Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: nakon sto i nesto postova red je da se predstavim :)

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    248

    Početno nakon sto i nesto postova red je da se predstavim :)

    Eto drage moje, da mi je netko rekao da cu poceti postati po tamo nekom forumu rekla bi mu da je lud i da ja nemam vremena za gluposti. Ali ovo nije bilo koji forum .
    Uz vas sam naucila kako porod nije frka i rodila dvije curice bez tamo nekih ljekova i inekcija.
    Onda sam mislila da znam sve o dojenju jer smo imale 18 mjeseci staza ja i moja curka, a onda je dosla seka koja nije znala cicati i opet ste bile tu dok su meni suze frcale od muke kad bi ona ugrizla bradavicu. (ovdje su i cure sa SOS telefona puno pomogle).
    Ja sam mama i samo mama za sad i to mi strasno pase.
    Ja sam i zena koja ne misli da ako nosim muzevo prezime i peglam njegove kosulje je ugrozeni neki bitan dio mene. Ali bogme i gospodin muz potegne gdje god treba.
    Zivimo u Svicarskoj na onom jezeru koje zovemo Lac Leman, a ostatak svijeta Zenevsko jezero. U zemlji nevjerojatnog broja krava i nevjerojatno lose kave. (to ako idete na kavu u kafic)
    Volimo prirodu, volimo se grliti, ne pijemo coca-colu, ucimo jedni od drugih, postujemo se, cesto se izgubimo u igri, nije nam bitan rezultat nego put, volimo kuhati, volimo jesti, (sto nas kosta nekoliko kila viska) i tako...
    O manama mi ne pada na pamet pisati jer ovo je ipak javni prostor. Svaki cigo svoga konja hvali
    Odnedavno su neke genijalne cure mi bacile bubu u uho o toj lchf prehrani i sad polako ucim i mjenjam...
    Kad nisam sa vama onda su mi ruke do ramena u akvariju i ceprkam nesto.
    Eto tak, valjda je dovoljno za predstaviti se.

  2. #2
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Nice to meet you

  3. #3
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Baš simpa predstavljanje, dobrodošla!

  4. #4
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Dobrodošla!
    (btw nekad davno podno jednog brda uz Lucernsko jezero sam živjela i ja, obožavam tvoju zemlju)

  5. #5
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    hej

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •