Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Neurogeni mokraćni mjehur

  1. #1

    Početno Neurogeni mokraćni mjehur

    Ima li tko iskustva?

  2. #2
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    mi imamo nestabilni mok. mjehur sto je vrlo slicno :? gdje se lijecite :?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    29

    Početno

    Moja kćer ( 8,5 god.) ima dijagnozu nestabilnog mokraćnog mjehura - dijagnosticirano prije tek 6 mjeseci .
    Liječimo se u Poloklinici Helena .

  4. #4

    Početno

    Jučer smo bili u Heleni,jako sam zadovoljna cijelim timom. Eni je takav mjehur zaradila zbog meningomijelokele.Rekla je sestra Vesna da imaju puno pacijenata sa istom dijagnozom,ali da je naš mjehur dosta rijedak slučaj.Naime,sfinkter je izrazito atoničan.Eni ima tek 6 mjeseci,prvi put smo bile tamo,malo mi je bilo neugodno pitati kaj će biti s tim kad malo poraste..zato,evo me.Inače treniramo Vojtu,rekla nam je fizioterapeutica da nekim bebama te vježbe znaju ojačati i taj mišić,ali da nije pravilo.Čitala sam na Heleninim stranicama i o kirurškim zahvatima,makar je o tome prerano govoriti.Imate li kakvih saznanja o tome?

  5. #5
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    kikig i mi smo taamo vec godinu dana...

  6. #6

    Početno

    Što obuhvaća liječenje?

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    29

    Početno

    Lijekovi za mjehur, posebne vježbe u poliklinici i odrđen režim pijenja, piškenja i hranjenja. Sve ovisi o tome kakvi su rezultati pretraga i u kakvom je stanju mjehur i sfinkter.
    Treba biti uporan. I ja sam zadovoljna sa Helenom.

  8. #8
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    mi smo na lijeku vise od godinu dana, nikako da se skinemo a vjerojatno nas ceka i mag. rezonanaca da se vidi zasto se nemozemo skinut ...

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    29

    Početno

    Mi pijem lijek dva mjeseca i također nema pomaka .
    Nadamo se boljem...
    Lunahor, da li ti se dijete žali na da je boli trbuh ? Naime moja se žali često da je boli trbuh, i blijeda je i sva nikakva. A i imunitet nam je u komi izgleda ( stalo nešto pobolijeva)?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •