Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Kakvi su Vaši mali Strijelci?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno Kakvi su Vaši mali Strijelci?

    Može malo osobina Vaše dječice u horosk.znaku Strijelca!

  2. #2
    Arijana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,225

    Početno

    Iako horoskop smatram totalno bezveznim i skroz nevažnim, spadamo u ovu skupinu i strijelac je po horoskopu pa
    Od prvog dana je jako temperamentna, tvrdoglava, znatiželjna, napredna i fizički i psihički, jako osjećajna, vesela, puna samopouzdanja, društvena, otvorena, zna se izborit za svoje ciljeve i ima diplomatske vještine

  3. #3
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    a takvi su strijelci i kad narastu

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj Njojza prvotno napisa
    a takvi su strijelci i kad narastu
    Ali ne baš svi

  5. #5
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa
    Citiraj Njojza prvotno napisa
    a takvi su strijelci i kad narastu
    Ali ne baš svi
    izuzeci potvrdjuju pravilo

    salu na stranu...ja bas i ne vjerujem pretjerano u te horoskope, no nekad posumnjam da u tom ima nesto...

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    126

    Početno

    Citiraj Arijana prvotno napisa
    Iako horoskop smatram totalno bezveznim i skroz nevažnim, spadamo u ovu skupinu i strijelac je po horoskopu pa
    Od prvog dana je jako temperamentna, tvrdoglava, znatiželjna, napredna i fizički i psihički, jako osjećajna, vesela, puna samopouzdanja, društvena, otvorena, zna se izborit za svoje ciljeve i ima diplomatske vještine
    Potpisujem.
    I dodajem: puni energije, slabo spavaju jer im je to čisti gubitak vremena, jako puno pričaju, tvrdoglavi su kad se radi o njihovim željama i potrebama, ali i spremni na kompromise.
    Prekrasni su.

  7. #7
    Arijana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,225

    Početno

    A ja potpisujem tvoje dodatke

  8. #8

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno hej

    Postavila sam ovo pitanje zbog toga da vidim dali postoje kakve spone u osobama istog horoskopskog znaka, jer sam malo u čudu kako to da mi je jedan sin (Vaga) miran, tih, nježan, a ovaj drugi (strijelac) živahan, od jutra do navečer u trku, nema vremena spavati, NE mu ne znaći ništa, jer kad nešto odluči nema šanse da ga razuvjeriš.
    A odgajamo ih po istom principu.
    Zato hvala na odgovorima jer sad vidim da je sve ok, jer sve što ste napisale odgovara onome malome što nas ponekad dovodi do ludila.
    (a tek ima tri godine, a kaj bu poslje?!)

  9. #9
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    ja imam 2 brata, svo troje smo strijelci, ali svo troje totalno razliciti a isto odgajani
    jedan od brace je moj blizanac pa smo opet totalno razlicit...psihofizicki

  10. #10
    Arijana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,225

    Početno

    Rinama, pa to nema veze s horoskopom , to je takav temperament, a valjda ga je od nekog naslijedio
    Ja sam djevica po horoskopu i kao dijete sam bila ista kao moja curica, a djevice su navodno tihe, samozatajne... moš mislit

  11. #11

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    ja sam strijelac u horoskopu i cekamo bebicu strijelca u prosincu. tako da nemam jos iskustva ali mogu reci da je u trbuhu pravi strijelac
    m. (moja kcer od dvije godine - racica) je isto bila jako aktivna u trbuhu ali ovo je nesto posve nevjerovatno...

    neki dan mi bila kucepaziteljica naplatit rezije pa slucajno dodjemo na to da cu roditi malog strijelca, zena se prekrizi i kaze da je i njen sin strijelac, pa me pogleda s puno suosjecanja... naravno sali se...ja jedva cekam!

  12. #12

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Eto još jedne strelice (ili strijelice ili strjelice )

  13. #13

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    696

    Početno

    U mojoj okolini ima dosta srijelaca. Svi su različiti po karakteru, ali ono što sam primjetila je da svi imaju žicu za lovu. Čim im nešto treba snađu vrlo brzo da zarade više ili nađu bolji posao.

  14. #14
    a zakaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,149

    Početno

    I ja strelica, i sin mi strijelac

    ali nismo bas tipicni (ja definitivno nemam zicu za lovu :/ )

    on je drustven, osjecajan (jako jako), pricljiv, ziv (ali ne izrazito), znatizeljan , ali nije bas otvoren, nekad se tesko prilagodi novoj situaciji i novim ljudima. Ne znam bas dobro opisati, prilicno je komplicirana biljcica.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •