji u Hrvatskoj. Sigurno puno puno puno bogatija od imenovanih. A npr. redovno prodaje robu preko burze. I znala sam se i ja zapitati, pa zasto ne poklonis, pa sta ce ti jos tih 5okn...ali nisam jer je to njeno pravo...

    Nazalost, znam da si ogorcena, ali ovim svojim postupcima nisi u pravu.
    Admini, pa cak i osoba koja te prijavila jesu, jer si prekrsila forumska pravila.

  31. #81
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    meni je jako jadno opravdavati forumskim pravilima jedan podli postupak. pa nek se ovo što je ronin napravila stoput zova "spamanje", nije zaslužilo prijavu moderatoru.
    I nakraju te molim ronin, shvaćam da si ogorčena, jer istu ružnu stvar doživljavaš već drugi put, ali ne spuštaj se na razinu tih koji su se osjetili ugroženi tvojim pp-om.

  32. #82

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    A koja bi to tocno bila razina?

  33. #83
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Tri cure su se u više navrata izjašnjavale,da ne kažem hvalile,kako imaju vrlo visoka primanja i mogu si priuštiti štogod požele:radi se o xxxxxxxxxxxxx.Mislila sam,50 kuna im neće značiti baš ništa,a djevojci to znači budućnost.Unaprijed sam se ispričala što smetam i rekla da ako ih na bilo koji način vrijeđam,nek slobodno ignoriraju post.Nijedna mi nije odgovorila.

    anchie76 editirala ovaj dio jer je Ronin otvoreno prozivala i osuđivala drugu forumašicu
    Ronin, ovo prozivanje forumašica je :shock:
    Tvoja gesta prema siromašnoj majci je hvalevrijedna, ali mislim da bi trebala imati više takta prema osobama koje zapravo ni ne poznaš.

  34. #84

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    dobro,za imenovanje se ispričavam,,no shvatite me da mi je puna kapa prozivanja kad stvarno želim učiniti nešto dobro.

    meda-na tebe stvarno nemam riječi...koliko koncentrirane zlobe....

  35. #85
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    potpisujem Matildu!

  36. #86
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    ronin, može te biti stid. zbog ovakvog tvog ponašanja nikad više ne bih nikome preko foruma dala ni kune.

    ako želiš učiniti nešto dobro - ovo nije način.

  37. #87
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    Citiraj ronin prvotno napisa
    dobro,za imenovanje se ispričavam,,no shvatite me da mi je puna kapa prozivanja kad stvarno želim učiniti nešto dobro.

    meda-na tebe stvarno nemam riječi...koliko koncentrirane zlobe....
    ronina, digla si takvu buku i opet napravila pomutnju medju forumasicama, zbog cega?!

    puna kapa ti je prozivanja?
    a upravo to i radis. prozivas ljude po pp-ovim a sad im i u ormare gledas.

    dobila si opomenu od admina da krsis pravila foruma, i sta sad, zelis otici s foruma, dobro - tvoje pravo.


    na tvoju humanost vec se brdo njih pokonilo.

    sto jos zelis?

  38. #88
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    Dijana, koja je to razina tih koji su kako ti kazes ugrozeni njenim pp-om.

    Nazvati takav postupak podlim je jako teska rijec.

    Što ti ili ja ili bilo tko zna o bilo kome ovdje i zasto i kako se taj netko osjecao njenom porukom.

    Razmislite malo!

  39. #89

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    više ništa ne želim.želim da se zaključa topic,jer sam rekla sve što sam imala.

  40. #90
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Mislim da bi stvarno bilo dobro da se zakljuca topic, ali i da se izbrise prozivanje forumasica.

  41. #91
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa
    Mislim da bi stvarno bilo dobro da se zakljuca topic, ali i da se izbrise prozivanje forumasica.
    X a pogotovo boldano, stvarno nije bilo u redu, svatko ima pravo na svoj život i da s njim radi što god želi, a na nama nije da sudimo.

    Ronin stvarno bi bila šteta da napustiš forum zbog ovoga, ali odluka je tvoja.

  42. #92
    a zakaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,149

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa
    Mislim da bi stvarno bilo dobro da se zakljuca topic, ali i da se izbrise prozivanje forumasica.
    definitivno.

    vec sam rekla da mi je zao ronin, ali mi je grozno citati u sto je topic krenuo.

  43. #93
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    sori nika, vjerojatno sam trebala napisati da je postupak prijave ovog pp-a za svaku pohvalu, jer se dotični držao forumskih pravila. pp=žicanje=spam, hop adminu. Pa zar se stalno previđa da je pp bio za DOBRU svrhu? ronin je pretjerala, ali se i ispričala.

  44. #94
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,982

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa
    Mislim da bi stvarno bilo dobro da se zakljuca topic, ali i da se izbrise prozivanje forumasica.
    x

  45. #95
    fegusti avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    pu
    Postovi
    2,033

    Početno

    ronin, evo, sada kada čitam sve reakcije zaključujem da je stvar samo u načinu ostvarenja plemenite namjere.
    ti jesi plemenita osoba i to je neosporno i meni si draga forumašica, ali mi se čini da ne odustaješ lako kada nešto naumiš pa ne biraš niti način ostvarenja cilja.
    kao što kaže poslovica - cilj ne opravdava sredstava.
    isto se dogodilo lani a ti grešku ponavljaš.

    nisi mi ništa manje draga zbog ove mane.
    svi mi imamo i mane i vrline a najveća je vrlina uočiti vlastite mane pa ih nastojati kontrolirati.

  46. #96
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    ronin, prije nego zaključaju, ovaj tvoj post sa prozivanjem koji jest ružan, a znam da i ti to znaš, neće poništiti tisuće postova u kojima si bila pozitivna, vedra, topla i spremna pomoći bilo savjetom bilo podrškom. Drži se dobro!

  47. #97
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,982

    Početno

    ja bih od srca pozvala ronin da ostane na forumu - zbog svih nas koji volimo njezin virtualni lik (ali posivat cu i odluku da ode)

  48. #98
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Ronin

    Dobila je privremenu zabranu pristupa forumu u trajanju od 30 dana.

    Dotična je prekršila pravila o organiziranju humanitarnih akcija, te je na opomenu odlučila otići s foruma te obavijestiti članstvo foruma o svojoj odluci. No tu je temu iskoristila kako bi javno obznanila imena članova foruma koji se nisu odazvali njenoj akciji, te ih pritom vrlo ružno optužila i vrijeđala. Takve stvari nikad nismo dozvoljavali, niti ćemo ikada.

    Nemamo ništa protiv da osoba koja odlazi obavijesti ostale forumaše o tome, no nećemo dozvoljavati da se takvi topici koriste za rješavanje privatnih razmirica, javno blaćenje, poticanje članova foruma na "zauzimanje strana" i vrijedjanje članova u nadi da zbog odlaska neće biti sankcija.

    Takodjer cu iskoristiti ovu priliku i reci da mi se NITI niti jedna od onih osoba koje su bile nabrojane nisu javile niti zalile na akciju od Ronin. Da ne bi bilo krivih zakljucaka.

  49. #99

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    80

    Početno

    ja sam suprug od ronin

    ovaj ban od 30 dana ne znači ionako ništa ,jer se ona ovdje ne misli vratiti.ja joj prvi ne bih dozvolio.

    kako ste uspjeli otjerati najneviniju,najnesebičniju i najbezazleniju osobu na kugli zemaljskoj,nikako ne mogu shvatiti.

    ONA je nekoga vrijeđala????U 7 godina braka nisam čuo da je rekla o kome ružnu riječ,u svakome bi našla lijepu osobinu,kod ljudi koji se teško mogu nazvati dobrima.

    Često bih joj znao prigovarati da je bedasto dobra i da joj se to neće dobrim vratiti.Što se sada i desilo.

    jedna njena osobina koja ovdje vidim nije baš popularna jest iskrenost.Iskrena je do srži,pasalo kome ili ne.

    Više vrijede nasmijane oči ona dva djeteta koja je spasila nego vaši zgražajući smajlići.vas,koje su vrijeđale njene zamolbe,uopće ne znam kako bih nazvao.forum ne trpi takve riječi,mislim.

    U ovom svijetu gdje su dobro i zlo okrenuti naopačke,još ima malo dobrih ljudi.Ponosan sam što je moja žena jedna od njih.

    Molim vas također da je ne kritizirate na ovom topicu,jer se sama ne može braniti.

    Još uvijek mašem glavom u nevjerici da je od svih ljudi moja žena banirana ZBOG VRIJEĐANJA!Ne znam bih li se smijao ili plakao.

    Ali to nek ide na dušu onima koji su je otjerali.

    Za one koji žele ostati s njom u kontaktu,piše na Superbaby ljetne bebe2008 i ima profil na fejsu.

  50. #100
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    ronin

    potražim te van foruma

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •