Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: kako je mala princeza došla na svijet

  1. #1
    kety

    Početno kako je mala princeza došla na svijet

    U petak 18,06 ujutro mi je pukao vodenjak - nije sva voda otišla ali ipak samu roku od 20 minuta bila u rodilištu. Trudova nije bilo. Nakon pregleda i ctg-a, doktor me je odmah preselio u rađaonu - naravno, prije toga na klistir i brijanje. Što se tiče brijanja - mislila sam da će mi sestra napravit carski, ali klistir skoro da i nisam osjetila (možda zato jer sam pisala poruke). U rađaoni me prikopčali na ctg i trudovi su počeli oko 13,30. Bili su jaki, ali neredoviti pa su mi dali loptu da hopsam po njoj. Mogu se zamisliti kako je to izgledalo - u onoj njihovoj socijalnoj spavaćici u 4 dijela sam hopsala po toj lopti, ma komedija. I tako, trudovi stišću ali ne dovoljno pa su me oko 23,30 preselili u predrađaonu - kao neće to još brzo. A ja gladna ko zvijer, nisam ništa od panike jela ujutro. I tako, trudovi su bili sve jači i jači, pa me doktor pogledao oko 02,00 i opet oko 03,30 - pa je rekao da se u 05,00 spustim u rađaonu. Trudovi su me u 05,00 tresli kao ludi a ja morala hodati do tamo - trebalo mi je 15 minuta. Kad sam došla u rađaonu, odmah su me stavili na krevet i prikopčali na ctg, a ja tražila epiduralnu koju sam dobila za pola sata. Pomogla mi je dosta, ali boli je bilo i dalje. Nekako nisam bila svjesna boli koja je postojala. Trudovi su i dalje stiskali, i malena je odlučila izaći. Rezali me nisu, samo sam imala maleni hematom jer je pukla neka žilica. Tako je moja mala princeza Mia došla na svijet u subotu u 08,07h.
    a ja se (naravno) zaljubila na prvi pogled...

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Cestitam roditeljima i pusa malenoj :D

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Srdacne cestitke

  4. #4
    Kristina1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    167

    Početno

    :D Čestitke! :D

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    .... cestitke, cestitke... :D :D :D

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    68

    Početno

    Čestitke :D

  7. #7
    TIGY avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    828

    Početno



    ČESTITAMOOOOOO
    OD SRCA !!!!!!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •