Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 103 od 103

Tema: plač na dojci!!!

  1. #101
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj a72 prvotno napisa Vidi poruku
    pratim vas...
    sa prvim djetetom se ne sjecam ovog problema, ali jak ld sa drugim me kostao zivaca, a sa ovom trecom zabicom ce me dokusuriti... svaki put pomislim d aja negdje grijesim, iako ima dugi dojilacki staz, i trece dijete dojim, ovo me tako pokoleba, kao da pojma nemam o dojenju...i onda price drugih o slabom mlijeku, njenoj gladi itd... rodjena je 4150, mjerila sam je juce, sa mjesec i par dana- 6kg. dakle nije do mlijeka
    cini mi se da je jak ld sa malim trajao prvih 2, 3 mjeseca..nisam vise sigurna do kada to moze trajati?
    zanimljivo je da nocu kad su mi grudi prepune i tvrde kao kamen, ona se budi 1 ili 2x uzme lijepo, bez zagrcavanja i drame, doji po 15ak minuta, isprazni i nastavi mirno spavati...kako preko dana mora uvijek biti podoj frustracija? ponekad sam sludjena...ne moze se najesti, ne spava dugo jer bude gladna (trenutno spava vec 2 sata, ali to je slucajnost...) , vristi ona, vristim i ja na kraju itd...
    joj tak je i nama. i skuzila sam da u snu mirno doji, bez zagrcavanja, placa, pustanja-primanja, ono, idilicno.
    dok je prek dana kak i vama.

    neku noc sam spavala samo u gacama, na ledjima. probudilo me neko prskanje. pogledam, a ono mi iz sise ide mlaz barem 15cm u vis i prska me. mlijecni vodoskok. kontra gravitaciji...mogu misliti kako joj je kad sisa. i to jos iz desne koja je "zakrzljalijih" kanalica.

    zato valjda bljucka ko luda.... pred jutro je jedno 15 puta, 3 presvlacenja mokre robice i ni malo mjesta na krevetu od 160 da nije mokar gdje bi ju ugurala da spava

    i kod nas nije pomagalo da ju preduhitrim jer tad dama nije htjela.

  2. #102
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    i mi imamo mokar krevet, ma sve isto...

  3. #103

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    10

    Početno

    Evo da se nadovezem na temu. Moja cura ima 2mj. i 7 dana. Ima nekoliko dana da mi pocne jesti na desnoj strani i jako lijepo vuce i nakon 3 minute krene - ispljune bradavicu pa je trazi natrag pa je opet ispljune pa je halapljivo vrati pa krene plakat uz iste radnje i na kraju se toliko nazivcira da je vise ne zeli ni staviti u usta. I vristi. Znam je tada dignuti skroz i umiri se brzo. A cesce je stavim na lijevu cicu jer me strah da ne ostane gladna i tamo normalno cica. Inace ta desna cica joj je bila draza prije i kako je ja zovem, protocnija. Na ovoj drugoj nekako struze, meni neugodniji osjecaj, ali tu se sad ne buni. Iako je prije ovoga, dok je preferirala desnu, ovu lijevu slabije vukla. Vise bi visila na njoj nego sto bi pila, ali nikad nije bilo placa i vriske kao sad. Sto bi to moglo biti?

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •