Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: prestanak dojenja i broj mlijecnih obroka

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    22

    Početno prestanak dojenja i broj mlijecnih obroka

    pozdrav, trazim nekakav odgovor na moje dileme, nisam nasla slicnu temu pa otvaram novu.
    curica ima 21 mj. i vec duugo dojimo samo prije spavanja i po noci (2,3-4 puta) i nekada ujutro kada se probudi, ako trazi. u biti, ona me trazi kad joj se spava jer se tako uspavljujemo.

    vec mjesecima prakticiram prvo dojenje pa onda duda, mazenje, pjevanje i spavanje - znaci ne zaspe dok doji.

    nekako mi je vec dosta tog dojenja... po noci mi se stvarno ne da jer iako spava s nama - trazi i dam joj i ne zaspi odmah i onda trazi jos za 3 minute, izludi me.

    mislim prestati. 2 dana joj nisam dala vec prije spavanja, preksinoc je sisala 2x po noci, a sinoc 1x. prije spavanja ju nasmijavam i ne trazi bas, po noci je gore jer bas place jako.
    ovu noc joj ne mislim dati uopce.

    ALI me kopka - koliko mlijecnih obroka ona treba dalje?
    jer kravlje mlijeko bas i ne konzumira, popije mozda pola male salice 2x tjedno (domace sa sela), jedino sto jede svaku vecer palentu i jogurt/acidofil. je li to dovoljno "mlijeka" za dijete od 21 mj.? kakao, cokolino i sl. ne dolazi u obzir, ne voli i ne zeli nista, voli samo obicni jogurt, ali dnevno pojede mozda pola.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    22

    Početno

    u biti, najveci problem je sto mislim da cu joj ukinuti vazan izvor vitamina i sl. i da ce joj to jako nedostajati. (npr. vec jako dugo nije bila niti bolesna niti prehladjena)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •