Pokazuje rezultate 1 do 26 od 26

Tema: Molim hitnu pomoć - posudba električne izdajalice!

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    23

    Početno Molim hitnu pomoć - posudba električne izdajalice!

    drage mame molim vas ako neka ima za posuditi na nekoliko dana izdajalicu ELEKTRIČNU. kumin malecki je završio u bolnici u inkubatoru i njoj je strašno teško izdojiti normalnom izdajalicom potrebnu količinu! ako mi netko može pomoći br moba je 0915261778 PUNO HVALA
    ispričavam se ako sam bez potrebe otvorila novu temu!!!

  2. #2
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Ne trebaš se ispričavati, nadam se da će se netko što prije javiti.
    Ako želi, reci kumi da slobodno nazove sos telefon, za savjet ili samo podršku.

    Sretno!

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    23

    Početno

    nitko se još nije na žalost javio- izgleda da su ove električne izdajalice rijetkost (preskupe() nitko od mojih poznatih ju nema neke čak nisu niti čule... kuma uspjeva izdojiti 2x 120 ml (nije početnica, ovo je 3 dijete) a nadali smo se da bi ovo pomoglo jer doktori su rekli 500-600 ml dnevno!!
    u svakom slučaju hvala, za savjet o sos- u, ako bude kriza zove! hvala Bogu maleni je nešto bolje!

  4. #4
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    nažalost ni ja ju nemam
    u bolnici sam se izdajala ručno obzirom da sam bila odvojena od bebacha

  5. #5
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    Citiraj faith7 prvotno napisa Vidi poruku
    nitko se još nije na žalost javio- izgleda da su ove električne izdajalice rijetkost (preskupe() nitko od mojih poznatih ju nema neke čak nisu niti čule... kuma uspjeva izdojiti 2x 120 ml (nije početnica, ovo je 3 dijete) a nadali smo se da bi ovo pomoglo jer doktori su rekli 500-600 ml dnevno!!
    u svakom slučaju hvala, za savjet o sos- u, ako bude kriza zove! hvala Bogu maleni je nešto bolje!
    njoj izdajanje odlično ide. Nije dozvoljeno nošenje mlijeka izvan bolnice, odnosno onog izdojenog kod kuće?
    Koliko smije biti uz dijete?

  6. #6
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Ovo je stari clanak ali je mozda jos uvijek aktuelno?
    http://www.roda.hr/tekstovi.php?TekstID=96&Tekst2ID=&Show=2744

    T
    akodjer, mislim (nisam 100% sigurna) da sam kod Petrove bolnice u ducanu s opremom za bebe (kod jedne od dviju pekarnica) vidjela natpis da iznajmljuju izdajalice, valjda elektricne? Mozda probati provjeriti i tamo.

    Ja na zalost imam samo rucnu...

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    23

    Početno

    smije izdojiti doma, ujutro muže odnese, a od 3-4 su posjete kad može biti s bebom..po meni grozota, jako kratko...ali uistinu se svi nadamo da će to čim prije završiti!!! sad je malo i mlijeko nadošlo pa uspije više...

  8. #8
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    Citiraj faith7 prvotno napisa Vidi poruku
    smije izdojiti doma, ujutro muže odnese, a od 3-4 su posjete kad može biti s bebom..po meni grozota, jako kratko...ali uistinu se svi nadamo da će to čim prije završiti!!! sad je malo i mlijeko nadošlo pa uspije više...
    koja je to neonatologija ?

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    23

    Početno

    uuu ovo je prava stvar! HVALA na savjetu!!!

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    23

    Početno

    vinogradska

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    23

    Početno

    puno svima hvala na savjetima i pomoći- odlučila se na bauerfeind posudbu profi izdajalice!! za 3 dana mališa ide van, fala Bogu!!! e, ali sad imamo novu molbu za pomoć- budući ga mora nakon svakog hranjenja vagati i ako nije dovoljno dobio na težini dohraniti- neophodna joj je DIGITALNA VAGA ZA DJECU (do 15kg mislim da važe).

    sad bih ja bila slobodna najljepše moliti moderatoricu da ako mogu staviti novu temu za vagu ili ako ima slučajno tema za HITNE MOLBE ZA POSUDBU onim ljubaznim mamama koje mogu pomoći ovakvim mamama u potrebi ... ova vaga je dosta skupa, a oni su se sada toliko istrošili da bi im ovo zbilja značilo! HVALA!!!

  12. #12
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj faith7 prvotno napisa Vidi poruku
    puno svima hvala na savjetima i pomoći- odlučila se na bauerfeind posudbu profi izdajalice!! za 3 dana mališa ide van, fala Bogu!!!
    mozes li napisati malo vise o iznajmljivanju izdajalice, koji su sad uvjeti, cijena?

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    23

    Početno

    mora se kupiti za 250 kn nastavak (novi!) koji ide na ciku i ak sam dobro shvatila - spremnik za mlijeko (sve sterilno naravno), a najam izdajalice je 10 kn + pdv dnevno... ali to je bolnička izdajalica koja ima najveću usisnu snagu, potiče stvaranje mljekeca i dubinski isisava...

  14. #14
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    hvala i sretno

  15. #15
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    moja frendica je klince vagala na onoj starinskoj vagi za kolače,na plehu, i relativno je bilo dobro, samo moraš zapisivati brojeve pa kasnije izračunat,dete u međuvremenu ne smiješ skidati, sad u toj dobi deca i odmah zaspu nakon jela,pa su jako mirni.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    23

    Početno

    sjetili smo se mi starinske vage, naravno...ali to je ok za neke normalne uvjete i situaciju- ovo je bebica iz inkubatora kojoj je doslovce život visio o koncu i svaki je gram bitan, tj. ako nije dovoljno pocikao i dobio nakon cike odmah ga mora extra napapati!! zato treba PRECIZNA vaga

  17. #17
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    te vage su jako precizne!

  18. #18
    Vali avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    795

    Početno

    Imam digitalnu vagu za vaganje beba, prilično preciznu, važe na 10 g! Saljem pp!

  19. #19
    Vali avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    795

    Početno

    faith7, sad sam skuzila da ne mozes primati privatne poruke. Javim se na ovaj broj moba tijekom dana!

  20. #20

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    23

    Početno

    najljepša HVALA dragoj mami s utrina na pomoći i posudbi- bebač se već tri dana važe na njenoj vagi!!!! XXXXXXXXXX

  21. #21

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    23

    Početno

    Citiraj Vali prvotno napisa Vidi poruku
    faith7, sad sam skuzila da ne mozes primati privatne poruke. Javim se na ovaj broj moba tijekom dana!
    mislila sam na ovu mamu!!!

  22. #22
    Vali avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    795

    Početno

    Ajde, bas mi je drago! Nadam se da vaga pokazuje onako kako mama želi i da beba lijepo napreduje!

  23. #23

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    23

    Početno

    Citiraj Vali prvotno napisa Vidi poruku
    Ajde, bas mi je drago! Nadam se da vaga pokazuje onako kako mama želi i da beba lijepo napreduje!
    evo, bebač je ko grom!! napreduje krasno, no mama je na žalost dojenje svela na minimum, tek 2x dnevno, lakše mu je cikit bočicu!

  24. #24
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Citiraj faith7 prvotno napisa Vidi poruku
    evo, bebač je ko grom!! napreduje krasno, no mama je na žalost dojenje svela na minimum, tek 2x dnevno, lakše mu je cikit bočicu!
    Reci mami da se to moze promijeniti. Moja curica je bila u inkubatoru i navikla se na bocicu, ali polako smo radile na papanju cike i s tri mjeseca nismo vise trebale izdajalicu i bocice. Dojila je do 2 god.
    Papa li iz bocice izdojeno ili adaptirano?

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    23

    Početno

    Citiraj klara prvotno napisa Vidi poruku
    Reci mami da se to moze promijeniti. Moja curica je bila u inkubatoru i navikla se na bocicu, ali polako smo radile na papanju cike i s tri mjeseca nismo vise trebale izdajalicu i bocice. Dojila je do 2 god.
    Papa li iz bocice izdojeno ili adaptirano?
    adaptirano
    ma..mama se izmoždila sa cijelom tom situacijom i možda malo linijom manjeg otpora odustala od nacikavanja..al buduući je to 3. dijete (ima još 3 god i 2 god stare kikiće) progledaćemo joj...)
    nema vremena za posvetiti se 100%%
    Posljednje uređivanje od faith7 : 26.02.2012. at 15:48

  26. #26

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    395

    Početno

    i ovo za mamu s SOSa

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •