Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: kako organizirati???

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,133

    Početno kako organizirati???

    Slijedeći mjesec sam upisala jedan tečaj koji traje 4 dana od 9-18, sa pauzom za ručak. Mjesto održavanja je nedaleko od mog doma, i sad pitanje: kak da organiziram Irminu prehranu?????
    Fakat neznam jel sam pogodila topic??????
    A muče me slijedeće stvari. Curica još ciki ko velika i ima 1-2 obroka dohrane, što nekada bude uspješno a nekad ne. Ja sam se spremna izdajati, no mala nije dudu vidjela u životu, vodu pije na kljun.....
    Inače, moj pakleni plan je da mi ju mama čuva a ja pod pauzom dođem na dojenje....... Fakat bi željela ići na taj tečej a opet mi je bad zbog moje male curice..... kaj bu ona jelaaaaa?????

  2. #2
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    probaj izdojeno mlijeko na kljun

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,133

    Početno

    ma naravno, to budem :D :D :D
    malo sam glupo postavila svoj post, ko' da jadna neznam
    ono kaj me brine je kako će se ona ponašati, ali uvijek se mogu ispisati sa tečaja tj prekinuti. Pa i to je neko rješenje

  4. #4
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Ma sve ce biti OK, ne brini! Nije cetiri dana vjecnost (iako ce ti se mozda u nekim trenucima ciniti da je ) a ako ti je fakat stalo da ides, odi. Bolje je za bebu da te nema cetiri dana ali da te ima zadovoljnu kad ta cetiri dana produ nego da budes nesretna i nervozna zato sto nisi otisla pa i ona s tobom (jer klinci nas citaju kao knjige).

    Ja sam sa oboje mojih negdje u Irminoj dobi isto tako morala klisnuti na nekoliko dana (bas ful klisnuti, nisam niti navecer bila doma) i prezivjeli su skroz fino. Ako se za njih brine netko u koga imas povjerenja i na koga su kolko tolko navikli, onda se ne trebas zivcirati (previse, jer naravno da ces se barem malo :D).

  5. #5
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ja sam ti isto išla na jedan dvodnevni seminar u blizini mog stana dok je zara još uvijek samo sisala, bez ikakve dohrane. sve je prošlo super! dobivala je izdojeno, u pauzi za ručak sam ju podojila... ona je bila totalno super, a meni je usred seminara dok sam nešto govorila pred 30 ljudi - procurilo mlijeko

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,133

    Početno

    uhhhhhhhh!

    Sad mi treba smajlić koji briše znoj sa čela
    Valjda bu sve ok, a onda me se čuvajte na "receptima" 8)

  7. #7
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Citiraj mara prvotno napisa
    Valjda bu sve ok, a onda me se čuvajte na "receptima" 8)
    Hm, zagonetka? :D

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •