Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: čudna bol

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno čudna bol

    Moje dijete ima 19 mjeseci, uglavnom doji po noći, nakači se na ciku i siše na prazno. Nekoliko puta, u zadnje vrijeme, mi se dogodilo da nakon desetak minuta (na istoj ciki) osjetim neku bol. Osjećaj je kao da mi neku žilu ili kanalić isisava van - kao da se žila navlači. Zaboli me i boli sve dok se ne uspijem iščupati iz njezinih oštrih zubića ... Bol je baš čudna i prilično je neugodna (nije toliko nesnosno bolna, nego baš čudna) ... Baš ludo objašnjavam

    Događa li se to nekome, da odem kod liječnika ...

  2. #2
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    ono sto mi ovako rano ujutro prvo pada na pamet je - mozda je u kanalicu soor? ili je mozda ta bol posljedica polozaja u kojem ona doji? ovo mi pada na pamet jer veca djeca znaju u kojekakvim polozajima natezat cicu a ponajmanje u onom u kojem bi trebali (paralelno s mamom okrenuti trbuhom prema njoj)

  3. #3
    renata avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb, dubrava
    Postovi
    1,398

    Početno

    i meni je pao na pamet soor

    ali ja sam jednom imala neku streptokoknu ragadu kad je veronika imala godinu i pol. ispocetka je bolili malo i nisam je ni vidjela, a kasnije je bolilo uzasno i zacrvenilo se okolo i zagnojilo.
    jel imate neke bakterije po ustima, upale grla, curi vam nos? (samo nagadjam..) pogledaj jel mozda imas neku napuklinu

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    Istina je, navlači je us vim smjerovima ...

    Ne bih rekla da je soor, mislim da bi bolilo svaki dan ... :/ :? ili ne bi?

    Napukline imam u posljednje vrijeme svako malo, a bolesni jesmo.

    Pričekat ću još koji dan i vidjeti hoće li se ponoviti i kada pa ću otići do liječnika.
    Hvala

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Podižem jer i ja u zadnjih desetak dana osjećam neku čudnu, bockavu bol u dojci, nekada i na samoj bradavici. Sisa često i ponekad me strašno boli! Pogotovo kada ju rastegne.... Nemam nikakvih ranica, ni napuklina..........

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    147

    Početno

    Kad je Pal imala 13 mjeseci, dojila sam je jos ujutro i navecer. I pocelo je jednako - nikakva ranica nije se dala vidjeti - a cike su me ocajno pekle. Sve dulje i dulje. Kad je doslo do toga da me cika znala boljeti i 4 sata nakon dojenja - odlucila sam prestati dojiti.

    Najinteresantnije od svega jest da:
    a) je Pal sa zadovoljstvom prihvatila bocicu mlijeka, iako je cike obozavala;
    b) se meni cike nakon toga nisu upalile. Mislila sam da ce se ipak nekakvo mlijeko jos nakupljati - nista. Nista. Nista.

    Zato mislim da je u mom slucaju to bilo zbog toga sto mlijeka vise ionako nije bilo. Valjda. Ne znam.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •