Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Kraj jednog divnog razdoblja

  1. #1
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno Kraj jednog divnog razdoblja

    Eto, došao je dan kad mogu napisati da smo prestali.
    Trajalo je pet godina (cura skoro do 2god, pa pauza 2 mjeseca, i onda dečko tri godine).
    To je jedno neopisivo iskustvo ispunjeno sa početničkim strahovima, suzama, neopisivom borbom sa štrajkovima kod oba djeteta i onda nakon 8-og mj. starosti djece
    konačni ulazak u mirne luke dojenja , maženja, neopisivih trenutaka između majke i djeteta.

    Nikad to neću zaboraviti, jedno iskustvo koje je svakodnevno nagrađivano pogledom dijeteta ispod cice, njihovih osmjeha kad
    su ih ugledali i nježnosti koje su proživljavali cicajući.

    Kako smo prestali?
    Za curku sam već pisala da je u mojoj trudnoći bilo meni više neizdrživo
    jer je ona sto tisuća puta cicala dnevno pa smo imali i prekid sa nažalost njenim burnim reakcijama.

    Za dečka nisam imala plan osim čekati da prespava noć, tako je i bilo, počeo je cijelu noć spavati,
    Izbjegavali smo nekako duga uspavljivanja na cicama...nekoliko dana bazena pa spavanja već u sjedalici i to nam je bio
    početak kraja.
    Okrenula sam se iza sebe i pomislila to je to, spava cijelu noć, a maziti se možemo i na drugačije načine.
    On je to super prihvatio, jest bilo mu je malo kriznih trenutaka od par minuta, ali sve je završilo samo u zagrljaju sa njegovom
    mekanom cicom. Strašan je, nekoliko puta dnevno dolazi pa ih mazi, ljubi i igra se ku ku .
    Ja sam sretna jer smo to na bezbolan način ostavili iza sebe i jako sam ponosna na njega.

    Ostaju nam samo prekrasne uspomene....dojenje je jedno neopisivo iskustvo za svako dijete i za svaku majku.
    Svakako nam je obilježilo život ....

  2. #2
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    oka i djeco,

  3. #3
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Lijep staž!

    Najslađi su mi kada se smiju sa cicom u ustima, pa se u kutku usana razvučenih u osmijeh nazire mali jezik!

  4. #4
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Predivno!

  5. #5
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Hvala cure , sve ovo petogodišnje razdoblje ne bi bilo toliko dugo da nije bilo ovog foruma koji mi je davao snage u najtežim razdobljima,
    počevši od straha od premalo mlijeka pa do mjesečnih štrajkova i odbijanja cice...bilo je jedno sasvim sigurno nezaboravno životno iskustvo.


    Uglavnom, maleni ne cica, ali mu je još uvijek cica oaza mira, maženja i utjehe dok mu je najteže.
    Kad mu se mazi daje joj pusice, prije spavanja se malo pomazi, ako se probudi noću prvo potraži cicu da se stisne uz nju,
    a kroz dan ako se nešto dogodi (neki sudar sa sestrom) plač prestaje čim se stisne uz cicu.

    Ustvari, sve nam je isto samo što ne cica mlijeko , kako će rasti tako će se polako odvajati,
    ali vidim da će još neko vrijeme cica ostati na top 5 ljestvici.

  6. #6
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno


  7. #7
    juby avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    63

    Početno

    Predivno!

  8. #8
    Ana i mamino zlato avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    937

    Početno


  9. #9
    TTiL avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    UK
    Postovi
    185

    Početno


Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •