Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Samo da vam kazem

  1. #1
    ivakika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    748

    Početno Samo da vam kazem

    POsto sam ne tako davno pokrenula post sa pitanjem sta da radim jer Luka nece izdojeno mlijeko na bocicu, a trebala bih ici na svadbu, moram vam reci da sam na svadbi bila, prosle subote i sve je proslo savrseno

    Do tri-cetiri dana prije svadbe ja sam odlucila da necu ici, ali je onda on prihvatio bocicu dve veceri prije svadbe, pa sam odlucila otici. Te subote dosli su svekar i svekrva oko 18 sati kod nas, i zadnji put sam dojila Luku oko 19 sati i on je zaspao. Probudio se oko 19,30 i bilo mi je jasno da nece bas odmah ici na spavanje. Mi smo krenuli na svadbu, a svekrva(svaka joj cast!) je ostala sa Lukom i tri bocice svaka jedva po 100ml tesko izdojenog mlijeka. Plan je bio ako bude frke, mi smo nazad za 10 min. Kristina je isla sa nama, jer joj je to bila stalna zelja da bude na svadbi, a Karlo je ostao doma, jer je to popodne zakurio.

    Sve vam ovo pricam zato sto je moj Luka zaspao oko 21 sat i spavao do 2,30!!!!!-inace se budi svakih sat, dva. Kad smo se vratili, bilo je oko 2 sata, svekar i svekrva su otisli doma, mi smo se presvukli u pidjame i cim sam legla u krevet, moje se sunce probudilo!!-on je mene osjetio i normalno do jutra nastavio sa svojim treningom-dizanje svakih sat!

    Zasto je on spavao tako mirno dok mene nije bilo, a cim me namirise pocelo je sve iznova?
    I jos me zacudilo sto je jedva popio tih 100 ml-posto sam mu i drugo vece dala mlijeko koje je ostalo( a i prvo vece je popio svega 60)

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Pa skontao je on da mame nece neko vrijeme biti pa se ne isplati buditi :D
    A posto je mama uvijek tu za njega, znao je da ce to sve kasnije fino nadoknaditi.
    Mogu misliti kako mu je bilo drago kad je skontao da si ponovo tu.

  3. #3
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Tako i Lovro, ne budi se kad tata dodje leci, ali kad maaaamaaaa dojde u krevetac odma ju namirise i onda je ogtovo sa spavanjem.
    I nagura se do mene, mislim da bi mi u pidjamu usao da moze.

  4. #4
    ivakika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    748

    Početno

    I nagura se do mene, mislim da bi mi u pidjamu usao da moze.

  5. #5
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    je, kod nas ti je ista stvar, par puta je trebala zaspati bez mene navečer, nije čak dobila ni moje mlijeko, nego neku kašicu prije spavanja... zaspala bez problema, bez cice, bez nunanja i uspavljivanja... ali čim sam došla doma, odmah buđenje i traženje cice i onda je uvijek do jutra na cici i ne pušta, ko da želi bit sigurna da više neće otić

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    45

    Početno

    Ja imam isti problem kao i ti, ivakika... imam dvije subote za redom nekakve maturalne proslave (jedna od pravih maturanata (moja prva i jedina generacija, za sad, iako ih nisam dovela do kraja), a jedna moja godišnjica) i odlučila sam ići, pa makar dolazila kući svaka 2 sata dojiti Hanu.
    Kako si uspjela s izdajanjem? Koliko ranije si izdojila mlijeko? S čim? Ja sam probala jednom ručno u čašu... pakao, jedva sam nakupila par mililitara... pola mi je iscurilo pored... izdajalicu nemam i mislim da je glupo dati 400 kn za dva puta što će mi trebati... Što se bočice tiče, Hani to nije problem, prihvatit će, sveki joj je jednom uvalila čaj, protiv moje volje ali sam bila preiscrpljena da se natežem... i ona je bez problema popila malo i poslije opet na siku kao da se ništa nije dogodilo.. A ja mislila da će biti smak svijeta

    Imate li kakav savjet?

  7. #7
    ivakika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    748

    Početno

    Didi, ja imam (kršitelj koda)ovu izdajalicu, koju sam kupila od frendice, jer sam se sa prvo dvoje dosta izdajala, ali nisam iskljucivo dojila. Sada mi je ta izdajalica posluzila svega par puta i moram ti reci da sam se za tri bocice morala izdajati sto puta, jer sam svaki puta uspjela izdojiti svega 20-30 ml. To bih zamrznula i poslije "spojila" u jednu bocicu. Izdojeno mlijeko mozes drzati u frizideru 24 sata, a u frizeru 3 mjeseca. Kad ga zelis dati bebi, otopis ga prirodno ili u toploj vodi i zagrijes do sobne temperature-ne prokuhavas ga

    Najbolje ti je, ako su ti proslave blizu, skoknuti doma kad si potrebna -ne znam i ja sam se mjesec dana "lomila" i vec bila odustala, a na kraju je sve super ispalo

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •