Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Zašto plače po noći

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    124

    Početno Zašto plače po noći

    Nicole zaspi redovito uz siku no tokom noći svaki put kada se probudi plače kao da je netko tuće i jedva je opet stavim na siku.Ako je uspava netko drugi ista stvar, jedva je smiri.Ako je ja uspavam i ona se probudi nema šanse da je tata uspava ponovno.zašto tako plaće, da li nešto ružno sanja ili...Kada se probudi nikada nije budna nego je to neki polusan.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    NL - UK - NL
    Postovi
    724

    Početno

    Koliko je stara Nikole?? Je li to nagla promjen u njenom ponasanju ili je takva od rodjenja? Je li se nesto promijenilo u vasem okruzenju??

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    124

    Početno

    Nicole će sutra 17 mj. i kada bolje promislim takva je od rođenja.U našem ponašanju se ništa nije promijenilo.Krenula je u jaslice sa 6 mj. i nikakvih problema sa spavanjem nije imala,brzo se prilagodila a sada kada je starija još i više.Zaspi bez problema i spava pokrivena ( doma nema šanse - čim je pokrijem probudi se ), ako se probudi brzo opet zaspi.Doma spava sa nama u krevetu ali zadnjih pola godine njen krevetić je uz moju stranu tako da se nekad otkotrlja na njega.Ponekad u snu zove neku djecu sa kojima se igrala a u većini slučajeva ako nisam pokraj nje mene bez obzira što je tata sa njom ( ponekad nemogu ni na wc ići - osjeti kada se dignem).Inaće drugo je sve ok , lijepo jede i igra se puno.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    NL - UK - NL
    Postovi
    724

    Početno

    Kod nas potpuno ista situacija, a da ni ja ne znam zasto!!! Vjerovatno ni nema odgovora jer su jednostavno takvi. Ja sam se pomirila, po nekad' se samo zalim u odredjenimkrugovima, a ostalim' kazem kako je sve OK i da mi nije tesko i bla-bla-bla. Ali ja dobro znam (a i ti vjerovatno) da bi radije da Omar sa svojih skoro 19-mjeseci moze da spava po noci. Tim ne mislim da se ne budi nikako, nego da maaaalo popusti!!! Medjutim, to je tako i ne moze se promijeniti.

    Nije mi se drago iskradati iz greveta, biti paradna 24x7, ali i to ce proci. Mislim da definitino nece trajato 10 godina!!! Omar na svaku promjenu stanja (bilo to da ga nesto boli ili da smo negdje bili, neko bio kod nas ...) reaguje tako sto me intenzivno treba. Sto nama pomaze je nosenje u marami - toplo preporucujem!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •