Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Dolazak velikog dječaka

  1. #1
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno Dolazak velikog dječaka

    Sve je krenulo na dan tremina 11.12. kad sam otišla na redovan pregled koji je završio odlaskom u bolnicu jer mi mokraća nije bila uredu i tlak je bio visok,tamo sam primljena oko 8 sati navečer nemogu vam opisat koji mi je to bio šok mislim da sam cijelu noć proplakala još su me smjestili u sobu sa curom koja je imala trudove a ja u strahu od poroda uf kad se sjetim.......ujutro mi mjere tlak 140/100 i odlazim na pregled zatvorena skroz nema trudova kažu dr čekat ćemo do pon ako ne krene idemo na cr,vraćam se u sobu u suzama i bolovima jer je doktorica bila jako "nježna" ah jesam li spomenula da nemaju gela za vaginalni pregled?ah splitsko rodilište!
    Petak ujutro kažem ja cimerici baš sam dobre volje ja ću danas sigurno rodit dolaze mi mjerit tlak 150/110 opet me pogleda ona nježna dr i kaže idemo u rađaonu ovo će ić vaginalno a ja zatvorena skroz i bez trudova,kroz glavu mi prolazi ovo će bit cjelodnevno mučenje,knedla u grlu grop u želudcu i sad mi se plače kad se sjetim!Na brzinu zovem muža i mamu i šaljem mom najdražem doktoru poruku da idem rodit,i hvala dragom bogu na predivnoj glavnoj med.sestri sa ginekologije i još jednom dr( pošto ih nesmjem imenovat) pa su bili uz mene i odlučili da idem na cr jer je beba velika i samo bi se napatili a na kraju bi opet završili na cr!U rađaonu sam stigla u 9(i opet sam imala vag pregled al ovaj put sa gumenim rukavicama al naravano bez gela) a u 10 i 20 je sve već bilo gotovo rodila se moja velika maza od 4600 i 52 duga!Bila sam skroz uspavana tako da se ničeg ne sjećam al se sjećam kad su mi ga doveli na intezivnu da ga vidim i prvi put poljubim nešto neopisivo,njegov miris nešto predivno i taj miris mi se duboko ureza i mislim da nikad neće nestat.......
    Moj porod je na kraju super završio al samo zbog toga šta sam imala vezu a to je žalosno da tako funkcioniramo,splitsko rodilište je vrhunski opremljeno al šta vrijedi kad nema osoblja ,jako žalosno.......

  2. #2
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Velika pusa za velikog dječaka!

  3. #3
    lovekd avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Varaždinska županija
    Postovi
    267

    Početno

    Pravi dečko Željkice draga,najbitnije je da je sve super završilo Uživaj u majčinstvu

  4. #4
    Loly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    830

    Početno

    Sad je to sve iza tebe, uživaj sa svojom mazom

  5. #5
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Željkice,drago mi je da se nisi mučila sa vaginalnim porodom kad kažeš da si bila zatvorena i nisi imala trudove. A što se našeg splitskog rodililiša tiče, da nažalost, ako nemaš vezu žalosno je to...moja prija je doslovno sama rodila, imala prirodne trudove i mali izašao brzinski, ona sestrama koje su tuda prolazile govorila da se porađa, a one njoj "ma nećeš ti još....."kad ono ona rodi.
    Željkice, mali je presladak, vidi se na slici da je maza, uživaj sada sa svojim bebačem u najljepšim trenucima majčinstva! Želim vam svu sreću!

  6. #6
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Draga, uzivaj u malom velikom cudu

  7. #7
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Nek je sve završilo super i sad se mazite i pazite bez svih onih strahova o vaginalcu

  8. #8
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    uživajte sad u troje

  9. #9
    tina29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Samo nek je to sve iza vas i da vi uživate u svojem zlatu!
    Puse vam šaljemo!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •