Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 110

Tema: dobre plaže

  1. #51
    Ivanna avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    930

    Početno

    OT, al samo da pozdravim ekipu koja ljetuje na Pagu.
    Koliko vas ide na Pag ovo ljeto, mogli bi tu organizirat jednu "forumašku" kavicu.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    835

    Početno

    Za djecu je prekrasan Zaton kod Zadra, plaža pješčana, ima hlada i dodatnih sadržaja za djecu, super!
    Mi putujemo prekosutra :D

  3. #53
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj Mamita prvotno napisa
    slikano danas popodne

    Bol
    smajl kaj gundja....

  4. #54
    vlac avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    302

    Početno

    Mi se vratili sa Raba mjesto Lopar. Plaža je odlična - pijesak, i u vodi samo pijesak. Sve je puno klinaca. Naša Dora je jako uživala. Sama je puzala u vodu i nije se dala iz vode. Voda je iznad 30 stupnjeva. Ima i liječnik ako se nešto dogodi s bebom.
    Mi i druge godine idemo na Rab jer je stvarno bilo super.
    Čula sam da su i Sabunike kod Zadra super za klince.

  5. #55
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    mi za 3 tjedna putujemo na Lošinj!!! :D

  6. #56
    Mirta30 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    1,967

    Početno

    Primošten (plaža pored hotela Zora)
    mi smo bili tamo prije 7 dana, super je jer je odmah pored borova šuma

    (e kada bih tu šumu mogla preseliti u Bašku, mojoj sreći ne bi bilo kraja)

  7. #57
    choko avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    RIJEKA
    Postovi
    285

    Početno

    Pag.Gajac...evo jucer stigli doma.Meni je odlicno...plaza super ,sve na udaljenosti od 5 min.
    Sad se tesko adaptirati na Ri.

  8. #58
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    Citiraj lucija05 prvotno napisa
    Za djecu je prekrasan Zaton kod Zadra, plaža pješčana, ima hlada i dodatnih sadržaja za djecu, super!
    mi idemo 4.8. na tjedan dana u zaton !! :D apartmani su super,plaza je super(ljetujemo tamo godinama),sadrzaji super,šetnjice po zadru...ma milina za djecu! sve osim previsoke cijene!

  9. #59

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    377

    Početno

    Mi idemo idući tjedan na Pag, baš u grad Pag. Kakve su točno tamo plaže za djecu, apartman je par metara od mora, ali ne znam točno kakva je plaža?

  10. #60
    choko avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    RIJEKA
    Postovi
    285

    Početno

    Citiraj dinosaur prvotno napisa
    Mi idemo idući tjedan na Pag, baš u grad Pag. Kakve su točno tamo plaže za djecu, apartman je par metara od mora, ali ne znam točno kakva je plaža?
    Glavna plaza je dosta velika ,par min. od samog centra.Hlada nema ili nesto malo... sitni kamencici.Osim glavne plaze privatne kuce imaju spustanje na male plazice,ali koliko znam te plaze i nisu nesto.
    Ja sam kao mala uzivala tamo.Meni je Pag predivan.

  11. #61

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    podravina - lijepa naša
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj lucija05 prvotno napisa
    Za djecu je prekrasan Zaton kod Zadra, plaža pješčana, ima hlada i dodatnih sadržaja za djecu, super!
    Baš sam htjela pitati ima li netko iskustva iz Zatona, Šetalište kneza Branimira. Budući tamo nisam bila, ali apartman koji smo iznajmili je na takoreči plaži, pa me zanima kakva je zapravo. Vele da je pjeskovita, puno plićaka, ali iz prospekta ne vidim baš drveća....i ima li previše gužve, koju ne volim....
    U blizini je odmaralište ograđeno, Zaton Holiday Vilage, pa me zanima može li se i tamo ući npr. bez auta i koliko se plaća jer imaju super uređeno za klince.....

    Lucija05 - ???????

  12. #62
    JOVANIMAMA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Banja Luka
    Postovi
    76

    Početno re

    Mi smo se prosle godine kupali u Zatonu. Jeste guzva poprilicna, ali je opet super. Imas mnogo hlada, prava mala sumica, razne klackalice, tobogane za djecu (mislim u hladu). Plaza je pjescana, imas i kompleks bazena za djecu, ali je ulaz dozvoljen samo sa karticom ako si u njihovim apartmanima. Ulaz se placa, ali sve u svemu lijepo je za djecu.

  13. #63

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    93

    Početno

    pavlisdo, mi smo bili krajem 5. mjeseca, pa gužve naravno nije bilo, a kako je u ovo doba godine ne znam, vjerojatno je gužva, ali to je ogroman prostor uključujući i šumicu (kao što reće jovanimama). Pjesk je, plitko, puno sadržaja za djecu. Ja stvarno mislim da je super za obitelji s malcima (moj ukus osobno je puno drugačiji, ali za uživanciju s klinicima dušu dalo).

    Mi smo bili smješteni baš u apartmanskom naselju pored kampa, tako da nismo plaćali nikakve posebne ulaznice ni za plažu, ni za bazene, drugi vjerojatno moraju, ali nemam pojma koliko.

    Lijepo se provedite

  14. #64

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    podravina - lijepa naša
    Postovi
    92

    Početno

    Hvala cure na informacijama, trenutno mi nije ni do godišnjeg ni ničeg...
    Moram se izjadati i ovdje, stariji klinac mi nije prošao bodovni prag na FER-u...pod strašnim sam stresom, a i on....
    Kopam dalje...

    No, hvala vam još jednom.

  15. #65

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    823

    Početno

    Citiraj Ivanna prvotno napisa
    OT, al samo da pozdravim ekipu koja ljetuje na Pagu.
    Koliko vas ide na Pag ovo ljeto, mogli bi tu organizirat jednu "forumašku" kavicu.
    To sam baš i ja htjela napisati čitajući ovaj topic. Izgleda da nas stvarno ima puno na Pagu. Ko je za kavu??? :D

  16. #66
    limunada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    460

    Početno

    Mi smo se neki dan vratili iz Šimuna na Pagu (tamo smo bili u kampu).
    Na plaži su na jednom dijelu kamenčići, a na drugom sitni pijesak. Hlada nešto malo ima prirodnog, ali postavljeni su po plaži i veeeeeliki slamnati suncobrani. Uglavnom, može se naći mjesto u hladovini. Mi smo bili na parceli odmah uz plažu, pa nismo morali ići nikuda, a na parceli je bilo dosta hlada. Kad je bilo najjače sunce, stavili smo Evi bazenčić u hlad i opet je mogla uživati.
    More je taman za kupanje, ni previše toplo, ni previše hladno, i čisto.
    Iako sam ja zaljubljena u južni jadran (što ove godine nije došlo u obzir zbog daljine), u Šimunima sam bila zadovoljna.
    A što se tiče sadržaja , aquaerobic, masaža, ronjenje, a navečer mini disco za klince i živa muzika, nagradne igre za djecu i odrasle....

  17. #67

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    243

    Početno

    I ja inače preferiram južni Jadran, ali ove godine smo išli na Pag u auto-kamp Straško kraj Novalje. Prekrasno. Duga plaža (šljunčana), debela hladovina, puno sadržaja za djecu, igrališta, mini-disko, igre za djecu, cijeli kamp je u šumi, dva Konzuma, ribarnica, tržnica... Uglavnom ne moraš se nikamo micati. A opet, kad je bilo previše vjetra i valova, odemo na drugu stranu (tamo gdje je Zrće), ali na mirne pješčane plažice Čista i Prnjica (ili u Staru Novalju, ako nije prevelika gužva). Mislim da bembo ne bi nigdje tako uživao kao u kampu. (Novouređeni WC-i s prostorijama za kupanje beba, perilicama, sušilicama...)
    Opet ćemo u 8. mjesecu. Jedva čekam. :D

  18. #68
    Nataša T. avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    86

    Početno

    Paci i Larmama, mi isto idemo na Lopud!!!

    Samo tek 11. 07. Hoćete li biti još tamo?
    Dvoumili smo se između Lopuda i Šipana jer smo na Šipanu našli puno jeftiniji smještaj.

    Imate li kakav savjet o Elafitima? Mi nemjeravamo obići sve te otočiće i Dubrovnik dok smo tamo, ako nam se bude dalo. Ako ne, kupanjac i izležavanje cijeli dan!

  19. #69
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    Mi smo jučer uživali na Lopudu. Tamo je, što se kupanja tiče, s djecom puno bolje nego na Šipanu. Doduše, u Luci Šipanjskoj ima mala pješčana plažica koja posluži, a u uvali je više hlada tijekom dana. Ima hlada i na Lopudu pa ne mislim da je to neka posebna prednost. Drugo mjesto na Šipanu, Suđurac (ono koje je nasuprot Lopudu) nije baš "baby- friendly". Iako su sva mjesta prekrasna, ja bih za boravak s malom djecom izabrala Lopud, a uvijek se brodom može poći na pola dana ili jedan dan na ostale Elafite. Za malo veću djecu bih odabrala Šipan.

  20. #70

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    191

    Početno

    moj mužić inače radi na katamaranu i kaže super idealne plaže da su na Olibu, pa i Silbi nema velikih gužvi da su zaista idealne za ić sa djecom,kao i Susak to su rekla bi sve idealna odredišta za obitelji koje nemole gužvu,strku.

  21. #71
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    Citiraj pavlisdo prvotno napisa
    Citiraj lucija05 prvotno napisa
    Za djecu je prekrasan Zaton kod Zadra, plaža pješčana, ima hlada i dodatnih sadržaja za djecu, super!
    Baš sam htjela pitati ima li netko iskustva iz Zatona, Šetalište kneza Branimira. Budući tamo nisam bila, ali apartman koji smo iznajmili je na takoreči plaži, pa me zanima kakva je zapravo. Vele da je pjeskovita, puno plićaka, ali iz prospekta ne vidim baš drveća....i ima li previše gužve, koju ne volim....
    U blizini je odmaralište ograđeno, Zaton Holiday Vilage, pa me zanima može li se i tamo ući npr. bez auta i koliko se plaća jer imaju super uređeno za klince.....

    Lucija05 - ???????
    mi smo u zaton holiday vilage bit ćemo u apartmanu za dvoje(i mala naravno),plaze su fantazija,hlada koliko zeliš,guzve poprilično ! čujem da ako netko nije odsjeo tamo plaća 80 kn upad za kupanje! :shock:
    za klince je sve super razne igre,animacije,jahanje....ma JEDVA ČEKAM!!!! :D

  22. #72
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj jabaresi prvotno napisa
    moj mužić inače radi na katamaranu i kaže super idealne plaže da su na Olibu, pa i Silbi nema velikih gužvi da su zaista idealne za ić sa djecom,kao i Susak to su rekla bi sve idealna odredišta za obitelji koje nemole gužvu,strku.
    istina, predivne plaže, nema gužve, ali nema ni doktora, a linije i nisu baš neke za slučaj hitnoće...

  23. #73

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    nataša, pretpostavljam da si mislila na 11.8.
    ako jesi, onda smo još tamo

    ja ti idem prvi put tamo pa baš i nemam savjeta, ali isto namjeravomo obići Šipan i Koločep, ako uspijemo ukomponirati raspored plovidbe

  24. #74
    Nataša T. avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    86

    Početno

    Larmama, da, mislila sam na 11.08. Mi ćemo biti smješteni odmah do hotela Glavović i ostajeno do 19.08. Možda da dogovorimo kakav susret na plaži?

  25. #75
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    joooooooooooj kolko vas ide na lopud!

    mi idemo 30.7. i ostajemo do 13.8.

    do hotela glavović je plaža s ležaljkama i suncobranima, to je praktički na samom ulazu u mjesto

    mi smo malo niže, kod cestice za šunj

    cijelo mjesto su pješčane plaže, šunj je predivan ali je s druge strane otoka pa se treba pičiti uzbrdo pa nizbrdo kojih 45 min, svakako ponijeti kolica za klince!

    ako niste u hotelu, možete si uplatiti klopu samo npr večeru i super je a nije skupo (ovo se odnosi na Lafodiu). ima samo 1 (i još jedan maali) dućan pa se treba pobrinuti za kruh ranije u jutro jer ga poslije više nema

    za Šipan i Koločep vam vozi isti brod (Postira) ko i za Lopud, pa se to može sve lako obići

    bit će nam svima super, sigurna sam!

    probat ću se još odnekud prikopčat na forum kad dođemo da vas izvjestim o situaciji

  26. #76

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    mi smo na onu stranu prema hotelu lafodia
    a tamo smo od 31.7 do 16.8
    znači čvenk je kod hotela Glavović
    nataša sigurno ću te prepoznati kad budeš dozivala Maro, koliko se sjećam svoje curke u tim godinama je bila u speedu

  27. #77
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa
    mi smo na onu stranu prema hotelu lafodia
    a tamo smo od 31.7 do 16.8
    znači čvenk je kod hotela Glavović
    nataša sigurno ću te prepoznati kad budeš dozivala Maro, koliko se sjećam svoje curke u tim godinama je bila u speedu
    Da Maro
    Svaki drugi je tamo Maro

    Mene ćeš poznati tako što mi starija curka stoji u moru ko bova cijelo vrijeme a mala se pentra po okolnjem drveću, vrišti, baca se na glavu i sl.

    A MM i ja se svađamo tko će koju čuvati

  28. #78
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    Sad sam vidjela - Maro je manje od mjesec dana mlađi od moje malecke (ona je 12/04) - znači, generacija!

  29. #79
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    Opet ja (kad ne čitam sve odjednom) - a Lara je 11 dana mlađa od moje starije curke - još jedna generacija!

  30. #80
    Nataša T. avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    86

    Početno

    Joj, baš me veseli da ćemo imati društvo! :D
    larmama je napisala/o:
    mi smo na onu stranu prema hotelu lafodia
    a tamo smo od 31.7 do 16.8
    znači čvenk je kod hotela Glavović
    nataša sigurno ću te prepoznati kad budeš dozivala Maro, koliko se sjećam svoje curke u tim godinama je bila u speedu


    Da Maro
    Svaki drugi je tamo Maro
    Hahaha!!!!

    Stvarno, po imenu ćeš nas teško skužit, ovdje u Rijeci je to skroz neobično ime, ljudi nikad čuli, ali dolje...

    Maro baš nije previše živahan, ali obožava more i stalno se brćka u plićaku.

    Paci, hvala puno na korisnim informacijama, javi kako je kad dođeš dolje, ako budeš imala prilike. Jel se može na Mljet nekim brodom? Koliko je daleko?

    Mi stižemo u subotu navečer 11. 08. Predlažem čvenk u nedjelju, na plaži ispred Glavonića, oko 9,30 ili 10 !?!

  31. #81
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    Ima i za Mljet redovna linija i to ima mali turistički ured (kućica) odmah do Glavovića, tamo treba pitati jer je tak puno povoljnije nego ići sa onim izletnicima, mi smo htjeli prošle godine ali nas je pokosila crijevna viroza , zato nam je ove godine Mljet obavezan!

  32. #82
    sanja74 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb - Trešnjevka
    Postovi
    1,578

    Početno

    Ponukani ovim topikom, i mi ćemo u Zaton ovaj tjedan.

  33. #83
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj Mamita prvotno napisa
    slikano danas popodne

    Bol

    što ne idemo na more ove godine, a u Bolu je tak lijepoooooooooo.
    Mam sam tužna...!
    I još bih navela Brela, čak mi se sviđa i Solaris, doduše ne može se mjertiti ovime ali je isto ok.

  34. #84
    plashljivo_pile avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    558

    Početno

    ja sam u novigradu u istri... mila majko, plaže su za past u nesvjest loše. il je voda zmazana, il su prejaki valovi, il je sve u kamenju. ne znam kud da idem, jučer sam nas morala dezificirat nakon kupanja kak je bilo zmazano... fuj.
    a tu sam na moru otkad znam za sebe... i ne znam di da idem malu okupat. njoj najbolje odgovara plićak da se igra s kanticom, al se boji valova

  35. #85
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    Citiraj sanja74 prvotno napisa
    Ponukani ovim topikom, i mi ćemo u Zaton ovaj tjedan.
    i mi još maaaaaaaalo !!! :D :D :D
    napišite nam dojmove kada se vratite!!

  36. #86

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    835

    Početno

    sanja74 je napisala/o:
    Ponukani ovim topikom, i mi ćemo u Zaton ovaj tjedan.


    i mi još maaaaaaaalo !!!
    napišite nam dojmove kada se vratite!!
    Mi bili u Zatonu prva dva tjedna u sedmom mjesecu. Bilo nam je super, uostalom kao i svake godine! Već smo tamo četvrtu godinu, i meni je možda već malo i dosadilo. ali klinci su oduševljeni, zabavljeni i dooobri, pa i ne pomišljam mijenjati mjesto dok su tako mali. More je bilo toplo, pjeska ko u priči, hlad, ležaljke, bazen s toboganom, tuljanom i klaunom, igralište, igraonica, svaku večer predstave ili mini-disco za klince, vlakić koji vozi s plaže po naselju (10 kn) ili do Nina (30 kn, a klinci su obično prošli gratis jer se Tin skompao sa stričekom)-to je novo u ponudi od ove godine. Na plaži od 9.00-11.00, ručak u self-service restoranu oko 12.00(razmazila sam se ovdje i više ne pristajem na godišnji odmor na kojem moram kuhati), pa u apartman negdje do 16.00 - Tin spava, Mia se igra u borovoj šumici, a MM i ja sjedimo na terasi i guštamo; pa opet na plažu do 19-20; večera i nezaobilazna "petava", tj.predstava. 2 tjedna totalne nirvane!
    Uživajte, vi koji tek idete!!

  37. #87

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    podravina - lijepa naša
    Postovi
    92

    Početno

    Samo da javim vama koje zanima Zaton.
    Mi bili ove godine 10 dana, vrijeme nam bilo super, bili smo doduše u privatnom smještaju, plaža cca 50 m od apartmana, hlada dopodne dovoljno, popodne ionako išli na plažu iza 17 sati, tako da smo bez veze nosili suncobran, sitni šljunak, plitko, dosadno plitko ali idealno za klince...
    Naveće išli u Holiday Vilage, gdje je prekrasno isto.
    Za informaciju, u vrijeme najjaće zezone ako tamo ulazite autom cijena vam je 100 kn po autu, ili po pješaku 20 kn....Iza 18 sati ulazak se ne plaća...

    Uglavnom, dojmovi iz Zatona - čista petica! :D

  38. #88
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    mi bili u Loparu na Rabu
    idealno za najmanje
    pjescana plaza i plicak do beskonacnosti

  39. #89
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    Citiraj donna prvotno napisa
    Citiraj sanja74 prvotno napisa
    Ponukani ovim topikom, i mi ćemo u Zaton ovaj tjedan.
    i mi još maaaaaaaalo !!! :D :D :D
    napišite nam dojmove kada se vratite!!
    i mi se vratili iz zatona !
    bilo je suuper,apartman dobar,plaža fantazija,mala je uživala! skupo je sve,cijene nisu prilagođene Hrvatima..odsjeli smo u apartmanu za dvoje u Holliday Village i stvarno ne moraš izlaziti od tamo po cijele dane(iako smo mi svaki dan do zadra ).nagodinu vjerovatno opet tamo ali malo ranije jer ipak je ovo kasno već su kiše počele!more je toplo ali vani jak vjetar pa i nije tak ugodno kad si mokar pogotovo mala.uzivala je igrajući se na pijesku,ima jako puno male dječice i puna plaza kantica i lopatica!!!
    btw skoro smo "Umrli" od straha jer grom je udario nedaleko od nas !!! :shock: :shock: ovaj tip na recepciji je pao sa stolice!

  40. #90

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    177

    Početno

    Da li je itko bio u Zaton Holiday resortu u mobilnoj kućici?
    Sviđaju mi se i apartmani, pa se nećkam...

  41. #91

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    199

    Početno

    ove godine sam odlučila ići na more da se JA odmorim, što znači sjelodnevno buljenje u more
    naravno, što više ot om razmišlja shvaćam da bih bila krajnje nesretna kad bi moja djeca bila nezadovoljna jer njima to nije stvarno zanimljivo
    tak da sam dospjela do druge krajnosti -holiday resorta u zatonu....

    cijena je paprena, a jedini uvjet od kojeg ne odustajem ako idem u tu gužvu (jel je stvarnoo jaaako velika gužava, išli bi kad škola završi) je da iz apartmana imam pogled na more da ujutro u miru pijem kavu i buljim u moe, pa molim da mi vi koje ste bile u apartmanima kažete ima li tog famoznog pogleda iz apartmana

    inač, mm pati za mobinim kućicama...

  42. #92
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Citiraj vlac prvotno napisa Vidi poruku
    Mi se vratili sa Raba mjesto Lopar. Plaža je odlična - pijesak, i u vodi samo pijesak. Sve je puno klinaca. Naša Dora je jako uživala. Sama je puzala u vodu i nije se dala iz vode. Voda je iznad 30 stupnjeva. Ima i liječnik ako se nešto dogodi s bebom.
    Mi i druge godine idemo na Rab jer je stvarno bilo super.
    Čula sam da su i Sabunike kod Zadra super za klince.

    bez ljutnje ovo su mi 2 najgore plaže u životu na kojima sam bila: Lopar i Sabunike, ja inače ne volim pijesak i ne znam zašto bi malenu trebala navikavati na pijesak kad se zna koliko je zdravo da hodaju bosi i to po oblucima pa nismo na oštrim stijenama,A u Sabunikama nema niti jednog drveta za hlad, sunce prži, ružna plaža (bar meni), uh,...valjda sam ja previše naviknuta na ljepote srednej i južne Dalmacije i otoke Hvar, Brač, Korčulu i Vis.

  43. #93
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    da htjel sam reći da mi je najviše smetalo što je more bilo prljavo, valjda se of toliko ljudi digne sav taj pijesak pa je sve onako muljavo i moram ići bar u Loparu stotine metara da bi uopće zaplivao jer je svugdje plićak.....

    ideja mobilnih kućica mi je super, meni osobno još draža od apartmana

  44. #94

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    Zadar i kucice su predobri
    Samo su neke od kucica i njihovih terasa okrenuti na drugu stranu od mora, al je sve u prekrasnoj borovoj sumi...
    Mislim da su bicikli gratis ako se unaprijed naruce
    Za djecu raj a i odrasli se odmore jer djeca okolo po naselju vrludaju...
    Plaza prepuna, no ako odete desno od glavne plaze (kao da odete iza onog dijela gdje je disko i kojekakve animacije) imate puno mirniju a jednako lijepu plazu

  45. #95

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    Rab: ima plaza koje su 10 puta ljepse od Lopara s puno manje ljudi
    Pitajte mjestane gdje se kupaju (prema isturenom dijelu otoka ima predivna plaza s pijesom a svega nekoliko ljudi, istovjetna Loparu)
    Zatim prekrasna plaza na koju se ide brodicom (vozi svakih pola sata tamo i nazad) s glavnog mola iz grada Raba

  46. #96

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    E da: u zadarskim kucicama imate SVE, cak i kuhalo za vodu a sto zamislite oni vam ekstra nabave
    stvarno preposlovno i dobro, barem onaj skandinavski dio

  47. #97

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    I imaju super samoposluzni restorancic s jelima za 30-ak kuna u prolazu prema plazi
    jako obilno

  48. #98

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    U Sabunikama smrde fekalije a kad dodjete do kraja mola lijepo se i vidi vrulja

  49. #99
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Citiraj josipal prvotno napisa Vidi poruku
    U Sabunikama smrde fekalije a kad dodjete do kraja mola lijepo se i vidi vrulja
    šta su zadarske kućice?

  50. #100

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    i mene zanima kaj su to zadarske kućice ...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •