Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Skraćeno radno vrijeme

  1. #1

    Početno Skraćeno radno vrijeme

    :D Roditelj sam djeteta sa posebnim potrebama i radim skraćeno radno vrijeme. Došlo je do promjena od 2002.godine od kada se iz drugog dijela moje plaće koju isplaćuje socijalna skrb izdvaja samo 5% za II mirovinski stup. To u konačnici, kada odem u mirovinu , znači da će moja mirovina biti znatno umanjena, jer se ne uplaćuje I mirovinski stup. Roditelji nisu upoznati sa tom promjenom, pa molim sve one koji nešto znaju da se jave. Marina

  2. #2
    nadica_b avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    504

    Početno

    da, to je poznato među nama roditeljima već preko godine dana od kada je gđa Turković iz Splita pokrenula cijelu priču. Imaš više na webu Anđela o toj peticiji.
    Predsjednica udruge PUŽ je u radnoj skupini u kojoj se raspravlja o tome problemu.
    To je gordijski čvor jer su kao prvo povezana 3 ministarstva koja trebaš uskladiti, pa promjene u poreznoj politici, pa ...

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    191

    Početno

    Moj dječačić je hipoton. Odlazimo jednom tjedno na vježbe u bolnicu, s tim da je fizijatrica u nalazu navela potrebu svakodnevnog vježbanja kod kuće. Imam li pravo na skraćeno radno vrijeme?

  4. #4
    nadica_b avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    504

    Početno

    da, svakako - obrati se svojoj soc. radnici u centru za soc. rad - ona koja se bavi baš s djecom s posebnim potrebama. Tražiš ju da vas pošalje na komisiju

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •