Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: ljetne sandale umjesto papuča

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    250

    Početno ljetne sandale umjesto papuča

    Zanima me je li OK da klinci umjesto u papučama po doma hodaju u sandalama. Za sada su još u papučama, ali će im uskoro biti premale, a imamo ciciban sandale koje nisu prerasli. Pa ako u tome nema ništa loše ja ne bih bacala novce na nove papuče.

  2. #2
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Pa ja mislim da to nije loše, dapače. Jer papuče baš i nisu dobro napravljene.
    Lea je isto od ljeta u Ciciban sandalicama po kući (ili u čarapama). Sad će joj trebati veći broj, pa ne znam što ćemo; morat ćemo kupiti cipele za po kući, a sandalice bi mi bile puno draže.

  3. #3
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Moja V je tek sada s 3.5 god. u papučama (a i ne voli ih nositi) do sada smo ljetne cicibanke i chicco oprali i nosili po doma.
    Jedino nezgodno je bilo što su bile na kopču, a ne na čičak pa nije mogla sama kopčati, ali su super, koža, noga se ne znoji.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    usred...
    Postovi
    43

    Početno

    "Valek" ima tijekom cijele godine sandalice zatvorene pete, ali s malo višim remenčičima ili slično, tak da drži nogu, a noga diše. Moja Meli u vrtiću oduvijek ima takve sandalice, a ne papuče. Samo doma u zadnje vrijeme imamo papučice, da se malo noga "odmori".

  5. #5
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Kupili smo Vanji Valekove papučice za zimu, ne voli ih nositi, puno rađe nosi sandale zatvorenih prstiju, i primjetila sam da joj u njima noge nikad ne smrde, a iz valekovih baš ne daju na cvijeće.

  6. #6
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno RE:

    H je dobila na poklon prekrasne Naturino ljetne papucice koje je onda nosila kao sandalice

  7. #7
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Pa te Naturino šlapice su meni i izgledale kao sandale, a bome su i cijenom podsjećale na sandale

    Lea je sad po kući u čarapama jer nam je tako preporučio ortoped, ali joj hitno moram kupiti sandale ili cipele za igraonicu. Pogledat ću baš u Valeku, bed je što i nju moram voditi.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    usred...
    Postovi
    43

    Početno

    meline nogice nikad ne smrde

  9. #9
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa
    Pa te Naturino šlapice su meni i izgledale kao sandale, a bome su i cijenom podsjećale na sandale
    Nije mi to jasno, zasto tako skupe, a ove zimske im imaju noramalne cijene??

    No, moja H npr. kod sveki je nosila po doma ljetne sandalice - jos su joj bile dobre, a ne moramo svaki put kad idemo u goste nositi papucice.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •