Pokazuje rezultate 1 do 17 od 17

Tema: SMA.T

  1. #1
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno SMA.T

    evo nas, hvala curama na portalu!!! :D :D :D

    http://www.roda.hr/tekstovi.php?Teks...D=10&Show=1857

  2. #2
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    ajde molim vas, neka svaka ona koja bi dala svoj glas i potpisala se u budućoj peticiji neka ostavi svoj post ovdje tako da znamo otprilike koliko bi mogli skupiti glasova, da li bi imali uopće ikakvu podršku. znači područije cijele Hrvatske, nije bitno mjesto i grad. i ako ima zainteresiranih neka otprilike kaže da li bi dala samo svoj glas ili bi pokušala dati nekome svome da se potpiše- znači koliko cirka glasova, tj. potpisa. Hvala!
    ako nekome nije jasno o čemu se radi o kakvom statusu neka pita, da sada ne objašnjavam ako nema potrebe.

  3. #3
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Možda kasnim ali moj potpis imaš. Najveća Karli, malom anđelu.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    probala bih nagovoriti obje zbornice

    sigurno imaš 2 glasa moj i mm

  5. #5

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    184

    Početno

    Imala malo vremena i procitala sve u vezi Karle. Velika pusa maloj princezi. A o kakvoj peticiji se radi? Mora da sam negdje nesto preskocila....Ionako, racunaj na mene, i uzet cu listu i skupljat potpise

  6. #6

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,057

    Početno

    I mene zanima o kakvoj se peticiji radi. Moj i MM-ov glas imaš, plus svih oko mene a mogu prodilat i na poslu. Pusa

  7. #7
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    pa radi se o tome da pišemo peticiju za glasanje na saboru da se promijeni zakon u svezi produženih porodiljnih dopusta nakon 7. god. djeteta sa pp. znači nakon sedme godine tražimo da se roditelju prizna status njegovatelja dok je dijete živo, a to znači da je to njegov posao i da za to bude plačen i prizna mu se staž i zdravstveno. znači, umjesto da nam osiguraju stručnu medicinku osobu koja bi bila sa djetetom dok je roditelj na poslu (iako nam i to odgovara, ali to sigurno ne bi prihvatili jer je to skuplja varijanta za državu) da roditelj bude za to plačen.

    eto i sami ste pročitali o kakvoj se djeci radi, nemoguće ih je ostaviti nekome drugome, a moram naglasiti da se ne radi samo o našoj djeci, upoznata sam sa par teških slučajeva diljem hrvatske gdje su roditelji također prisiljeni biti doma uz dijete jer ga nemaju kome ostaviti a ne primaju plaču jer ne mogu biti zaposleni. takvi se roditelji nalaze u iznimnom teškom socijalnom stanju.

    naša udruga se zalaže da se primijeni zakon, samim time oformi jedna nova komisija koja bi procijenjivala i odobravala samo najtežoj djeci, tj. roditeljima takav status. nije na meni da kažem tko bi imao pravo ili ne bi, zanči da to procijeni stručna komisija.

    eto, tavog bi bila i sadržaja peticija, i svatko bi se mogao potpisat bez obzira da li ima djete sa pp, ili opčenito djecu, samo pod uvjetom da se slaže sa takvim novim promjenama, tj. dopunama zakona. znači, ako smatrate da se takvim roditeljima treba pomoči na takav način, pomozite potpisati peticiju.

    u subotu imamo sastanak sa udrugom SMA.T i tamo čemo detaljno razgovarati o naslovu peticije i svime što je vezano za to. ako još uvijek bude zainteresiranih, neka se samo tu jave da znam otprilike koliki bi bio broj koji bi se u stvarnosti htjeli potpisati!!

  8. #8
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    vjerujem da ce ti svi potpisati. a da pokusas s udrugom dogovoriti da se na portal stavi peticija, kao svojevremeno za vrtice?

  9. #9

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    184

    Početno

    Definitivno računaj na mene i sve koje poznajem. Potrudit cu se skupit sto vise potpisa kad krene.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,057

    Početno

    Također

  11. #11
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    mislim da svatko od nas može skupiti desetak potpisa... samo vi dajte peticiju!

  12. #12

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    54

    Početno

    I mi bi potpisali peticiju. Karli

  13. #13

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    327

    Početno

    Potpisat cu obvezno a i potruditi se da cim vise ljudi zaintersiram za potpisivanje.

  14. #14
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    Imate i naš glas

  15. #15
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    Potpisujem, samo daj!
    Probaj organizirati potpisivanje peticije putem portala, ili putem nekog topica u formi ankete (Jeste li za...da/ne) na ovom forumu pa na Mame i bebe, i još nekima gdje su roditelji (i oni koji bi to htjeli biti) 'na vlasti'. Ako ti trebaju potpisi I podaci o potpisniku, otvori neki mail na koji ti se to može slati. Možeš izmisliti neki predložak, ništa ekstra, u zaglavlju ime i djelatnost udruge a ostalo polja za potpise, objaviti ga negdje na web-u pa ga svaka od nas može skinuti i organizirati potpisivanje u svom krugu kretanja, i potpisane predloške ti vratimo.
    Sigurna sam da ćeš tako skupiti jako puno potpisa.

  16. #16
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Sigurna sam da će potpisati svatko punim imenom i prezimenom! Bilo bi lakše kad bi postojao neka stranica koja bi se "punila" potpisima i do koje bi se moglo doći (poslati dalje) nekim linkom.

  17. #17
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    TAKOĐER VEČERAS
    NA NOVOJ TV U 19.30 IZA SREDIŠNJEG DNEVNIKA JE EMISIJA "NOVA NAVEČER" pa se možete također upoznati malo sa našom udrugom!!

    znači NOVA TV, večeras, ponedjeljak 26.12.2005 u 19.30 h = udruga SMA.T

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •