Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Ja sam Florijan, mama Florijan

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    21

    Početno Ja sam Florijan, mama Florijan

    Pozdrav majčicama i onima koje će to tek postati!

    Nešto sam sitno piskarala na Rodama, ali do sada se nisam predstavila. Pa me ptičica podsjetila kojim redom stvari u biti trebaju ići... :wink:
    Ja sam mama već 5 mjeseci! Nije to mala stvar. A imam osjećaj da se moj mali dečko i ja poznajemo već puuuuuno, puuuuno duže.
    Uzela sam nick Florijan jer mi je to ime prvo palo na pamet kad su me svi počeli ispitivati kako ću nazvati sina. To ih je odmah šokiralo pa sam bila pošteđena komentara da neko ime znači ovo, neko ono, a ovako se baš zvao moj ćoravi djed s isturenim zubima...Ili ono u stilu, nemoj ga tako nazvati jer će ga skraćeno zvati Štef, Polda, Joža... Florijan?...zbilja? 8) Zbilja.
    A zbilja je bila ta da smo izašli iz rodilišta, a imena još nismo imali. :?
    Imam 32 godine, a niti 33 nisu baš daleko. Volim piletinu, tako da sam si našla mlađeg muža (točno mjesec dana). Još prije godinu dana bila sam visoka štrklja koja je jedva čekala da joj se počne vidjeti trbuh. Sad sam visoka Bepa Joseph koja jedva čeka da trbuh i ostale obline ugura u stare hlače i što je još teže u šoseve. No, da vidim i ja već jednom kako je to imati višak. Ja to tumačim da sam emocionalno vezana za onih 10kg koje sam dobila u trudnoći pa jednostavno ih želim i dalje imati. A manje filozofsko, a više puko realno objašnjenje je to da za vrijeme šetnji prolazim mimo takvih pekarni, mimo takvih kremšnita, a ljudi jedva čekaju pomoći mi prenijeti kolica preko praga...
    Moj sinko je zasad jedinac, ali s obzirom kako mi je super bilo u trudnoći (osim početnih komplikacija), a o porodu da i ne govorim, mislim da neće dugo čekati na brata ili sestricu. To sam prvo rekla mami kad sam joj se javila ispred rađaone nakon poroda: "Alo, mama, super je bilo, mogla bih ja tako još par puta!!!" Što adrenalin i endorfini rade...
    Ugodno mi je provoditi ono malo vremena što ukradem čitajući stranice ovog foruma pa eto, da čestitam onome tko ga je započeo. RODA nam je zbilja potreba, jer iako mislim da imam najsuosjećajnijeg muža na svijetu ipak razumijem kad mi kaže: "a, čuj...ajd me pusti pa nisam ti ja prijateljica..." I zato, kompić pali i na forum navali!
    Do čitanja!
    Mama Florijan

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    Dorbo nam došla i dobro nam pisala!

  3. #3
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    pozdrav od nas..nego nisam shavtila jel se mališa zove Florijan na kraju ili (a nisam više ni plava )

  4. #4
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    helou florijan! vidim da imamo par zajedničkih stvari :D
    ja svima govorim da ako ću ikada imati blizance - zvat će se maks i vili (zamišljam ih zloćeste, crvenokose i s pjegicama - iako smo i MM i ja totalno crni :D ) i nitko nikad nema komentara
    druga stvar, ja sam pol sata nakon poroda pričala s mamom na mob i izjavila: "joooj, super mi je, ja bi brzo još jedno"
    a kao treće, ma kakva ti je to piletina????? moj mužić je onda fetus pilića, on je 4,5 godine mlađi od mene

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    35

    Početno

    Dobrodosla! :D

    I mene zanima kako se malisa na kraju zove... :wink:

  6. #6
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    ja saznala..Gabrijel je mali miš
    you can call me Bond. James Bond 8)

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,133

    Početno

    dobrodosla,
    a sto se pilica tice, moj je isto fetus, razlika 4,5 god

  8. #8
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    jeeeeeeeeee ima nas još čekaj samo da druge saznaju kak je to dobro :wink:

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    split
    Postovi
    91

    Početno


Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •