Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Donat MG

  1. #1
    Visnja71

    Početno Donat MG

    Lorena je prosla dvije godine i jos imam puno mlijeka. Problem je u tome sto sam pocela piti donat mg radi bolje probave i meni je super od njega, ali Lorena ima grceve nakon cicanja. Napuhava ju, buba ju busa, nekad cak ima meksu stolicu. Kada ga par dana ne pijem meni je lose, a kada ga pocnem piti njoj je lose. Molim savjet! :?

  2. #2
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    probaj nešto drugo za probavu.
    suho voće, kompote, običnu mlaku vodu na tašte

  3. #3
    momtobe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,078

    Početno Re: Donat MG

    ja jos nisam mama, ali znam da su simptomi koje opisuješ da ima tvoja kćer posljedica magnezija koga ima puno u donatici. valjda se prenosi mlijekom, pa ti savjetujem da kad te počne mučiti zatvor, probaš sa Bekunis praškom( mljevena biljka, nema kemije) .

  4. #4
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    to što nešto nema kemije, ne znači automatski da je dopušteno uzimati tokom dojenja ili recimo trudnoće. neke biljke koje su, znači, sasvim prirodne i bez kemije, kontradiktorne se kod ovih stanja.
    pa se prvo raspitaj što je točno u prašku

  5. #5
    Visnja71

    Početno

    Na nekim od tih proizvoda pise da ga dojilje smiju uzimati a djeci smeta, tako je i s donatom oni ga preporucuju a maloj smeta. Strah me kod tih laksetiva da joj ne izazove proljev, skuzila sam i ako pijem uvin caj da ima meksu stolicu.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    U Bekunisu je sena pa se to ne preporuča trudnicama, dojiljama ni djeci do 12 g jer može izazvtai grčeve . A to piše i na pakiranju

    Jedino što bih ja preporučila je sirup od šljive i smokve ili domaći kompoti ili svježe kruške, šljive, suhe smokve.
    Mekinje s jogurtom navečer i sl.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Mlaka voda nataste sto Mamita kaze cuda radi. Ja to cak i djeci dam ako nekad imaju problema s probavom. Definitivno probaj.

  8. #8
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    Podižem
    Ima li još kakvih friških iskustava? I ja sam primjetila da malenoj izaziva grčeve
    .. imate još kakvu preporuku?
    Tražim zamjenu koja bi mi bila dobra kao i donat

  9. #9
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    suhe šljive,može i ko kompot

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •