Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 76 od 76

Tema: Zimska obuća

  1. #51

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Pa kad bih joj kupila sad patike, pa gumene cizme za kisu, pa duboke cipele, pa sminkerske za haljinice, pa tople nepropusne i na kraju buce. Nema sanse da bi to za ovu zimu iznosila (iznosila bi patike).
    Zato nekako kalkulisem da budu tople, nepropusne a da nisu glomazne i teske da u njima moze da se igra.
    I sta ja znam, mi ipak nismo po ceo dan napolju. Deo dana je u vrticu, pa popodne kad je kisovito druzimo se po kucama. A i kad je dosta hladno prosetamo malo, ali nigde nema dece za igru pa nema tu nekog velikog boravka napolju.

    edit: odgovarala sam Anemoni
    Posljednje uređivanje od vissnja : 22.09.2012. at 20:38

  2. #52
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Ja sam prošle godine dokupila još i elefanten tople čizme za hodanje jer sam mislila da će joj u crocs-u biti prehladno,
    i na kraju ih je dva puta obula, bilo prevruće u njima i ostale totalno neiskorištene jer je baš tako kako ti kažeš Višnja, ne stigne se to
    iznositi i djeca si uvjek preferiraju jedne koje su im najudobnije i to je to.

  3. #53
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    v. ima 5.5 godina, za zimu ima uggs čizmice, naručujem ih iz amerike jer su znatno jeftinije (100 dolara), i buce za snijeg. u ovom jesenskom periodu trenutno ima jedne campers cipelice koje su kožne i mekane pa su zapravo neki surogat između tenisica i cipela.

  4. #54
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    e da, gumene čizmice isto ima, ali to mi je bacanje novaca jer ih obuče 3 puta sve skupa...

  5. #55
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Citiraj vissnja prvotno napisa Vidi poruku
    A sta su te UGGS toliko toople stvarno? Ja mislila da je to neka sminka.
    A kako one stoje sa propustanjem vode? Jel se natapaju?
    uggs su strašno tople i udobne! stvarno. ja ih imam za sebe i savršene su. jedino, one nisu nepropusne!! nosimo ih mi i po snijegu za šetnje i slično, i neće onda propustiti vodu, ali nisu za igru u snijegu. no ponavljam, to su daleko najudobnije i najtoplije cipele koje sam ikad probala.

  6. #56
    Ozujak avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    187

    Početno

    sada kada sam vidjela što sve vi imate od obuće za djete.. ukomiralo me.

    mi imamo tenisice (skechers) dosta čvrste, jake, debeli džon (svijetle ) i to mislimo nositi.. pa do snijega! a onda u zimske buce.
    that is it.
    Posljednje uređivanje od Ozujak : 15.10.2012. at 11:04

  7. #57
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    mi imamo tenisice - 2 para
    gumene čizmice
    buce/čizme za snijeg
    kupila bih joj još neke čizmice da ima dvoje, jedne onako tople, a udobne za šetnju

  8. #58
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Da dodam, sve je Ciciban, ne zato što bi bile dobre nego zato što joj jedine pašu radi uske noge + cijena je podnošljiva.
    Kako podnošljiva, skuplje su od Naturina...kupila curi slične ovima: http://www.ciciban.info/pd/1886/pgoid/92/Carmen.wshtml
    i platila ih skoro 600kn!!!

    I onda u Kickersu vidjela puno ljepše za 350 kn...

  9. #59
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Pa ne znam, nikad nisam platila Ciciban cipele 600 kuna. Ne sjećam se koliko smo lani platili zimske gležnjače, a jesenske su oko 450 kuna. Naturino već dugo ne gledam, nego uspoređujem sa Geoxom koji je dosta skuplji.

  10. #60

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Kod nas je Ciciban preskup, Geox je tu negde ali mnogo kvalitetniji. Sad sam bas iz trznog centra, cene su otprilike ovako: za jesenje ciciban od 65 eura pa navise. Geox zimske, znaci waterproof, cca 65 eura, duboke. Isto toliko prelepe, curicaste merell cizme (ali su bas onako cizme, ja bih nesto cipelasto). Timberland cizme cca 100 eura.
    Videla sam i adidas duboke cipelo-patiko-cizme waterproof nesto manje od 60 eura. Te bi nam odlicno zavrsile posao jer su lagane, savitljive, tople i nepropusne, ali su (meni) ruzne. Pa se sad lomim...
    Posljednje uređivanje od vissnja : 15.10.2012. at 20:43

  11. #61
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Malo dizem temu... u potrazi smo za zimskom obućom.
    Mi još uvijek nosimo tenisice , imamo naslijeđene neke geoxice.

    Sad ne znam što i gdje kupiti? Ovo nešto što sam gledala mi je malo preskupo (tipa Geox). 600 kn za čizmice koje će nositi tri mjeseca - ne bi, ustvari ne možemo si to priuštiti.

    Kako sam sve iščitala znači trebali bismo imati zimske čizmice - nepropusne, podstavljene i još uz to buce za snijeg?
    Gdje kupiti male buce?

  12. #62
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Jučer kupila jedne dodatne za doma Elefanten (ili tako nekako) prizvodi firma Jelen.
    Takve smo imali i dok je bio mali - savršene.

  13. #63
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Gdje si ih kupila?

  14. #64
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Ma gdje gdje

  15. #65
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Jelenove buce su najbolje a cijena im je isto odlična. Ali pitanje je ima li ih.

    Ja sam imala te Elefanten buce kupljene u Jelenu i to je bila najsavršenija obuća ikad, imala sam ih sigurno deset godina i tih deset godina konačno nisam patila na snijegu.

    I Lei smo, mislim dva puta, uspjeli naći Jelen buce, zadnji puta jedne crvene na cvjetiće po cijeni od valjda 150 kuna - a savršene.

  16. #66
    Begonija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    49

    Početno

    Kupila Olang buce. cijena je oko 340 kn.

  17. #67
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj giussepe prvotno napisa Vidi poruku
    Malo dizem temu... u potrazi smo za zimskom obućom.
    Mi još uvijek nosimo tenisice , imamo naslijeđene neke geoxice.

    Sad ne znam što i gdje kupiti? Ovo nešto što sam gledala mi je malo preskupo (tipa Geox). 600 kn za čizmice koje će nositi tri mjeseca - ne bi, ustvari ne možemo si to priuštiti.

    Kako sam sve iščitala znači trebali bismo imati zimske čizmice - nepropusne, podstavljene i još uz to buce za snijeg?
    Gdje kupiti male buce?
    Ne znam koji broj trebaš, za dečka ili curu, ali u Deichmanu ove nisu skupe,a čine se OK ( za curu)

    http://www.deichmann.com/HR/hr/shop/...a/djeca-cipele

  18. #68
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj giussepe prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje si ih kupila?
    U našem malom lokalnom dućanu. U zadnje vrijeme ih je teško nači.

  19. #69
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Dečko je u pitanju, ali pogledat ću u Deichmanu.
    Ne znam gdje bi u Zagrebu pogledala za te Jelen cipele - već sam na par mjesta vidjela da ih hvale

  20. #70

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    i ja sam u Deichmannu videla super, neštoTex, nepromočive, od cca 20-40 eura čizmice
    maloj noga konačno usporila sa rastom, prvi put su joj dobre Buce od prošle godine (32 broj)

    a zimske cipele, poluduboke, postavljene, nepromočive kupili u Naturino fabrici letos, prolazili tuda, Rainstep za 40 eura!

  21. #71

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    Mi smo u Deichmannu uzeli ove

    ima i u verziji za dečke

  22. #72

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    http://www.deichmann.com/HR/hr/shop/...a/djeca-cipele

    meni su ove zapale za oko, prosto mi bilo žao što nam ne trebaju ove godine :D

  23. #73
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    U našem malom lokalnom dućanu. U zadnje vrijeme ih je teško nači.
    ima lih i većih brojeva?

  24. #74
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj vissnja prvotno napisa Vidi poruku
    http://www.deichmann.com/HR/hr/shop/...a/djeca-cipele

    meni su ove zapale za oko, prosto mi bilo žao što nam ne trebaju ove godine :D
    zanima me do kuda vodi postavljenje ispod rajsfluša,

    ima li tak nekaj u neutralnijim bojama

  25. #75

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    664

    Početno

    Nama su za sada dosta jedne Superfit ne-glomazne i jedne Elefanten za snijeg - na foru ovih iz deichmanna. Susjeda je kupila svojoj maloj tenisice u H&M, intenzivno roze s krzom iznutra i zadovoljna je (vjerujem da ih ima i u CRO). Test na kisi su izdrzale. Nama su ova dva para dosta i ne planiram nista vise kupovati. Gospodjica je isto zadovoljna, kaze da u njima moze dobro trcati

  26. #76

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    664

    Početno

    vidi gle, ove iz deichmanna koje su vissnji zapele za oko kod nas nema. Bas su dobre! Cipele za snijeg iz deichmanna sam u vise navrata proucavala, ali mi one jeftinije imaju jako kruti dzon, a naravno da sam samo hvatala za one jeftine i nadala sa da cu pronaci neke sa meksim dzonom.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •