Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: za one koji vole shopping u Austriji

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno za one koji vole shopping u Austriji

    Tema mi mozda ne spada ovdje, ali moram napisati. Posebno za vas koji redovno idete u shopping u Austriju i ako vam je Kika, salon namjestaja destinacija.
    Citam upravo na jednom forumu da je od te neke forumasice nevjesta sa malom bebom isla u Kiku u shopping. Beba ogladnila i sjela zena sa muzem da bebu podoji. Utom se stvorila konobarica i napala zenu da jel se to bas mora tu raditi, da uznemirava druge goste, da su ljudi tu dosli u miru jesti itditd.
    :shock: :shock: :shock:
    Bas pricam muzu da bi joj ja pocupala zadnju dlaku s glave da je meni tako dosla. Jadna zena, vjerovatno ce se zalit, pisat pismu u centralu itd. I nije mi jasno da uvijek zena zenu tako napadne.
    Evo link na taj forum, za one koji znaju njemacki....
    http://elternforum.hebammen.at/showthread.php?t=80850

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    NL - UK - NL
    Postovi
    724

    Početno

    Cure, sto ne krenete tamo, ono grupno, u coporu, da malo sikite. Ja sigurno bih, al' sam daleko!!

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    A zanimljivo je da se u toj istoj Kiki prodaje povelik asortiman potrepstina za dojilje.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    nije mi usput, ali dat cu si truda pa navratit tamo kad idem za hr. naravno da cu ici samo zbog dojenja i zivo me zanima koliko brzo teta moze trcati, jer ce definitivno nadrapati ako mi se obrati sa takvom idejom

    potrudit cu se naravno natrpati sto vise artikala i imati sa sobom robe za par tisuca pa cu im to velikodusno ustaviti kod konobarke

  5. #5
    klmama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb, dubrava
    Postovi
    770

    Početno

    ja sam bila samo kad sam danieli kupovala baby bjorn, ali nisam dojila
    to me čudi za austriju, tamo su uvijek baby friendly
    možda je konobarica neka naša

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    NL - UK - NL
    Postovi
    724

    Početno

    Da li je nasa ili ne, ne mozemo sad' odrediti,... al, da je kreten, to stoji!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •