Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: moja priča...

  1. #1
    mala-princeza avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    3

    Početno moja priča...

    Moja prava životna priča počinje pred nešto više od pet godina kada je moj život doslovce okrenut naglavačke. Sasvim malo nepažnje i nepromišljenosti sa strane mene i mog dragog bilo je dovoljno da se mjesec dana kasnije na testu za trudnoću pojavi malena roza crtica. U potpuno krivo vrijeme naravno, ali kao da bi ikada bilo pravo?!
    Nekoliko dana sam plakala, razmišljala čak i o abortusu (mada sam potpuni protivnik)....sve do prvog pregleda kod ginekologa kada je pogled na ekran uzv-a pokazao malenu točkicu i srčeko koje je već pulsiralo . Suze su krenule same od sebe i odjednom je ta malena točkica odnijela sve brige, a moje srce ispunilo jednim potpuno novim osjećajem. Bio je to spoj sreće i neopisive ljubavi.
    Da skratim priču, sada sam mama jedne predivne pametne djevojčice koja je moj svemir. Moja mala princeza.
    I da, princeza će na ljeto postati seka, i presretna je zbog toga. Po cijele dane mazi mamin trbuh i šapuće bebi kako je voli, i ljubi je.....
    Jedva čekam taj dan, a do tada idemo korak po korak....

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    dobrodošla

  3. #3
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    mala-princeza malena roza crtica te zapravo postavila na noge i uputila u dobrom smjeru u život. Sretno i pametno i dalje.

  4. #4
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno


  5. #5

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    397

    Početno

    Život je lijep, a uz djecu je još lijepši

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    Na moru
    Postovi
    73

    Početno

    baš lijepa priča ...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •