Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Adriano

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    166

    Početno Adriano

    Evo kako je to bilo...30.01.2007. oko sam se probudila s laganim trudovima svakih 10 min, odmah sam se digla i počela ih bilježiti. U 8 sam bila naručena na pregled na SD pa si mislim idem na pregled pa će oni vidjet ako je to to. Dignula sam muža da se i on spremi pa da me odveze, jer sam na pregled mislila ići javnim prijevozom, al sad me bilo frka... Putem sam već bila gotovo sigurna da je to TO jer su trudovi već bili na kojih 5 minuta, ali nije bilo strašno. Uhvatila me neka panika i strah i počela sam razmišljati dali da tražim epiduralnu jer sam se sjetila prvog poroda koji je dugo trajao i bio bolan, ali rađe bi prirodno...

    Kada smo došli na SD u 8 sati u ambulanti sam rekla da sam naručena za pregled al da mi se čini da je krenulo pa me sestra odmah poslala u rodilišta pa nek oni vide.

    Kad sam došla u rodilište oni me pregledali, 4 cm otvorena, neka ostanem...i ja kažem da me imaju u vidu za epiduralnu. Obriju me, klistir i neka čekam...ja čekam u predrađaoni, nemam ni krevet, nit mi ko kaj govori. Kako sam taj dan bila naručena i na UZV kad je sestra došla pitam ju da hoće mi ga sad napravit i da me još nitko nije upiso jer je već bilo 10 sati...ona kaže bude doktorica vi samo šećite i uzmite si krevet jer je gužva pa da nebi ostali bez kreveta (jedan krevet je bio prazan). I ja šetam...trudovi svakih 5 min, izdržljivi ...al oped me frka zakaj mi nitko niš ne govori odnosno nisam ni UZV napravila nit mi uzeli podatke. Tek oko 11:30 me zovu da mi upišu podatke i doc mi radi UZV.

    Nakon toga vraćam se u predrađaonu i oko 12 dolazi doktorica probuši mi vodenjak i stavi me na drip (bez da me pitala za moje želje). Ubrzo trudovi postaju jako jako bolni i ja jaučem...sestra dolazi i pita me kaj je?...reko boli jako i jel može ta epiduralna...ona kaže rađaona je puna i nema mjesta, a epiduralna se može samo tamo dobit, dajte da vas vidim...pa gospođo vi će te sad rodit....Brzo su me skinuli sa dripa, došlo je još sestara ( ja vrištim ko luda, one me smiruju) i tako ja rodila u predrađaoni . Babica se trudila da me ne reže i zato je malo dulje trajalo, a onda je došao Adriano, 3780 g, 53g., prekrasan u 13:10.
    Samo rađanje je trajalo duže i bilo bolnije nego s Gabrielom, ali cijeli porod od trudova na dalje puno lakše i brže, a i drago mi je što sam ipak rodila bez epiduralne.

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    432

    Početno

    Prekrasan i brz porod, uvijek kad citam vase price, dolazi mi za plakat, jer s nijednog poroda nemam lijepa iskustva... sad me vata tuga

    al necu sad o tome... sretno tebi i tvom bebacu..puno i ljubi ga...

  3. #3
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Iskrene cestitke na lijepom porodu,ja nemam takva iskustva,a mozda drugi porod bude bolji....u nadi je spas!

  4. #4
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno


  5. #5
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Cestitam na bebici.

    Drip A za krevet - mozda bi ti bilo i lakse da si ostala bez njega ali nema sad veze, uzivajte!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •