Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 52 od 52

Tema: knjižnica

  1. #51
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Diana72 prvotno napisa Vidi poruku
    Uskoro kreće u školu i voljela bih kad bi mogla dobiti neki savjet kako da sačuvam knjige od njenih crteža, kako da joj to najjednostavnije objasnim, da se ne može i ne smije crtati po knjigama pogotovo ako nisu njene.
    Pa bas zbog njene dobi to ne bi trebalo biti problem objasniti. Dovoljno je velika da slusa upute uciteljice sto se smije, sto se ne smije...
    Crtati u knjige koje nisu njene se ne smije, jel' tako?

    Znam da zvuci strogo, ali mislim da ce i sama shvatiti da ne treba crtati u nesto sto nije njeno, nego pripada knjiznici.

    Probaj tako. Reci joj istinito, koje su posljedice. Ali i da postoji puno prekrasnih knjiga za koje bi bilo steta da ih ne procita, a nalaze se upravo tamo, u knjiznici.
    Posljednje uređivanje od Elly : 10.05.2015. at 19:04

  2. #52

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Pa bas zbog njene dobi to ne bi trebalo biti problem objasniti. Dovoljno je velika da slusa upute uciteljice sto se smije, sto se ne smije...
    Crtati u knjige koje nisu njene se ne smije, jel' tako?

    Znam da zvuci strogo, ali mislim da ce i sama shvatiti da ne treba crtati u nesto sto nije njeno, nego pripada knjiznici.

    Probaj tako. Reci joj istinito, koje su posljedice. Ali i da postoji puno prekrasnih knjiga za koje bi bilo steta da ih ne procita, a nalaze se upravo tamo, u knjiznici.
    Hvala ti na savjetu. Pokušati ću baš to i napraviti,a obzirom da ne zna još čitati, nadam se da će joj članstvo u knjižnici pomoći da brže nauči.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •