Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Help - veličine dječje obuće

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno Help - veličine dječje obuće

    Moji su bili odavno u ovoj kategoriji pa ne pamtim
    Dakle , kupila bih tenisice dječaku koji sad ima Ciciban sandalice br 25 ( na knap ) .
    Uzela bih puma ili adidas tenisice UK 9 ( naš 27 ) s obzirom da su uglavnom manji kalupi nego kod cipela , a i s obzirom da ide zima ,
    čarape i tako to .
    Mislite li da je to odgovarajuća veličina s obzirom na kalupe ?
    Znam da bi najbolje bilo pitati roditelje , ali njima je neugodno i ne žele reći.
    Hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    522

    Početno

    Moja "mrvica" nosi sandalice broj 25 i već mu fajn prstići vire van, a za jesen smo mu kupili prekrasne Adidas tenisice u Massu broj 27. Prošao bi njemu i 26, ali kako kažeš i sama, doći će deblje čarapice, nogica će porasti i biti će taman. A uvijek možeš sačuvati račun i reći roditeljima da nije problem mijenjati za manji broj, neugodi tu zbilja nema mjesta.

  3. #3
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj dalmatinka prvotno napisa Vidi poruku
    Moji su bili odavno u ovoj kategoriji pa ne pamtim
    Dakle , kupila bih tenisice dječaku koji sad ima Ciciban sandalice br 25 ( na knap ) .
    Uzela bih puma ili adidas tenisice UK 9 ( naš 27 ) s obzirom da su uglavnom manji kalupi nego kod cipela , a i s obzirom da ide zima ,
    čarape i tako to .
    Mislite li da je to odgovarajuća veličina s obzirom na kalupe ?
    Znam da bi najbolje bilo pitati roditelje , ali njima je neugodno i ne žele reći.
    Hvala
    možda ti je opcija da uzmeš neki poklon bon u trgovini cipelama pa da roditelji isprobaju odmah na djetetu i kupe odgovarajuću cipelicu?

    puno opcija je tu igri (visoko rist, niski rist, uža cipelica, šira)
    Posljednje uređivanje od Boxica : 27.08.2015. at 11:55

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    moja trenutno ima obuće od 25-27 i sve joj je ok, tako da teško je reći, a posebno što boxica kaže, nije samo dužina u pitanju, kroj, visina rista - moji su svi imali s tim problema, isti proizvođač, različiti modeli - različiti broj. načelno, dobro razmišljaš, ali ne znači i da ćeš "ubosti" pravi broj.

  5. #5
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Treba uzeti u obzir da i ista marka obuće ako nije proizvedena u istoj zemlji varira u veličini.
    Mi smo to primijetili kod Conversa.

  6. #6
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Sve varira u velicini, a najvise ove konverzije.

    Moje dijete nosi, recimo, europske cipele broj 24/25, zatim cipele US 8.5 - 9, a UK 7 mu je u vecini slucajeva jos uvijek prevelik.

    Prema tablicama, ovo nema nikakvog smisla, a iste tablice nemaju smisla ni u praksi.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •