Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Preporuke za odvjetnika -nekretnine

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno Preporuke za odvjetnika -nekretnine

    Trazimo odvjetnika koji je dobro upoznat sa svim mogucim komplikacijama (i rjesenjima istih) u vezi vlasnistva nad nekretninom. Ne zelimo izgubiti jos par godina i hrpu love,a ne srediti nista. Dakle,netkog s iskustvom,znanjem i mastom! Hvala

  2. #2
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Mi rjesavamo isti problem! Naime kucni prijatelj/odvjetnik! Ali ne radi vise na nacin da ide na sud i sl.! On nam sve napise,pripremi,a mi nosimo,predajemo...! sad smo na zadnjem koraku do 100% cilja! Vidjet cu se s njim oko 20. Pa mogu pitati za preporuku ako do tada ne rjesis problem tj.nades odvjetnika!

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    Moze,molim te. No, i ta opcija da sami nosimo papire nam je prihvatljiva ako nas on usmijeri na pravu adresu s pravim tekstom i tocnim redosljedom. (naravno,mi bi mu platili uslugu)

  4. #4
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Pitam i javim za obje opcije! Nama evo rjesava zadnji korak od 6 rjesenih! I to nakon uzaludnih stotinu pokusaja i godina! O novcima da ne i pricam! Ako hoces napisi mi pp situaciju,ako je slicno kao i kod nas dam ti sprance pa si napises sama! Ja radim pro bono

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    Drago mi je da ste (skoro) gotovi!
    Imas pp

  6. #6
    Jainina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    365

    Početno

    @ Sanja

    Kako upravo rjesavam probleme sa vlasnistvnom/suvlasnistvom nad stanom, jako bi mi dobro dosla preporuka pa ako nije problem da mi posaljes kontakt na pm. Hvala

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •