Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Trazimo pricu s SOS telefona

  1. #1
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno Trazimo pricu s SOS telefona

    Molim jednu mamu koja je imala pozitivno iskustvo s SOS telefonom za dojenje da mi napise na mejl ukratko kako joj je to pomoglo, trebalo bi mi za zavrsni izvjestaj jedna "prica".
    Hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    422

    Početno

    pitat ću MM-a hoće li on napisati priču, on je zvao telefon i super su nam pomogli savjeti
    ali on je razgovarao pa...

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    50

    Početno

    pozdrav!
    u nekoliko navrata sam zvala sos telefon jer nam je pocetak dojenja bio najblaze receno kompliciran: 4 mastitisa, pedijatrica koja smatra da treba bebacu dati formulu, bebac koji spava na ciki, izjedene bradavice, nenapredovanje bebaca (u prva dva tjedna dobio 0 grama)... puno ste mi pomogle. evo, srecica ce u srijedu napuniti godinu dana i jos ga uvijek dojim, prvih sest mjeseci sam ga iskljucivo dojila. da vas nije bilo, mislila bih da mlijeko nakon mastitisa nestaje, da nemam dovoljno mlijeka, da mi je mlijeko slabo.... jos jednom vam puno hvala.

  4. #4
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Cure, tako sam sretna zbog vas. :D Evo, ja nisam na telefonu ( a i ne znam hoću li skoro biti jer sam daleeekooo od metropole ), no svako vaše pozitivno iskustvo s curama koje već savjetuju daje i meni volje i snage da nastavim svoju edukaciju i rad u vlastitim mogućnostima ( forumskim ). Samo naprijed, želim vam još puno dana sretnog dojenja!

  5. #5
    mirjana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    997

    Početno

    nemam sad puno vremena za pisanje, ali moram reći da bez sos telefona i foruma sad sigurno ne bi više dojila.

    Dora je u prvih 2 tjedna gubila težinu i pala s 2600 na 2400g pa me patronažna isprepadala da moram dati nadohranu (da će onda beba bolje vući kad malo ojača i sl.) a ja nisam imala podršku okoline i popustila sam

    naravno, to je dovelo da smanjenja proizvodnje, došli smo čak do toga da skoro uopće nije htjela dojiti nego je i moje mlijeko dobijala na bočicu.

    uglavnom, malo po malo uz vaše savjete smo povećavali proizvodnju i smanjivali adaptirano i iako ga nažalost nikada nismo potpuno izbacili, evo mogu reći : Dora i s 11 mjeseci još doji (i to poprilično) i nadam se da nećemo skoro prestati :D

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •