Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: CONTRACTUBEX i dojenje?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    22

    Početno CONTRACTUBEX i dojenje?

    Sa vašeg foruma sam saznala za contractubex gel za ublažavanje ožiljka posle carskog reza, što je moj slučaj. Brže-bolje sam ga kupila, međutim, gel je stigao iz Mađarske pa je kompletno uputstvo na mađarskom :? pa sam morala na Internetu da potražiim informacije. Tu sam pročitala sve o gelu, kao i napomenu da se treba posavetovati sa doktorom u slučaju trudnica i dojilja. Kakve veze može da ima krema koja se maže - zar se može resorbovati u tolikoj meri da stigne i do mleka?! :/ Kao sastav se navodi alantoin, heparin i ekstrakt crnog luka. U postovima koji se tiču contractubexa niko nije pominjao da ometa dojenje, pa bih ja da proverim za svaki slučaj. Takođe, da li se nanosi nekoliko puta dnevno? Ni manje, a ni skuplje tubice...

  2. #2
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    ima ga kupiti i kod nas
    najbolje je da odes u ljekarnu i tamo pitas, oni bi trebali znati, ili nek ti bar daju upustvo na hrvatskom da procitas....

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    imam ja Contractubex doma, ali nisam sigurna imam li jos papiric s uputama (na hrvatskom je bilo). ako ga nadjem, provjerit cu ti za dojenje pa ti javim. ako se ne javim, bacila papiric.

    nanosimo ga ujutro i navecer. od lipnja.

  4. #4
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Nazovi bilo koju ljekarnu i pitaj.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •