Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Odjavljujemo se nakon tri godine

  1. #1
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno Odjavljujemo se nakon tri godine

    Drage moje Rode došao je i ovaj dan. Nakon tri godine prestali smo sikiti. Ne znam što da kažem,obuzela me mješavina svih mogućih osjećaja. Najviše ljubavi,ponosa i osjećaja velike promjene jer se jedno dugo razdoblje koje je trajalo još od rođenja sada završilo. Imam osjećaj da je moj maleni,sada već tako veliki dečko,da moramo pronaći nove načine maženja i da nastupa novo i drugačije vrijeme.Za kraj da dodam da bez vas ne bi uspjeli. Zato puno pozdrava svim forumašicama i veliko hvala savjetnicama za dojenje.Vaša pomoć bila nam je neprocjenjiva.

  2. #2
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno


    mi smo već premašili 3 i ne nazire nam se kraj, samo ne znam dal bi stavila ili (vidi potpis)

  3. #3
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Vidim da je tandem,svaka ti čast.

  4. #4
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Čestitam spring, kako ste samo uspjeli, sam je odlučio?
    Kod nas se nastavlja do daljnjega, tj. dok budem mogla

  5. #5
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Citiraj oka prvotno napisa Vidi poruku
    Čestitam spring, kako ste samo uspjeli, sam je odlučio?
    Kod nas se nastavlja do daljnjega, tj. dok budem mogla
    Sam je odlučio,ma ustvari već dugo to meni izgleda baš kao igra po danu. Pred spavanje smo najviše sikili,a sada već dugo čitamo i ni ne sjeti se,držimo se za ruku i tako. Spontano. Moram priznati da je počeo konačno puno bolje spavati iako po noći ne sisamo već 6 mj.I to mi je stvarno super!

  6. #6
    njokica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    245

    Početno

    Evo i mi se odjavljujemo, dojila sam 3 g i mjesec dana. Polako smo se odvikavali (nekih 7 mjeseci), u biti ja sam joj objašnjavala da je već lagano prevelika, itd. Prvo je prestala, malo prije nove godine, cicati po noći, a evo već puna 2 tjedna ne dojimo uopće. Uglavnom, ona se zadnja 2 mjeseca dojenja sma pripremala na oproštaj od cice, govorila bi mi svaki dan: "Mama, ja neću više piti meka", ali onda kad bi došao trenutak za spavanje bi rekla: "Mama, ja bi pila meka"

    I tako me jednom u 6 ujutro davila za cicanje, tata čuo pa ju je "stavio u red" - da ne smije mamu toliko gnjaviti, mama se mora odmoriti... i otad me više uopće nije tražila... sve je prošlo bez suza, bez promjena u ponašanju, a što je meni najčudnije - sad kada idemo spavati, dovoljno je jednu slikovnicu pročitati, ugasimo svijetlo, ja je malo počeškam po leđima i sama zaspe u roku keks. A ja mislila da mi slijedi tortura nad torturama jer više neće biti cice za uspavljivanje

    Ali taj osjećaj ponosa i 'ispunjenja misije' oko dojenja, to mi ništa ne može zamijeniti. Osim još jednog djeteta koje planiramo uskoro. Držite fige.

    Pozdrav svim mamama dugodojilicama!!!!

  7. #7
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Njokice velik pozdrav od nas i za dugački staž i uspješno odvikavanje!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •