Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: mislim da imam problem

  1. #1
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno mislim da imam problem

    evo već dva dana razmišljam gdje bi ovo stavila, pretražujem forum u potrazi za sličnim temama, i kako bi uopće nazvala ovo sve skupa...
    ako sam fulnula mjesto molim vas slobodne me prebacite na adekvatnije.

    e sad, Nia doji već 22 mjeseca (za par dana), i veliki je cicoljubac. od kad se rodila uvijek joj je lijeva dojka bila "draža" iako sam ja forsirala uvijek obje. međutim, nakon sad se više ne sjećam koliko vremena, ali recimo pola godine dojenja sam primjetila da mi je lijeva, malo veća od druge. nisam na to obraćala pažnju, mislila sam vjerojatno će se sve vratiti u normalu kad jednog dana prestanemo sa dojenjem. međutim kako je vrijeme prolazilo to je postalo sad već stvarno izraženo. tako da preko grudnjaka se vidi da je jedna konstantno veća od druge. ne bi ni skužila koliko je jako dok mi mama nije jedan dan rekla što ti je sa cicama? sad me postalo pravo frka. spremam se kod doktora samo ne znam još ni sama kuda bi, jer bi voljela kod nekog privatnika, no to sad nije bitno.
    zanima me jel možda netko imao takav problem, pa da se situacija nakon prestanka dojenja vratila u normalu?

  2. #2
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Več se dosta o tome pisalo. Dosta beba (i veče djece) preferira samo jednu cicu i obično ta (kao i tvoja) postane s vremenom puno veča, ali nakon dojenja bi se trebala vratiti u normalu.

  3. #3
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Meni je s prvom curom bila lijeva bila malo veća od desne.
    Nakon što smo prestali dojiti sve se vratilo u normalu

  4. #4
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Meni se nikad nije paotpuno vratilo na normalu ali mm kaze da to samo ja vidim. Vidljiva razlika se dosta smanjila relativno brzo kad je mladji odustao.

  5. #5
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Naravno da sam imala takav problem, iako ja to ne smatram problemom. Lijeva je uvijek veća. Za vrijeme dojenja je bila skoro dupla, nakon toga je razlika mala. U dobrom push upu se to ne primijeti.

    Ne trebaš ići doktoru, to je normalno i prilično uobičajeno.

  6. #6
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    sad ste me utješile. moji doma digli frku zbog toga, baš su me prepali.

    ja još u ovih godinu i pol dana nisam uspjela naći grudnjak koji će to prikriti. o badiću da ne pričam, užas! ali nema veze ako će se to vratiti u normalu, jednog dana super!

    malo me prepalo jer naše dojenje se u biti svelo više na maženje, i to većinom prije spavanja, kao što vjerojatno bude svima u ovoj dobi! pročitala sam priče cura ali većinom su bili problemi u prvih godinu dana!


    hvala cure, i hvala na brzim odgovorima!

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    Mi smo dojili samo na desnu, lijeva nikad nije ni profunkcionirala. U vrijeme dojenja desna je bila 3x veća od lijeve i nije se dalo ničim prikriti (ni debelom vestom) iako se nisam ni previše trudila :D

    Nakon dojenja se desna relativno brzo smanjila, iako nikad do kraja...još uvijek je veća od lijeve za 20-30%.

  8. #8
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    meni je najveći problem što sam ja sitna, i što se to jako kod mene vidi. pogotovo sad ljeti, jer desne gotovo da i nema a lijeva 3X veća. da su barem obje ko lijeva (nitko sretniji od mm )
    ma sve je super ako se to vrati u normalu kasnije!
    samo neka ribica ciki, naći ću ja već način da to malo prikrijem!

  9. #9
    AnneMary avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    1,230

    Početno

    i mi cikimo samo na desnu, bolje da ne govorim koliko je veća od lijeve.
    Ne opterećujem se razlikom, davno sam odustala od prekrivanja, još dok sam prvo djete dojila.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •